דיון על השפעת הוארז על עולם המשחקים *זהו לא המקום לוארז מכל סוג!!!* - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על השפעת הוארז על עולם המשחקים *זהו לא המקום לוארז מכל סוג!!!*

DOGMA

Recommended Posts

יש לי פיתרון לכל הווארז ועובדה שהוא עבד.

הפיתרון הוא פשוט, הוצאת מולטיפלייר "חכם" כמו שעשו וEA בBF2 וכו'...

אם יש מוטפלייר חכם אנשים קונים את המשחק כי אחרי שמשחקים בפרוץ הם אהבים אותו או מתמכרים עליו ואז קונים.

פשוט וקל תוציאו מולטיפלייר.

אם לGTA:SA היה מולטיפלייר אני הייתי קונה אותו אבל מצטער לא קונה.

אני קונה משחקים רק עם מולטיפלייר כי רק הם מעריכים זמן ושנים.

למרות שגמרתי עם אזרחות, אני רוצה להסביר לך משהו קטן בזה.

בין הזכויות הבסיסיות של אזרח במדינה דמוקרטית, קיימת הזכות לקניין (רוחני או פיזי).

משחק מחשב נחשב כ"קניין רוחני" (זה לא משהו פיזי).

אם מישהו פורץ משחק, ומפיץ אותו בחינם, למרות שבעל הזכויות על המוצר (בעצם, הקניין) חיי מהרווחים שלו, אז קיימת פגיעה ברווחים שלו, וכך בקניין עצמו, ומכאן גם באדם (חברת במקרה זה).

נכון שאתה אומר "אבל אם לא הייתי מוריד, לא הייתי גם קונה". אני לא אתווכח אם זה נכון או לא, אבל זה לא משנה אם החברה לא הייתה מרוויחה, אתה בכל זאת פגעת בקניין שלה. פגיעה בקניין רוחני של אדם היא פגיעה בזכויות הבסיס שלו, ומכאן היא עבירה על החוק.

חפרת קצת, כי אני לא חושב שמי שמוריד משחקים יש איסורי מצפון על זה.

קיצור תיסבכת אותי ואת מי שקרא את זה אז עזוב.

ואני אומר לכם, אני מוריד משחקים ואני אמשיך להוריד משחקי סינגל פלייר (חוץ מהסדרה של HalfLife כי זה אומנם משחק סינגל אבל אבל לשחק בוא 19218391938 פעמים ולא נמאס וכן ירבו משחקים כמהו) ואם אני יאוהב את המשחק ויהיה לו אפשריות מולטיפלייר בנויות בתוכו ואני יאוהב אותם ויהנה אני גם אקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משחקים כמו guild wars \ wow \ cs

וואלה שווה לקנות אני לדוגמא יש לי את כל סוגי ה דיאבלו בבית

אבל שמעו דעה שלי

אני מקשיב לאלה שאומרים שזה לא בסדר וזה הורס ואני מצדיק אותם אבל אני למשל בן 19

אין לי עבודה אני חייל שמדי פעם בבית ובא לשחק קצת אין לי כסף לזה והקטע שיש לידי ממש משחק להודרה בחינם שתוך כמה דקות יהיה בתוך המחשב שלי

או לדוגמא ילדים בני 16 ככה

מאיפה יש להם כסף למשחקים והם כאלה שחורשים

ההורים שלהם לא יביאו להם כל כמה זמן 200-400 שקל למשחקים למה רוב המשחקים של היום הם יסיימו אותם תוך ימים ספורים

אז זה הפתרון שלהם.

אפילו שאני מוריד משחקים אני עכשיו אומר

הלוווואאאיייייי וכל הפיראטיות תעלם וכל אחד יצטרך לקנות משחקים מהכסף שלו

כי זה בסופו של דבר הורס לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^ אני מסכים איתו. כשהייתי קטן לעתים נדירות ביקשתי מההורים שלי לקנות לי משחק מחשב, כי באופן כללי בקושי ביקשתי מהם דברים...

היום אני קונה, כי אני יכול.

(למרות שגם היום אני קונה בעיקר דברים ישנים, כמו שכבר ציינתי, שעולים מעט - אבל זה גם מסתדר עם הכרטיס מסך שלי, אז זה בסדר :P ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שהיתי קטן היה לי מכשיר דומה לאטרי 2600 והיה לו רק 3 מישחקים וההורים שלי לא קנו יותר מישחקים

יותר מאוחר היה לי מחשב אם 264 K זיכרון :lol: לא זוכר תדגם אבל היה אז מושג תואם והוא היה תואם

וכבר אז היה פירטיות פשוט זה היה דרך הדיסקים הישנים

מבחינתי אני מוכן ליקנות קונסולה ומישחקים במחיר של ארצות הברית אבל בארץ אין מחירים כאלה

