מנכ"ל סוני: המתחרים יתיישנו מהר - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנכ"ל סוני: המתחרים יתיישנו מהר

אורח McCartney

Recommended Posts

קח סירטון של זלדה

ודרך אגב האיכות תמונה של הסרט באיכות נמוכה אז תדמין את הכל יותר חלק ותיזכור שהמישחק לא מנצל תכח של הWII

חוץ מיזה אם עוד3 שנים אתה לא מיתכוון לשחק אז למה ליקנות קונסולה יקרה שאתה חושב שתחזיק 10 שנים ?

דרך אגב אחד מהמישחקים הטובים ביותר ששיחקתי היה זה -

כן כן למרות הגרפיקה הפשוטה

קח סרטון של Eight Days שמושולב אם גיימפלי וסירטוני ווידיאו ,הגיימפלי שאתה רואה שם זה הגיימפליי שיהיה באמת במשחק ותראה את הגראפיקה המדהימה .

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=190058.0 המשחק בלעדי לפס3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 372
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

3DGod -סוני אמרו שהכרטיס הגרפי של הPS3 יהיה שווה ל6800U כפול 2 גם אם תכפיל את זה ב2

ואני מגזים בישביל תאימות של קונסולות לא יקח הרבה זמן לעשות מערכים כאלה בPC השאלה זה כסף ואני מניח שמחשבי גימר רגיל יעברו

את הPS3 תוך שנתים בגרפיקה

אני לא יודע למה 6800U X4 מקבילים וזה הגזמה אבל יש כבר היום אפשרות לעבור את זה בשילוב 4 כרטיסים או 2 כרטיסים כפולי

היום פשוט זה לא מישתלם וצריך ליזכור שהPS3 אמור לצאת בנובמבר וככל שעובר הזמן החומרה בPC מיתקדמת יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להנות מימה?ממשחקי FPS משעממים שחוזרים על עצמם ? (חחח)

כמות וגיוון משחקים זה לא חשוב כרגע' date=' אנחנו מדברים על חומרה נטו.

בזול ? :s07: מחשב הכי מתקדם היום עולה יותר מ-10 אלף חחח .. קונסולה שיותר מתקדמת מהמחשב הכי מתקדם בעולם (בנתיים ) תעלה 500 דולר :P ועוד אם משחקים יותר שווים ויותר טובים . :lol:

וקונסולה + טלוויזית HD יעלו לך בערך פי 3 (תלוי איזה גודל תקח).

קונסולה מתקדמת מהמחשב הביתי המתקדם ביותר להיום, אבל בתוך זמן קצר מאוד זה לא יהיה ככה.

ושוב, משחקים שווים יותר זה אני מסכים.

כבר הציפ שקרב הלו הוא R600 יהיה יותר חזק מהציפ שיש בXנםס 360 וכמובן גם של PS3

לא בהכרח, אבל יכול להיות שכן.

הבעיה היא שבקונסולה משקיעים הרבה יותר מפתחי משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3DGod - אמרו שהכרטיס הגרפי של הPS3 יהיה שווה ל6800U כפול 2 גם אם תכפיל את זה ב2

ואני מגזים בישביל תאימות של לא יקח הרבה זמן לעשות מערכים כאלה בPC השאלה זה כסף ואני מניח שמחשבי גימר רגיל יעברו

את הPS3 תוך שנתים בגרפיקה

אני לא יודע למה 6800U X4 מקבילים וזה הגזמה אבל יש כבר היום אפשרות לעבור את זה בשילוב 4 כרטיסים או 2 כרטיסים כפולי

היום פשוט זה לא מישתלם וצריך ליזכור שהPS3 אמור לצאת בנובמבר וככל שעובר הזמן החומרה בPC מיתקדמת יותר

