מנכ"ל סוני: המתחרים יתיישנו מהר - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנכ"ל סוני: המתחרים יתיישנו מהר

אורח McCartney

Recommended Posts

משחק המכות הטוב ביותר בכל הזמנים הוא Soul calibur (כלומר הכי טוב בכל הזמנים לזמנו)

משחק המכות הכי נחשב בעולם הוא VF בגלל שהוא ממש דורש טכניקה ומאד דומה לDOA4 באספקט הזה (ונכון שהוא היה בלעדי כל השנים האלה, אבל אף אחד לא אומר שהוא יהיה בעתיד כזה ובנוסף לVF5 לא יהיה אונליין מה שיהפוך אותו לnon factor)

מאז טקן 3 לא יצא אפילו משחק טקן אחד שמוערך בעולם כשווה משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 372
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שטויות, אתם סתם מנחמים את עצמכם, ה DOA לא יותר טוב משניהם ביחד

כנראה שבסוף נראה, לפי אחוזי מחירות סוני מול 2007

:lol:

זה בערך המשחקים שיצאו לו, אולי עדיף שמיקוספט תאפשר לו להריץ וורד, למי שרוצה לנסות את זה על מסך רחב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי קיבלתם את היכולת לנבא של-PS3 יצאו מלא משחקים בלעדיים??? :kopfpatsch:

באמת ל-PS2 יצאו מלא משחקים יפניים כאלה בלעדיים רק לו, אבל מאיפה לכם מה יצא ל-PS3.

הבדלי הביצועים בין 360 ל-PS3 לא כאלה גדולים לפי מה שאני מבין, ובכלל בגלל שלרוב האנשים אין טלויזית HDTV שיכולה לנצל אותם, ובאמת מה שהכי חשוב זה המשחקים שיוצאים לכל אחד, ואם נלך עם ההשערה של-PS3 יצאו הרבה משחקים בלעדיים של גוף III כאלה עם חרבות וענייינים + מכות גוף 2, ול-360 יצאו הרבה משחקים בעלדיים של FPS, אז כל אחד יבחר מה שהוא יותר אוהב, אף אחד לא יכול לקבוע מהיא קטגורית המשחקים הטובה ביותר בשביל כולם, אלא רק בשביל עצמו, ולכן כל אחד יכול לומר איזה קונסולה עדיפה בשבילו, קחו למשל את ה- שיש לו גרפיקה לא משהו, עדיין יש מלא שרוצים ומתים לקונסולה הזאת, וזה בגלל סוג המשחקים שיש לזה. לכן כל אחד צריך לחשוב איזה סוגי משחקים הוא מעדיף בעיקר, ורק אז להחליט מה הוא רוצה ( כמובן קודם שיהיה לו את התקציב ).

ובכלל, כל זה נכון, אם באמת ל-PS3 יצאו הרבה בלעדיים, דבר שזה לא בטוח בכלל.

ודבר אחרון, בקשר לשלטים, אני חייב לומר מניסיון, שהשלט של PS זה השלט הכי לא נוח בעולם!!! קשה, קטן, לא מתאים ליד והמיקום של האנאלוג השמאלי לא נוח, אולם לעומתו השלט של 360 בהרבה יותר נוח, מתאים ליד כמו כפפה עד שזה מדהים, המקשים שנקראים בשלט של PS ה-L2 וה-R2 הם בצורה יותר נוחה בשלט של 360, והמיקום של האנאלוג השמאלי בשלט פשוט מושלם ולא יכולתי לבקש יותר. בנוסף יש את הכפתור העגול הזה במרכז שאיתו אתה יכול לכוון את המקשים ויש את האפשרות לחבר או בקר של הווליום או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל האנשים שחושבים שלPS3 יהיו מישחקים בילעדים בכמות של הבילעדעם בPS2

