יום אבל לאומי לקהילת האוברקלוקרים האמיתים בארץ - אין יותר +AthlonXP 1600. - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יום אבל לאומי לקהילת האוברקלוקרים האמיתים בארץ - אין יותר +AthlonXP 1600.

MishaK

Recommended Posts

בניגוד ל-1.6a שהיה חלום של כל אוברקלוקר מכיוון שהיו לו הרבה מאוד דגמים שהגיעו לשמיים שלא כמו ה-1600+ עם אלף ואחד הסטפינגים שכל אחד שונה מהשני. אז תכניס את המחיר גם למשוואה, אתה עדיין לא יכול להשוות את הביצועים של 1.6a ל-1600+ ועוד שלא נדבר על רוחב הזיכרון..., או RDR, או מעולה עם ראטיו.

מישה אין מה להיות עצוב על המעבד בגלל שכמו שהוא אמר לפניי ה-XP1600 לא היה חלום ... מספיק שיהיו לו כל כך הרבה סטפינגים שלא אומרים הרבה בסופו של דבר, כדי שתקבל AXP1600+ שלא יעבור לך משהו ממוצע בלבד, זהבהחלט בניגוד ל-1.6A המדהים שלא הכי שינה אם הוא היה מסטפינג טוב או לא הוא תמיד עבר 2.4 עם לוח סביר, וזהו חלום אמיתי, חלום שבזמנו יה שווה להתאבל עליו, על ה-AXP1600+ קשה להתאבל באותה המידה, וזה לא שהמעבד לא היה טוב, פשוט קשה לי להשוות אותו לחלומות כמו ה-1.6A (שהצלחתי בניגוד אליך לקנות ברגע האחרון...) :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא קונה Pee4, סוף הדיון, end of discussion.

מה אתה מקשקש ? אך פעם לא שיכנעתי אותך לקנות אותו, פשוט ה-AXP1600+ לא כזה מדהים לאוברקלוקינג, הוא לא הצליח לחלק חלומות בכמויות או באחוזים כמו שה-1.6A הצליח ובכמויות גדולות פי כמה, ושוב על מעבד כזה שווה להתאבל כי הוא סימן שינוי גם במגמה שאינטל נתפסה גם כאן, כבר לא כמושא אידיוטי לשנאה אלא כמעבד ראוי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Pee4 היה זבל ונשאר זבל אבל עם יותר מגה הרצים, זאת דעתי.

או, ממש דבר חכם להגיד, במיוחד כשיש מולך מעבד קריר הרבה יותר אוברקלוקר מוצלח יותר, מגיע לבאס גבוהה יותר בדרך כלל ללא התעסקות עם פתיחת מכפלות משונות, וללא חיפוש אחרי סטפינגים שונים, היה 1.6A ותמיד הוא לא היה אכזבה, נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אוהב חיים קלים, שיהיה לך לבריאות.

אני רוצה שהאוברקלוק שלי יהיה חוויה, משהו מעניין, לא סתם לקחת פנטיום 4 לדחוף בלוח עם זיכרונות "נורמאלים" ולהעלות את הבאס סתם.

אוי, אל תתחיל עם זה אפילו, כל הוא חוויה וניסיון ואתגר, גם זה של 4, במיוחד אם אתה רוצה שיהיה אפקטיבי קר ויציב ביותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה שהאוברקלוק שלי יהיה חוויה, משהו מעניין, לא סתם לקחת 4 לדחוף בלוח עם זיכרונות "נורמאלים" ולהעלות את הבאס סתם.

bullshit.

אנחנו לא מדברים פה על 1.6a שסתם מעלים....

אלא על לדחוף אותו ל2.8 בתיזמוני זיכרונות טובים עם טמפרטורה נמוכה אחרי שהוא עבר burn in של שבוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה שהאוברקלוק שלי יהיה חוויה, משהו מעניין, לא סתם לקחת פנטיום 4 לדחוף בלוח עם זיכרונות "נורמאלים" ולהעלות את הבאס סתם.

bullshit.

