יום אבל לאומי לקהילת האוברקלוקרים האמיתים בארץ - אין יותר +AthlonXP 1600. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יום אבל לאומי לקהילת האוברקלוקרים האמיתים בארץ - אין יותר +AthlonXP 1600.

MishaK

Recommended Posts

ערב טוב לכם אוברקלוקרים עצבנים חובבי ,

כידוע לכם, מעבדי ה- +AthlonXP 1600 הינם עצבנים ביותר ואם נופל עלייכם סטפינג מעולה (כדוגמאת ה-AGOIA 0213) אפשר להגיע איתו אפילו לבאס של 166 עם מכפלה נעולה, למעבדים האלה כולם התפללו וקיוו כאשר הזמינו את המחשב החדש, ואם זה היה מה שקיבלו, קפצו לשמים ורצו לאוברקלוקינג חסר מעצורים.

אני כידוע כבר כמה חודשים מחפש לי מעבד כזה עם סטפינג מעולה, בעיקר מת ל-AGOIA Y 0213 אך אפשר גם AGOIA F 0213, AGOIA 0212 וכמובן AROIA נחמד אשר לא משנה כל כך השבוע מגיע בקלות למהירויות איכותיות, אך היום קבלתי בשורה מרה משני בעלי חנויות - ליבואן הרשמי, אזטק, נגמר כל המלאי של המעבדים האלוהיהים הללו וכנראה שגם לא יגיע עוד משלוח cry.gif

לכן, מעל עמוד פורום זה, אני קורא לאזטק - אנא המשיכו לייבא את שבבי ה- +AthlonXP1600 עד שיגיע סופו... בבקשה!!!

(Anti_Virus - מילה אחת על קניית Pee4 במקום ה- +1600 לא יהיה לך טוב.... ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא חושב שכזה קריטי , כי לא הרבה אנשים עושים o/c ל ( במיוחד בארץ) אבל בכל זאת ....

אני לא יודע לגביכם אבל התגובות פה הפתיעו אותי לרעה ( במיוחד ההודעות של המנהלים ) מכיון שהם הודעות של ספאמרים :asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר שלי נשרף 1600 שנקרא aroi, הסתכלתי רק עכשיו. אולי זה AROIA, כי אי אפשר לקרוא מה שבאמצע, אולי זה משהו אחר...

אגב, למנהלים מותר להיות ספאמרים, מותר להשתחרר קצת אחרי העבודה הקשה. (it takes one to know one)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...