מנכ"ל סוני: המתחרים יתיישנו מהר - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנכ"ל סוני: המתחרים יתיישנו מהר

אורח McCartney

Recommended Posts

אין לי כח לראות את זה עכשיו אחרי זה אני יראה, לא יודע מה מיוחד בזה \\::

נ.ב -

למה לא הגבת לזה ? כי אתה יודע שאני צודק ? :P

וזה ביכלל לא הגיוני לחשוב שps3 תשאר במלחמת הקונסולות במקום האחרון זו תחזית שקרית וזה גם שקוף שההחלטה להפיץ את זה נבעה מחרם שהטילו על סוני ביגלל המחיר של הפס3 ,סוני הכי תמכה והייתה הכי אמינה עד היום ,הם לא מפתחים סתם מכשיר שאחרי שנתיים אפשר לזרוק אותו לעזאזל כמו ווי ביגלל זה כל הדחיות וכו' הכל לטובה כדי שהקונסולה תהיי הכי טובה ובלי באגים כמו ה360 שמלא אנשים התלוננו עליה, במקרה הטוב הם יאלצו כנראה להוריד את המחיר והPS3 שוב על הפסגה כמו הPS2 ולא משנה מה תביאו כתבות ,מאמרים , תראו טוב טוב שבכל כתבה או מאמר על פס3 שלילית מדובר שם על המחיר שלה , סתם כמה נובים חושבים שאם הם יתחילו לרדת ולעשות חרם על סוני ולהגיד שהקונסולה שלה גרועה אז מחר הם יורידו את המחירים הכל עד עכשיו שמועות ודעות של כל מיני אנשים חסרי חיים עד שהקונסולה תצא אי אפשר לדעת כלום , ואני מאמין שהיא תיהיה מאוד מוצלחת במקרה הרע אם לא בשנה הראשונה בשנה השנייה סוני מורידה מחירים כולם עוזבים את ניטנדו ואת ועוברים לסוני
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 372
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין לי כח לראות את זה עכשיו אחרי זה אני יראה' date=' לא יודע מה מיוחד בזה \\::

נ.ב -

למה לא הגבת לזה ? כי אתה יודע שאני צודק ? :P

[/quote']

כי לא ראיתה את הסירטון ואתה לא יודע מספיק עובדות כולל עובדות על הPS3

חוץ מיזה מחיר זה גם דבר חשוב ואם הPS3 היה נימכר ב300 דולאר בחול בהשקה היתי חושב שאתה צודק

אבל זה לא המצב ויקח לסוני זמן עד שהם יוכלו להוריד תמחיר

לסוני יש שם טוב אבל שם זה לא הכל והם צריכים דברים מאחורי השם ורק גרפיקה זה פשוט לא מספיק

ועוד פעם תיצפה בסירטון ותבין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי לא ראיתה את הסירטון ואתה לא יודע מספיק עובדות כולל עובדות על הPS3

חוץ מיזה מחיר זה גם דבר חשוב ואם הPS3 היה נימכר ב300 דולאר בחול בהשקה היתי חושב שאתה צודק

אבל זה לא המצב ויקח לסוני זמן עד שהם יוכלו להוריד תמחיר

לסוני יש שם טוב אבל שם זה לא הכל והם צריכים דברים מאחורי השם ורק גרפיקה זה פשוט לא מספיק

ועוד פעם תיצפה בסירטון ותבין

צפיתי קצת בסרטון חח והיפני הזה שמזיז ת'שלט סתם בכאילו שהוא "משחק " אז מראים בצד את האיש שבאמת שולט במשחק לול אני זוכר שקראתי על זה גם כתבה :lol:

סתם לידע כללי :

Xbox 360

מעבד: במהירות 3.2 גיגהרץ אם 3 ליבות של 3.2

כרטיס גרפי :ATI Xenos 500MHz

כונן: Dual-Layer x12

דיסק קשיח: אופציונלי, 20 גיגהבייט

תמיכה ב-HDTV: תהיה עד סוף השנה

אינטרנט: חיבור לרשת Live

בקר: או רגיל, עד 4 בקרים במקביל

התאמה אחורנית:אין

אב קדום:XBOX

פלייסטיישן 3

מעבד: Cell במהירות 3.2 גיגהרץ אם 7 ליבות של 3.2

כונן: Blu Ray,,CD-ROM

כרטיס גרפי: RSX 550MHz

דיסק קשיח: 20 או 60 גיגהבייט

תמיכה ב-HDTV: יש

אינטרנט: חיבור לרשת המשחקים של סוני

בקר: עם חיישן תנועה, עד 7 בקרים במקביל

תאריך יציאה:17 נובמבר

מחיר: 499 דולר ארה"ב , 499 יורו אירופה

משחקי השקה:

Resistance: Fall of Man

Heavenly Sword

Sonic the Hedgehog

Warhawk

Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas

Need for Speed: Carbon

WWE SmackDown vs. Raw 2007

Gran Turismo HD

Tony Hawk's Project 8

Call of Duty 3

Genji 2

Formula One 06

MotorStorm

SingStar

התאמה אחורנית:Playstation,playstation2

אב קדום:Playstation2

Wii

מעבד: Power Broadway

כרטיס גרפי :ATI Holywood

כונן: קורא מדיה יעודי ל- ול-GameCube

דיסק קשיח: אין

תמיכה ב-HDTV: אין

אינטרנט: חיבור קבוע לרשת ואפשרות להוריד משחקים לקונסולות קודמות

בקר: עם חיישן תנועה, עד 4 בקרים במקביל

תאריך יציאה: 6 נובמבר

מחיר:250 דולר ארה"ב

משחקי השקה:

Blitz: The League s

Call of Duty 3

Cars

Dragon Quest Swords

Elebits i

Excite Truck

Final Fantasy Crystal Chronicles: The Crystal Bearers

The Legend of Zelda: Twilight Princess

Madden NFL 07

Marvel: Ultimate Alliance

Metal Slug Anthology SNK SNK

Metroid Prime 3: Corruption

Rayman Raving Rabbids

Red Steelt

SpongeBob SquarePants: Creature from the Krusty Krab

Super Monkey Ball: Banana Blitz

Tony Hawk's Downhill Jam

Trauma Center: Second Opinion

Wii Sports

התאמה אחורנית:NES,SNES,N64,SG,TG16,NGC

אב קדום:Nintendo GameCube

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די כבר תפסיקו כבר עם הספקולציות

עד שלא נראה את הPS3 בפעולה אין מה להגיד

לדעתי לסוני יהיו עוד בעיות ואני בכלל לא בטוח שהיא תצא בזמן

ואגב לנינטדנו יש 27 משחקים שיצאו בהשקה

אין לי מושג כמה ל360 היו אבל אני בכלל לא בטוח שיש להם 27 משחקים עדיין...בהחלט לא מספר יותר מידי גדול מ27

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר.קונאן או'בריין

תיראה עד הסוף ותבין

ומה שראיתה בהתחלה אם התיזמורת זה מישחק אמיתי ועד כמה שאני זוכר היה דמו שחיק שלו שאנשים ניסו בזמן אמת וזה פעל

רוב המישחקים שהיו בתצוגה היו שחיקים אחרי זה ואנשים ניסו אותם בזמן אמת והבעיה היחידה שדיברו עליה זה הבעיתיות בקרב חרבות

בראד סטיל

חוץ מיזה עוד פעם אתה נותן לי נתוני חומרה כאילו אני אומר לך שהגרפיקה בWII יותר טובה

תיראה נדב הוא פאן של אני פאן של אבל שיש לנו ויכוחים אנחנו מקשיבים אחד לשני

ומתקנים את עצמנו במיקרה הצורך ואני מצפה מימך את אותו הדבר

נדב לדוגמה הוכיח לי שנינטנדו לא היתה הראשונה אם ידית אנלוגית (היתה איזה קונסולה לא מוכרת שהיה לה ידית אנלוגית בעבר)

ואני אמרתי לו דברים על

ככה מחליפים מידע

אתה אמרתה שהידית של הPS3 והWII דומות מבחינת יכולת וחזרתה על זה למרות שאמרתי לך שזה לו נכון ונתתי לך לינק לסירטון

ווככה לא מנהלים ויכוח אז בבקשה תיראה תסירטון עד הסוף ואז תגבש תדעות שלך על נינטנדו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הצלחתי למצוא שום מקור אמין שיאשר את רשימת המשחקים שהבאת כמשחקי השקה.

למעשה לא הצלחתי למצוא שום רשימה לבד

אני מניח שפשוט לקחת את 30 המשחקים הראשונים שיצאו לפס3 בתור משחקי ההשקה כשזה ממש לא המצב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הצלחתי למצוא שום מקור אמין שיאשר את רשימת המשחקים שהבאת כמשחקי השקה.

למעשה לא הצלחתי למצוא שום רשימה לבד

אני מניח שפשוט לקחת את 30 המשחקים הראשונים שיצאו לפס3 בתור משחקי ההשקה כשזה ממש לא המצב

סמוך עליי זאת הרשימה של משחקי השקה,כואב? בעיה ש'ך לא הייתי ממציא לבד, רוב המשחקים גם ככה אני לא מכיר חוץ מ Call Of Duty3 ,WWE2007,TonyHawkP8,NFS:CarBon ,אה והמקור - הכניסה לא לשונאי .