חוץ מלPC ושיש מישחק באמת טוב לPC אני ליפעמים קונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פעם אחרונה שקניתי משחק זה היה פיפא 98 והוא היה שווה כל שקל

ולפני זה הייתי קונה משחקים לסגה כמו משוגע אחח הימים של הסגה איזה מכשיר מטורף זה היה כל החברים שלי ישבו אצלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נזכרתי במקרה שהיה לפני כמה שנים

אופיס דיפו יצאו במכירת חיסול, עותק מקורי של Warcraft2 כולל אריזה וחוברת והכל - 6 שקל

כמובן שטסתי מיד לסניף הקרוב כדי לרכוש את הקלאסיקה של בליזארד במחיר של ארטיק

ומה גיליתי?

כל המדפים מלאים, מה זה מלאים, מפוצצים באריזות מעלות אבק של WC2

וגם חזרתי לשם מאוחר יותר באותו חודש, ולכל אורך מכירת החיסול אף-אחד לא התקרב למדפים האלה, כי אפילו 6 שקל הם יותר מדי כשדיסק לצריבה עולה שקל אחד (לכל המתעניין - דיפו השמידו את העודפים בסופו של דבר)

אני מודה, גם אני מניאק שמוריד משחקים ותוכנות וסרטים ומוזיקה ומה לא

אבל בחיאת, למען היושר העצמי, תפסיקו לחרטט עם "משחקים ב50 שקל הייתי קונה בכיף"

כי אתם לא ואתם יודעים את זה

ונקנח בציטוט מbash.org:

<Brenty> You know, I think the media really fucked up when they called it "software piracy"

<Brenty> Everyone WANTS to be a pirate

<Brenty> If they'd called it "software faggotry" everyone would still buy all their shit

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נזכרתי במקרה שהיה לפני כמה שנים

אופיס דיפו יצאו במכירת חיסול, עותק מקורי של Warcraft2 כולל אריזה וחוברת והכל - 6 שקל

כמובן שטסתי מיד לסניף הקרוב כדי לרכוש את הקלאסיקה של בליזארד במחיר של ארטיק

ומה גיליתי?

כל המדפים מלאים, מה זה מלאים, מפוצצים באריזות מעלות אבק של WC2

וגם חזרתי לשם מאוחר יותר באותו חודש, ולכל אורך מכירת החיסול אף-אחד לא התקרב למדפים האלה, כי אפילו 6 שקל הם יותר מדי כשדיסק לצריבה עולה שקל אחד (לכל המתעניין - אופיס דיפו השמידו את העודפים בסופו של דבר)

אני מודה, גם אני מניאק שמוריד משחקים ותוכנות וסרטים ומוזיקה ומה לא

אבל בחיאת, למען היושר העצמי, תפסיקו לחרטט עם "משחקים ב50 שקל הייתי קונה בכיף"

כי אתם לא ואתם יודעים את זה

ונקנח בציטוט מbash.org:

<Brenty> You know, I think the media really fucked up when they called it "software piracy"

<Brenty> Everyone WANTS to be a pirate

<Brenty> If they'd called it "software faggotry" everyone would still buy all their shit

הם מה?!?!?!?

הם פאקינג דפוקים המשחק הזה נדיר! לפחות היו שומרים אותם במחסן או משהו, קמצנים במקום שכמותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פיתרון לכל הווארז ועובדה שהוא עבד.

הפיתרון הוא פשוט, הוצאת מולטיפלייר "חכם" כמו שעשו וEA בBF2 וכו'...

אם יש מוטפלייר חכם אנשים קונים את המשחק כי אחרי שמשחקים בפרוץ הם אהבים אותו או מתמכרים עליו ואז קונים.

פשוט וקל תוציאו מולטיפלייר.

אם לGTA:SA היה מולטיפלייר אני הייתי קונה אותו אבל מצטער לא קונה.

אני קונה משחקים רק עם מולטיפלייר כי רק הם מעריכים זמן ושנים.

חפרת קצת, כי אני לא חושב שמי שמוריד משחקים יש איסורי מצפון על זה.

קיצור תיסבכת אותי ואת מי שקרא את זה אז עזוב.

ואני אומר לכם, אני מוריד משחקים ואני אמשיך להוריד משחקי סינגל פלייר (חוץ מהסדרה של HalfLife כי זה אומנם משחק סינגל אבל אבל לשחק בוא 19218391938 פעמים ולא נמאס וכן ירבו משחקים כמהו) ואם אני יאוהב את המשחק ויהיה לו אפשריות מולטיפלייר בנויות בתוכו ואני יאוהב אותם ויהנה אני גם אקנה.

דוגמא קלאסית למה שאמרת זה באטלפילד2...התלהבתי ממנו בעקבות הפרסום המאסיבי של EA,אבל החלטתי שאני לא מעונין לקנות אותו...