אז לך ושדרג מחשב ב-5000+ אלף כדי לשחק במשחחק או שתיים חדשים וטובים שיוצאים פעם בשנתיים \: נוב .. או שאתה מעדיף משהו חזק שיספק אותך להרבה שנים משהו יותר זול ממחשב משהו אם משחקים טובים אם כל מיני סיגנונות לא רק FPS חרוש שכבר נמאס ... :bash: נוב,נוב,נוב,נוב! אם אתה אומר שלקנות פס3 לא מתשלם אז אתה :screwy: לשדרג כל חודש מחשב בכמה אלפי שקלים זה יותר משתלם נכון ?ובשביל מה לשדרג אותו אה??. בשביל כמה משחקים טובים שיוצאים פעם בשלוש שניים ,למשל אני שידרגתי לא מיזמן את המחשב שלי ,הוא מסוגל להריץ כל משחק שקיים עכשיו בשוק ,אבל בשביל מה שידרגתי אותו וזרקתי עליו כסף ?בשביל לחכות ל3 שניים שיצא משחק אחד טוב ???? וכבר נמאס מFPS אני רוצה משהו חדש למחשב אם עלילה טובה ובעל משחקיות שונה מזה של ה FPSים שחוזרים על עצמם .. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להנות מימה?ממשחקי FPS משעממים שחוזרים על עצמם ? (חחח)

בזול ? :s07: מחשב הכי מתקדם היום עולה יותר מ-10 אלף חחח .. קונסולה שיותר מתקדמת מהמחשב הכי מתקדם בעולם (בנתיים ) תעלה 500 דולר :P ועוד אם משחקים יותר שווים ויותר טובים . :lol:

[

איפה אתה חיי?

נראה אותך בבית עם קונסולה אחת בלי מחשב. אתה תשגע

מחשב יש לו כל כך הרבה שימושים שחייבים לשדרג אותו כל פעם ולקנות.

לא בהכרח' date=' אבל יכול להיות שכן.

למה לא בהרכח? אפילו ATI אמרו זאת (לא אמרו על PS3 אבל על 360)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[

איפה אתה חיי?

נראה אותך בבית עם קונסולה אחת בלי מחשב. אתה תשגע

מחשב יש לו כל כך הרבה שימושים שחייבים לשדרג אותו כל פעם ולקנות.

למה בלי מחשב?יש לי מחשב .. אני לא צריך לשדרג אותו כבר שידרגתי והוא יספיק לי לעוד כמה שנים טובות .בשביל מה משדרגים מחשב?בשביל משחקים ...אבל למה לשדרג כל פעם אם כימעט אין משחקים טובים ???? רוב המשחקים הטובים יש אותם על 360 יותר משופרים בעלי גראפיקה יותר מתקדמת . ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונאן אני רק חייב שתפסיק לרשום אם

אתה מתכוון לעם וזה משגע!

והגולם

minish cup

מן הסתם שיהיה גרפיקה פשוטה זה בGBA

שיקחת ב

OOT

MM

ו

wind waker?

סיימתי את כולם 100%

זה פשוט מדהים

אני בדילמה אם לשחק בקוביה או בויי את הזלדה החדש

אבל בנתיים שיצא ההמשך לוינד וייקר לDS

יש לי DS LITE וזה ממש ממש טוב במיוחד אחרי פריצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוב זה אחד שלא מבין על מה הוא מדבר, אבל חושב שהוא מבין, זה מתאים יותר לך :)

אז לך ושדרג מחשב ב-5000+ אלף כדי לשחק במשחחק או שתיים חדשים וטובים שיוצאים פעם בשנתייםbash:

תראה לכל מכשיר יש את הקונים שלו' date=' יש כאלה שמעדיפים לשחק במחשב ויש כאלה שבקונסולות.

אלא שמעדיפים לשחק במחשב, לרובן לא איכפת מהמשחקים שבלעדיים לקונסולות, וכל עוד זה ויכוח על טעם וריח זה לא רלוונטי.

למה לשדרג מחשב ב 5K? אני קונה מחשב חדש שחזק יותר מהקונסולה, והוא יהיה חזק מהקונסולה הזאת תמיד.

או שאתה מעדיף משהו חזק שיספק אותך להרבה שנים משהו יותר זול ממחשב משהו אם משחקים טובים אם כל מיני סיגנונות לא רק FPS חרוש שכבר נמאס ...

חחח אתה מדבר שטויות.

ל יש המון סגנונות של משחקים. פעולה (גוף ראישון, גוף שלישי), מרוצים, , אסטרטגיה וכו' וכו', אז למה רק FPS למההההה?

אם אתה אומר שלקנות פס3 לא מתשלם אז אתה :screwy:

כבר הסברתי לך למה יותר משתלם.

