מנכ"ל סוני: המתחרים יתיישנו מהר - עמוד 23 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנכ"ל סוני: המתחרים יתיישנו מהר

אורח McCartney

Recommended Posts

• תגובות 372
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נינטנדו מתחילה להזמין חלקים ליצור המוני של הWII -

Xbox 360 & Wii Chip Orders Increasing

Manufacturers of chips used in the upcoming Wii and current Xbox 360 say that orders for their respective components are on the up. This can not come as any big surprise as we enter the fourth quarter of the year.

quote:

While talk of an early launch of the Wii game console circulates in the market, chip makers including, ATI and Silicon Integrated Systems (SiS), said orders for their chips used in game consoles, including the Wii and Xbox 360, are picking up.

The concrete release date of the Will is not yet finalized and said it would announce the release date and pricing in September, according to a recent Bloomberg report.

ATI, which supplies the graphics chip for the Wii, reported that the contribution from its consumer electronics chips business this year grew to 20% from last year's 15%, according to a Chinese-language Commercial Times report.

Pixart Imaging (PXI), an affiliate of United Microelectronics Corporation (UMC) and the remote sensor chipset supplier for the Wii, was cited by the Commercial Times as saying that its shipments may reach a million units in August.

SiS, the southbridge chip supplier for the Xbox 360, is also cited in the report as saying that orders started picking up from July.

עוד אחד שאומר שהPS3 יקרה מידי להוסף-

UK Video Game Legend Says PS3 Is Expensive, Lacks Launch Games

A respected UK video game legend has come out to say that Sony's approach with the PS3 is too smug and the console itself is expensive and lacks a good platform of launch titles.

quote:

Mr Minter, who founded Llamasoft in 1982 and developed a light synthesiser for the Xbox 360, said the machine was "expensive" and lacked launch games.

His comments were published in the respected video game magazine Edge.

Sony chief executive Howard Stringer recently defended PS3's price - of about £400 - saying it was "high" but that the console was "future proof".

Mr Minter, writing in his regular column for Edge, said: "They seem absolutely certain that even when they say it's going to be considerably more expensive than existing consoles... nevertheless us eager customers will rush out in droves to buy it because it's, hey, a new ."

Mr Minter, who is famous for his 1980s games Llamatron and Gridrunner, said was "incredibly arrogant".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ghost recon Advanced warfighter

GTA4

Oblivion

Unreal tournament 2007

Halo3 [מן הסתם,אם 1 ו2 לא בלעדיים לבוקס,גם השלישי יצא במוקדם או במאוחר למחשב]

asassin`s creed

call of duty2

need for speed most wanted

spilnter cell:double agent

הנה לך רשימה של כמה מהמשחקים הגדולים שעושים הכי הרבה רעש שאין להם בלעדיות לאחת הקונסולות ושיוצאים גם למחשב.

זה בכלל לא עונה לי על השאלה.

זה ברור שיש משחקים שיוצאים למחשב אבל זה לא המשחקים ששאלתי עליהם.

כל הסדרהכ של SPLINTER CELL יצאה למחשב, ובקשר ל-COD2 זה בכלל לא קשור, ה-COD3 יוצא בלעדי לקונסולה.

עזוב, אתה סתם זורק לי משחקים בשביל להעלות את מספר התגובות שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוני 3 עולה הוא מעולה 3 עבר הווה עתיד!!!! :yelclap:

אני חושב שכולכם טועים צריכים לקנות מה שיותר מבוקש בארץ כמו הסוני 2 שהסוני 2 יצא מכרו בכמויות אבל האקס בוקס בשנה אחת מאוחר יותר בארץ אפילו לא השיקו אותו ובחו"ל הוא היה הלהיט שמכר פי 2 מסוני לכן אין לכם לדעת מה שווה ומה לא ואם גם הסוני 3 תיהיה הצלחה גם אותו ישווקו בכמויות אנא ממכם לא לדאוג אני פותח מועדון מעריצים לסוני 3 ושמעתי גם שהסוני 3 הולך להיות מכונת משחקים מתקתקת משהו משהו ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכולכם טועים צריכים לקנות מה שיותר מבוקש בארץ כמו הסוני 2 שהסוני 2 יצא מכרו בכמויות אבל האקס בוקס בשנה אחת מאוחר יותר בארץ אפילו לא השיקו אותו ובחו"ל הוא היה הלהיט שמכר פי 2 מסוני לכן אין לכם לדעת מה שווה ומה לא ואם גם הסוני 3 תיהיה הצלחה גם אותו ישווקו בכמויות אנא ממכם לא לדאוג אני פותח מועדון מעריצים לסוני 3 ושמעתי גם שהסוני 3 הולך להיות מכונת משחקים מתקתקת משהו משהו ....

