יום אבל לאומי לקהילת האוברקלוקרים האמיתים בארץ - אין יותר +AthlonXP 1600. - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יום אבל לאומי לקהילת האוברקלוקרים האמיתים בארץ - אין יותר +AthlonXP 1600.

MishaK

Recommended Posts

אלו הן שטויות, יש מספר לא קטן של AGOIA Y0213 שלא שוות כלום, אתה ראית באותו ת'רד את המעבד והתחלת להתלהב ממנו, אף אחד לא הבטיח לך שהוא יגיע למה שהבחור שם הגיע ועוד דבר שכבר אמרו לך מאה פעם, התנאים שם הם לא התנאים פה.

יש מספיק AGOGA מצויינים לא רק הסטפינגנים שציינת הם טובים, אין סיבה שאף בן-אדם יצטער על זה שהם נעלמו מהשוק כ"חלום של כל אוברקלוקר" ועוד אמיתי? מה זו השטות הזאת?

בניגוד ל-1.6a שהיה חלום של כל אוברקלוקר מכיוון שהיו לו הרבה מאוד דגמים שהגיעו לשמיים שלא כמו ה-1600+ עם אלף ואחד הסטפינגים שכל אחד שונה מהשני. אז תכניס את המחיר גם למשוואה, אתה עדיין לא יכול להשוות את הביצועים של 1.6a ל-1600+ ועוד שלא נדבר על רוחב הזיכרון..., או RDR, או מעולה עם ראטיו.

אישיית, אני לא מבין למה הת'רד הזה בכלל קיים ואני מצדיק כמו אחרים את התגובה של MiniMizer.

דרך-אגב, אני יודע מה השאלה שעולה לך בראש, אז התשובה היא:

כי רציתי שינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לבנאדם היו שני מעבדי AGOIA 0213 ועם שניהם הוא הגיע לאחלה מהירויות, אני לא חושב שזה סתם צירוף מקרים.

חוץ מזה, ראיתי יותר מת'רד אחד ועברתי על מספיק Databases שהראו שהמעבד עם הסטפינג הזה הוא פשוט מצויין ושווה כל שקל (במיוחד אם אתה בתקציב צפוף כמו שלי ובעל רצון לאוברקלוק נחמד).

אגב, אף פעם לא שללתי סטפינגים אחרים, אני פשוט מעדיף את אלה שמככבים והסיכוים איתם לאוברקלוק מעולה יותר גבוהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבנאדם היו שני מעבדי AGOIA 0213 ועם שניהם הוא הגיע לאחלה מהירויות, אני לא חושב שזה סתם צירוף מקרים.

חוץ מזה, ראיתי יותר מת'רד אחד ועברתי על מספיק Databases שהראו שהמעבד עם הסטפינג הזה הוא פשוט מצויין ושווה כל שקל (במיוחד אם אתה בתקציב צפוף כמו שלי ובעל רצון לאוברקלוק נחמד).

אגב, אף פעם לא שללתי סטפינגים אחרים, אני פשוט מעדיף את אלה שמככבים והסיכוים איתם לאוברקלוק מעולה יותר גבוהים.

בארץ אין כמעט חנויות, או אין שנותנות לך לראות את הסטפינג של המעבד, הסיכויים שיצא לך אחד טוב לעומת איזה Northwood טוב הם גדולים מאוד, מכאן נובע שהסיכויים לסטפינג טוב הם לא כ"כ גדולים לעומת ככה שאין צורך להגדיר את זה כיום אבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא איכפת לכם? שבו בשקט בצד.

תשאירו את הת'רד הזה לאנשים שכן איכפת להם ויש להם מה להוסיף בעניין.

מה מישה, סופסוף מגיבים לת'ראדים הטפשיים שלך כמו שאתה מגיב לשל אחרים וזה מעצבן אותך, הא? :lol:

זה לא מצחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו מטרה טפשית ביותר... עובדה שמכור לקולה קיבל (אחרי שתי תגובות מפגרות) הרבה תגובות חיוביות שהתפתחו לת'ראד הרבה יותר מעניין מזה. אז פעם הבאה שאתה מעיר למישהו את אחת מההערות שלך - תחשוב טוב :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...