וגם לא הייתי ממציא את המשחקים של אפילו אחד אני לא מכיר :s07:

אם הייתי רוצה להמציא את משחקי השקה הייתי בוחר באלה:

Metal Gear Solid 4

Assassin's Creed

Devil May Cry 4

Silent Hill 5

NBA Live 07

Gran Turismo HD

Grand Theft Auto IV

Tekken 6

Mercenaries 2:

World in Flames 2007

Killzone 2

Armored 4

Shin Megami Tensei

Final Fantasy XIII

Resident Evil 5

אבל אלי רק יצאו 2007-2008 ,לא מאמין שהרשימה השניה משחקי השקה בעיות שלך .... , רואים שאתה חוזר הכי דברים של אחרים ולמרות שאתה לא מעריץ למה אתה לא שואל מאיפה לקחתי את משחקי הקשה של ??? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא? מה המקור..?

לא כואב לי כלום, פשוט הצצה מהירה בגייםספוט וחיפוש קצר בגוגל לא העלה שום רשימה דומה, חיפוש קצת יותר מדוקדק של המשחקים ברשימה שלך האעלה שאין להם תאריכי הצה, בעוד שלהקשת הפס3 כבר יש תאריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר.קונאן או'בריין

תיראה עד הסוף ותבין

ומה שראיתה בהתחלה אם התיזמורת זה מישחק אמיתי ועד כמה שאני זוכר היה דמו שחיק שלו שאנשים ניסו בזמן אמת וזה פעל

רוב המישחקים שהיו בתצוגה היו שחיקים אחרי זה ואנשים ניסו אותם בזמן אמת והבעיה היחידה שדיברו עליה זה הבעיתיות בקרב חרבות

בראד סטיל

חוץ מיזה עוד פעם אתה נותן לי נתוני חומרה כאילו אני אומר לך שהגרפיקה בWII יותר טובה

תיראה נדב הוא פאן של מיקרוסופט אני פאן של נינטנדו אבל שיש לנו ויכוחים אנחנו מקשיבים אחד לשני

ומתקנים את עצמנו במיקרה הצורך ואני מצפה מימך את אותו הדבר

נדב לדוגמה הוכיח לי שנינטנדו לא היתה הראשונה אם ידית אנלוגית (היתה איזה קונסולה לא מוכרת שהיה לה ידית אנלוגית בעבר)

ואני אמרתי לו דברים על נינטנדו

ככה מחליפים מידע

אתה אמרתה שהידית של הPS3 והWII דומות מבחינת יכולת וחזרתה על זה למרות שאמרתי לך שזה לו נכון ונתתי לך לינק לסירטון

ווככה לא מנהלים ויכוח אז בבקשה תיראה תסירטון עד הסוף ואז תגבש תדעות שלך על נינטנדו

אני יודע שמה שהיה בהתחלה אם התיזמורת ואם הג'יפ וכו' זה היה אמיתי רק אמרתי שהיפני שעמד על הבמה הוא לא באמת שלט במשחקים אם השלט , זה שעמד בצד שלט במשחקים וגם לא אמרתי שהמשחקים לא אמיתיים אני יודע שאנשים כבר שיחקו ובדקו את בתערוכה אז אל תגיד סתם דברים שביכלל לא אמרתי .

למה ביכלל לך נתתי את נתוני החומרה ? לא כולם כמוך ,יש אנשים שאכפת להם והם רוצים לדעת מה נמצא בתוך כל קונסולה י'אגואיסט אני לא זוכר שרשמתי שנתוני החומרה הם בשביל "הגולם מפראג"

עוד פעם אתה אומר משהו שלא אמרתי ,לא אמרתי שהידית של פס3 והווי דומות אמרתי שהחיישני תנועה שלהם דומים לפס3 יש 6 זוויות כיוון ולווי יש 8 ,לפס3 יש אפשרות חיבור 7 שלטים בו זמנית ,לווי רק 4 שלטים בו זמנית .

וגם לא ירדתי על נינטנדו , אני רק אומר שאם אתה כבד שרוצה משחקים טובים ,איכותיים וכבדים אז הווי היא לא בשבילך ביכלל (ככה נינטנדו טוענים )

אומרת נינטנדו למיקרוסופט ולסוני קחו אתם את הגיימרים הכבדים, ותנו לי את המשפחות, את הצעירים, את הנשים, את הפנסיונרים. בקיצור את כל מי שרוצה לשחק במשחקי אבל לא מוכן לשקיע סכומי עתק בקונסולה שהיא שיא הטכנולוגיה. או לא מעוניין לבלות שעות בלימוד משחקי מסובכים במיוחד.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...