תפנימו סוני איבדה בילעדיות על סקוור איניקס שהיא אחת מהחברות החשובות בשוק היפני

למעשה דרגון קווסט יוצא לWII קרוב להשקה ובשוק היפני דרגון יותר חשוב מפינל פנטזי שגם לו דרך אגב תיהיה גירסה לWII

סקוור גם תפתח מישחקים ל360 (מיקרוסופט משלמת הרבה בישביל זה )

חברות אחרות כמו קונאמי קפקום ונמקו אפכו גם לחברות שמיצרות למולטיפלטפורם ככה שלא יהיו הרבה בילעדים

לסוני יש אולי את VF שהוא מישחק חשוב וגם את MGS אבל אין לה בילעדיות יותר על שהוא מישחק מאוד חשוב בשוק המערבי

חוץ מיזה הנינטנדו DS פתח אפרש גדול מול הPSP ומעכיל אותו אבק -וזה יכול להשפיע לרע על סוני

ויש הרבה מאוד שמועות על בעיות בפיתוח חומרה ותוכנה לPS3

ודבר אחרון לזה שאמר שמישחקי לא חשובים -לPS2 יש הרבה פורטים מהPC ככה שבלי פורטים מהPC ומה360 הלינופ של

הPS3 יהיה מצומצם מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פינקי אתה חושב מה שאני חושב ..

כן.

עוד דיון שמסלול הבין כוכבי הוא לא יודע.

2) אם המכשיר לא יצא יש סיבה חמורה כנראה שלא עלו עליה במיידית וסביר להניח שזה בעיה חריפה מאוד(דחיה שמעל שנה!!!).

3) כל יום שעובר הפסד של SONY מצטבר ולכן מדובר על מליארדים. שהם מפסידים לחברות מתחרות (לא בהכרח בקונסול אלה כוח)

4) באמת כל הכבוד ל מיקרוסופט שיצליחו להוציא מכשיר כזה בצורה חלקה כמעט(אף אחד לא רוצה להיות הראשון שיוצאי מוצר כי לרוב הוא מקבל את כל התחלואות אחד שיודע!)

5) בקשר ל BRAY ...שאין למקרוסופט זה ממש קטן בשנתיים הראשונות אני לא רואה (בגלל מחירו) שליטה מסיבית על ה שוק ..ואם זה יקרה..מיקרוסופט יכולים למכור גירסה יותר מעודכנת של הקופסה שלה במינימום שינויים.

לסיכום: כיום מיקרוסופט ידה על העליונה לא בגלל שהמוצר שלהם הכי חזק . פשוט כי היא בשוק כבר ,והיה קשה מאוד למתחרות לשנות את תנאי המשחק אחרי תקופה גדולה מאוד של שליטה בשוק על יד מיקרוסופט

*המוח כלל לא קושר ו לא מקבל תמלוגים מחברת .

*פינקי -כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק המכות הטוב ביותר בכל הזמנים הוא Soul calibur (כלומר הכי טוב בכל הזמנים לזמנו)

משחק המכות הכי נחשב בעולם הוא VF בגלל שהוא ממש דורש טכניקה ומאד דומה לDOA4 באספקט הזה (ונכון שהוא היה בלעדי כל השנים האלה, אבל אף אחד לא אומר שהוא יהיה בעתיד כזה ובנוסף לVF5 לא יהיה אונליין מה שיהפוך אותו לnon factor)

מאז טקן 3 לא יצא אפילו משחק טקן אחד שמוערך בעולם כשווה משהו

בוא ואני אחדש לך משהו, תקן 5 הוא הכי יפה שהיה עד עכשיו בכל הסידרה זה נכון שהרביעי איכזב אבל בטקן האחרון הם עשו עבודה מצויינת אחרי הכל זה משחק המכות הכי טוב שיש עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה , מתי יצא הצ'יפה לקונסולת ה 360 ? וכמה הוא יעלה?

ושיהיה צ'יפ אז איך אני צורב משחקים לקונסולה?