ב אתה יכול להנות מרזולוצית HD ממסך המחשב ובקונסולה אתה צריך TV יקרה בשביל זה. לשחק עם קונסולה כזאת בTV רגילה זה בזבוז כסף רציני.

כל שאר ההודעה שלך קשורה לנושאים שכבר התייחסתי אליהם.

לא צריך לשדרג מחשב כל פעם, אתה יכול לשחק עם אותה החומרה בכל המשחקים, הם יסחבו סבבה ביותר על הגדרות גראפיות מוגבלות.

;):hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונאן אני רק חייב שתפסיק לרשום אם

אתה מתכוון לעם וזה משגע!

והגולם

minish cup

מן הסתם שיהיה גרפיקה פשוטה זה בGBA

שיקחת ב

OOT

MM

ו

wind waker?

סיימתי את כולם 100%

זה פשוט מדהים

אני בדילמה אם לשחק בקוביה או בויי את הזלדה החדש

אבל בנתיים שיצא ההמשך לוינד וייקר לDS

יש לי DS LITE וזה ממש ממש טוב במיוחד אחרי פריצה

עברתי את הוקרינה כמה פעמים בנינטנדו 64 -ומאוד אהבתי את המישחקון של הדיג דרך אגב

עברתי גם את לינק לעבר ואת המישחקים לגימבוי צבע

במגרו מסק שיחקתי קצת אבל אני משחק אותו באמולטור ולא היה לי כל כך זמן לשחק בו

במישחק של הקוביה לא שיחקתי כי אין לי קוביה ולא יצא אמולטור טוב

אבל דרך אגב אני כרגע אוהב יותר את מאריו RPG בכל השמות שלו אבל זלדה עדין סידרה מצוינת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לכל מכשיר יש את הקונים שלו, יש כאלה שמעדיפים לשחק במחשב ויש כאלה שבקונסולות.

אלא שמעדיפים לשחק במחשב, לרובן לא איכפת מהמשחקים שבלעדיים לקונסולות, וכל עוד זה ויכוח על טעם וריח זה לא רלוונטי.

למה לשדרג מחשב ב 5K? אני קונה מחשב חדש שחזק יותר מהקונסולה, והוא יהיה חזק מהקונסולה הזאת תמיד.

חחח אתה מדבר שטויות.

ל יש המון סגנונות של משחקים. פעולה (גוף ראישון, גוף שלישי), מרוצים, , אסטרטגיה וכו' וכו', אז למה רק FPS למההההה?

כבר הסברתי לך למה יותר משתלם.

ב אתה יכול להנות מרזולוצית HD ממסך המחשב ובקונסולה אתה צריך TV יקרה בשביל זה. לשחק עם קונסולה כזאת בTV רגילה זה בזבוז כסף רציני.

כל שאר ההודעה שלך קשורה לנושאים שכבר התייחסתי אליהם.

לא צריך לשדרג מחשב כל פעם, אתה יכול לשחק עם אותה החומרה בכל המשחקים, הם יסחבו סבבה ביותר על הגדרות גראפיות מוגבלות.

;):hi:

אני כן מבין על מה אני מדבר זה רובכם לא מבינים ;)

רואה אפילו אתה לא יודע על מה דיברתי ביכלל ,התכוונתי שלמחשב אין משחקים בלעדיים טובים חוץ מי כמה משחקי FPS , תן לי משחק עם עלילה חזקה וגראפיקה חזקה משחק גוף שלישי בלעדי,או משחק פצצה מרוץ בלעדי למחשב , אסטרטגיות מי משחק היום ביכלל בחרא הזה? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בסופו של דבר אתה נכנס לאוטו הורג אנשים ועושה שוב ושוב אותו דבר

עם זה מה שאתה עושה במשחק איך תהנה ממנו בוא אני יגיד לך עם אתה לא יודע במחשק יש משימות ומי זה אתה נהנה עם לא נגעתה בו זות בעיה של טעם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם זה מה שאתה עושה במשחק איך תהנה ממנו בוא אני יגיד לך עם אתה לא יודע במחשק יש משימות ומי זה אתה נהנה עם לא נגעתה בו זות בעיה של טעם .

זה לא רלוונטי לויכוח כי לא בילעדי לPS3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...