תן לנחש אתה אוברין לשעבר?

איזה אידיוט ואיזה שחצנות מטומטמת

ומי אמר לך שהPS3 יהיה הצלחה? יש תעינין הגדול של המחיר שבחול הוא יעלה 600 דולאר ככה שבארץ בטח בסביבות ה6000 שקל

וזה בלי לדבר על איזה 600 שקל מישחק בלי אפשרות ל"גיבוים" ממש מחשיר פיצוץ מה אני יגיד לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שאנחנו אומרים פה זה לא קשור בכלל לישראל או למדינה אחרת! אנחנו מדברים על עובדות ונתונים, לא על מה שיותר נמכר וכאלה, כי אחרי הכול רק ה-360 נמכר בארץ ובכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שאנחנו אומרים פה זה לא קשור בכלל לישראל או למדינה אחרת! אנחנו מדברים על עובדות ונתונים, לא על מה שיותר נמכר וכאלה, כי אחרי הכול רק ה-360 נמכר בארץ ובכלל.

ה360 נימכר בארץ ביבוא אפור כרגע ככה שזה לא נחשב

למרות שב2007 אמור להגיעה יבוא רישמי אם תאמוד במילה

הPS3 אני מעריך יגיעה ביבוא של ישפאר +יבוא אפור

והWII כניראה יגיעה ביבוא אפור

אבל זה לא משנה כי בארץ אין הרבה הבדלים במחירים של יבוא אפור ורישמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסתי דרך ת'רד אחר שוב פעם לאתר שהראו פה כבר ( ל- http://www.nexgenwars.com/ ) ואני שם לב שהמספרים של מכשירי ה-360 שנמכרו עולים בלי סוף תוך כדי שאני באתר. זה ממש מוזר, וזה מראה עד כמה זה לא נכון המספרים האלה, ואולי זה רק הערכה, כאילו הם העריכו שכל זמן מסוים ימכר מכשיר ולפי זה הם קבעו את מספר המכשירים שנמכרו או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסתי דרך ת'רד אחר שוב פעם לאתר שהראו פה כבר ( ל- http://www.nexgenwars.com/ ) ואני שם לב שהמספרים של מכשירי ה-360 שנמכרו עולים בלי סוף תוך כדי שאני באתר. זה ממש מוזר, וזה מראה עד כמה זה לא נכון המספרים האלה, ואולי זה רק הערכה, כאילו הם העריכו שכל זמן מסוים ימכר מכשיר ולפי זה הם קבעו את מספר המכשירים שנמכרו או משהו כזה.

הם כתבו שזה ערכות לפי כל מיני מקורות-

The next generation of gaming is upon us, and the console wars has begun. NexGen Wars.com has spent countless hours researching sales facts from dozens of sources to track the sales of the consoles and monitor the next generation of console wars between the Xbox 360, the Sony Playstation 3, and the . Remember, these numbers are only estimates, but they are constantly monitored and upated to assure the closest estimates possible for the Xbox 360, Playstation 3, and .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי עכשיו לקנות 360, אחרי שפרצו אותו וכל זה

עברתי על רשימת המשחקים שלו ב Gamespot, וואללה זה לא שווה את זה

גם אם אני רונה אותו מחול ב 2000, רוב המשחקים שם קיימים ל ומה שלא

במילא לא שווה הרבה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי עכשיו לקנות 360, אחרי שפרצו אותו וכל זה

עברתי על רשימת המשחקים שלו ב Gamespot, וואללה זה לא שווה את זה

גם אם אני רונה אותו מחול ב 2000, רוב המשחקים שם קיימים ל ומה שלא

במילא לא שווה הרבה,

1- הפירצה חלקית

2-יש לו כמה מישחקים טובים אבל לדעתי הוא לא שווה תמחיר בארץ

3-לפי דעתי למי שאוהב מישחקים בסיגנון של ה360 וגר בארץ עדיף ליקנות

ולמי שרוצה דברים חדשים עדיף ליקנות

ולמי שיש כסף מיותר עדיף ליקנות PS3 +360+WII +PC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- הפירצה חלקית

2-יש לו כמה מישחקים טובים אבל לדעתי הוא לא שווה תמחיר בארץ

3-לפי דעתי למי שאוהב מישחקים בסיגנון של ה360 וגר בארץ עדיף ליקנות

ולמי שרוצה דברים חדשים עדיף ליקנות

ולמי שיש כסף מיותר עדיף ליקנות PS3 +360+WII +PC

טוב שלא :lol: אתה יודע משחק זה לא הדבר היחיד בחיים, תמיד יש משהו אחר לקנות, ולא מומלץ לקנות 3 ומחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...