(*שימו לב שלא דיברתי על ווארז אלא על דרך לגבות משחק חוקי לגמרי שאני אקנה אם תהיה ברשותי קונסולה*)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא ואני אחדש לך משהו, תקן 5 הוא הכי יפה שהיה עד עכשיו בכל הסידרה זה נכון שהרביעי איכזב אבל בטקן האחרון הם עשו עבודה מצויינת אחרי הכל זה משחק המכות הכי טוב שיש עדיין.

http://www.gamespot.com/ps2/action/virtuafighter4/review.html

http://www.gamespot.com/ps2/action/tekken5/review.html

VF ניצח בקצת אבל זה לא משנה גם ל360 וגם לPS3 יהיו מישחקי מכות טובים

לWII אני מעריך יהיו מישחקי מכות טובים אבל בסיגנונות אחרים כמו-

http://www.gamespot.com/gamecube/action/supersmashbrosmelee/review.html

לדוגמה

טוב השלט של הWII לא מתאים למישחקי מכות סטנדרטים אבל לפי הדמוים בE3 האחרונה הWII יתן מישחקיות חדשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה , מתי יצא הצ'יפה לקונסולת ה Xbox 360 ? וכמה הוא יעלה?

ושיהיה צ'יפ אז איך אני צורב משחקים לקונסולה?

(*שימו לב שלא דיברתי על ווארז אלא על דרך לגבות משחק חוקי לגמרי שאני אקנה אם תהיה ברשותי קונסולה*)

הצ'יפ עובד על עיקרון FIRMWARE כפול לכונן כדי שתוכל לשחק באונליין בלי בעיות אבל עד כמה שיודע לי אפשר גם להחליף את הקשוחה בלי הצ'יפ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ubisoft Pres Says Sony Should Drop PS3's Price In 2007

When speaking to Bloomberg, the president of Ubisoft believed that the demand for the PS3 will be exceptionally high as expected upon release. However, he belives that the price of the PS3 should drop RAPIDLY in 2007 in order for Sony to win the fight against .

One can certainly understand where the interviewee from is coming from, sooner (rather than later) the price of the PS3 will have to drop in order to reach the mass market having acquired the early adopters. He also agrees with Bill Gates, that the next-gen console war will be won or lost in 2007.

עוד חברה שחושבת שהמחיר של הPS3 יהיה גבוה לקהל הרחב אם לא יורידו אותו משמעותית אחרי ההשקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אותכם

רק נותנים משהו חדש ששווה את המחיר שלו

אל תשכחו לX360 מקבל את הHD-DVD

וזה גם יעלה כסף (משהו כמו 100 דולר) ככה שזה די מקפיץ את המחיר של ה360

נכון PS3 יקר

זה לא הופך את ה360 לזול וטוב

אני לא זוכר אם זה היה יוני או מאי אבל משחק אחד יצא ל360 בחודש

וזה פשוט בושה

אז ל360 הולכים לצאת הרבה מאד משחקים אבל כרגע בקושי יש מה לשחק שבאמת ברמה גבוהה או ששווה לקנות קונסולה חדשה בשבילו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניטנדו נמצאים שני דורות אחורה בגרפיקה, הם בונים הכל על השלט שלהם

אני אישית לא הייתי מסןגל לשחק בקונסולה עם גרפיקה כזאת, אולי עם הסטיק שלהם יהיה ממש להיט אז אולי

ד"א, שמעתי שהייתה איזה רמאות עם הסטיק, שקלטו מישהו מאחורי הבמה עושה את הדברים עם סטיק רגיל

מעניין עם הוא כזה טוב באמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם שוכחים משהו חשוב! רוב המשחקים שיצאו בעתיד יהיו גם לxbox 360 וגם ל ps3, משמע? שוב קונסולה לא תיהיה טובה יותר.

לכל צד יהיו כמה כותרים בלעדיים אבל הרוב הגדול יהיה זהה לחלוטין מה שנותן עדיפות גדולה למיקרוסופוט והמחיר שלה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...