אנחנו לא מדברים פה על 1.6a שסתם מעלים....

אלא על לדחוף אותו ל2.8 בתיזמוני זיכרונות טובים עם טמפרטורה נמוכה אחרי שהוא עבר burn in של שבוע

אכן, מישה אתה מאבד את כל מהות האוברקלוקינג, מה שהפך את ה-1.6A למעבד אגדי אמיתי הייתה העובדה כי יכולת לקנות מעבד כזה, וממש לא שינה הסטפינג שאתה כל כך סוגד לו, לשים אותו אפילו על ג'דיגה בייט ממוצע ולהגיע ל2.4GHZ בקלות מדהימה על תזמוני מעולים, ואם זה לא אחת מהמהויות האמיתיות של אז אני לא יודע מה כן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישה,

הדברים שאתה אומר הם שטויות, אני יודע בדיוק מאיזה אידיוט שמעת את זה, הבחור אפילו לא יודע פקודות בסיסיות בביוס, בשביל לשבור שיאים ב-3DMark לא צריך להיות אשף....

מה ההבדל הכ"כ משמעותי בין אוברקלוק ל-P4 to AXP?

AXP:

• מעלים מתח.
  • שמים היטסינק או כול סוג של קירור אחר
  • פותחים את המכפלה
  • מעלים את מהירות האפיק

ההבדל היחיד הוא פתיחת המכפלה, אם פתיחת המכפלה היא הדבר שמפריד אצלך בין משעמם ל"חוויה, משהו מעניין" אז כבר לא בסדר.

עריכה:

מה זה?

ה-Pee4 היה זבל ונשאר זבל אבל עם יותר מגה הרצים, זאת דעתי.

מה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה פעם, אז לא התעיינתי ממש ב-shit הזה עד הסוף וראיתי שהמעבד מגיע למהירויות טובות, אבל עכשיו שמתי לב שלא כך העסק.

אגב, לדעתי חלק מהכיף של זה באמת לחפש את הסטפינג לפתוח את המכפלה, למה? כי זה אני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה פעם, אז לא התעיינתי ממש ב-shit הזה עד הסוף וראיתי שהמעבד מגיע למהירויות טובות, אבל עכשיו שמתי לב שלא כך העסק.

אגב, לדעתי חלק מהכיף של זה באמת לחפש את הסטפינג לפתוח את המכפלה, למה? כי זה אני.

אז איך העסק? מה אכפת לך כמה פעולות למחזור שעון הוא עושה?

1.6A היה *ה*מעבד! כמות הMHz שניתן היה להוסיף לו עוברת לעתים את מהירות השעון של ה AXP 1600 (אמנם עם העלאת מתח + קירור + סופר טובים אבל זאת כל מהות האוברקלוקינג לא?)!

לכמה כבר תגיע עם AXP 1600? ל 1700MHz? נו? ומה עשית בזה? זה כלום! פשוט כלום!

עם 1.6A (בהנחה שהיה לך אותו מזל כמו שהיה לך עם ה AXP שהעלית ל 1700MHz) תוכל להגיע ביום הכי גרוע לפי שניים מזה.

איזה מין תירוץ זה 'המעבד חרא לא רוצה אותו'?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק כמו שמחפשים תאריך אריזה של הפנטיומים למיניהם..וכמו מוד המתח להם..

קיצר- אין שום בסיס להעדפה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשים אותו אפילו על ג'דיגה בייט ממוצע ולהגיע ל2.4GHZ בקלות מדהימה על תזמוני מעולים

מה ממוצע? מי ממוצע? למה ממוצע ? 1.6@2.66 ללא שום בעיות ןביציבות מוחלטת ללא חישמול טוטאלי של המעבד, הזיכרונות ושאר הרכיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...