הורדתי ת'משחק,איכשהו הצלחתי לשחק במשך כמעט חודש בשרתים הרשמיים של המשחק,ממש נהניתי,ואז הסידיקי נחסם...אז פרשתי מהמשחק...ואחרי חצי שנה קניתי אותו כי לא יכלתי להתאפק יותר :silly:

בנוגע לHL2,קניתי אותו כבר מההתחלה...

עכשיו כשאני ושב על זה...נראה לי שהאפשרות שלי לשחק בשרתים רשמיים עם עותק פרוץ היתה לא יותר מאשר טריק מלוכלך של EA...אני זכור שהסידיקי היה "נפתח" רק בשעות מסוימות [נניח בין 6 בערב ל10 בלילה יכלתי לשחק בהכל ואח"כ הוא היה נחסם]

בני זונות גזלנים :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בייגל - אם הייתי יכול עכשיו לקנות עותק מקורי חדש של וורקרפט 2 ב-6 שקל הייתי קונה. למען האמת, אפילו ב-20 שקל כנראה שהייתי קונה... וזה באמת סתם למזכרת, כי אני לא אשחק בזה כבר...

אגב, אני שוקל ברצינות לקנות ב-100 ש"ח עותק נוסף של וורקרפט 3, כי הלך לי לאיבוד העותק שהיה לי :-\

אבל אני מסכים איתך שיש כאן אנשים שמזיינים את השכל ולא באמת היו קונים ב-50 ש"ח.

עם זאת, אני מאמין שאם המחיר היה יורד, הם היו רק מרוויחים מזה. כלומר, אם הם היו מורידים את המחירים ל-50 שקל היו קונים יותר מפי ארבעה עותקים של המשחק - ואני יודע שזה לא חשבון נכון, כי יש עלות ייצור של כל עותק, אבל אני מאמין שעדיין היו מרוויחים יותר - ומעבר לטווח המיידי, היו מרוויחים הרבה יותר כי זה היה נהיה הרגל לקנות משחקים, לא כמו היום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי פה איזה 25-30 שורות נראה לי, ובטעות "נלחץ" לי ה-back והכל נמחק!!! :kopfpatsch:

אז אני יסכם את 30 השורות לשלוש שורות, ואתם תיאלצו לפתח את זה לבד.

פיראטיות = פירסום = כסף.

אני באמת מאמין שאני תורם (במקרים מסויימים) לחברה המייצרת כשאני מוריד משחק. לעזאזאל 5 חברים שלי קנו את BF2 רק בגלל שהמלצתי להם...

שלא נדבר על מיקרוסופט... כאילו שלביל גייטס יש בעייה לחסום לכולנו את ה- תוך יומיים.

אתם צריכים להבין, בחברות הרציניות משתמשים בנו! ("הגנבים") ואין לכם מושג כמה זה חשוב להם שכל אחד יכיר את המוצר שלהם, אם בכסף ואם בחינם.

תמיד יש אנשים שיקנו (עזבו אותכם מישראל :) ), אז מבחינה סטטיסטית, ככל שיותר אנשים מכירים את המוצר כך יותר אנשים יקנו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי פה איזה 25-30 שורות נראה לי, ובטעות "נלחץ" לי ה-back והכל נמחק!!! :kopfpatsch:

אז אני יסכם את 30 השורות לשלוש שורות, ואתם תיאלצו לפתח את זה לבד.

פיראטיות = פירסום = כסף.

אני באמת מאמין שאני תורם (במקרים מסויימים) לחברה המייצרת כשאני מוריד משחק. לעזאזאל 5 חברים שלי קנו את BF2 רק בגלל שהמלצתי להם...

שלא נדבר על מיקרוסופט... כאילו שלביל גייטס יש בעייה לחסום לכולנו את ה- תוך יומיים.

אתם צריכים להבין, בחברות הרציניות משתמשים בנו! ("הגנבים") ואין לכם מושג כמה זה חשוב להם שכל אחד יכיר את המוצר שלהם, אם בכסף ואם בחינם.

כמה שטויות.... :nixweiss:

חוץ מBF2 ועוד כמה משחקי מולטי,הווארז לא עוזר למכירות,רק פוגע בו,ובצורה קשה.

אז חדל עם השטויות.

רק שתדע,בזמנו,החברה ID הפסידה כמעט 300 מליון דולר בגלל כל העותקים הפרוצים שהופצו ברשת,כאשר המשחק דום3 הודלף לרשת כמה ימים לפני תאריך היציאה הרשמי.

וחוץ מזה,שהמשחקים שמוכרים הכי טוב הם המשחקים עם הגנת הSTARFORCE...כדוגמאת ספלינטר סל 3 שנפרץ רק לאחרונה,אבל עדיין מחר כמויות מפלצתיות של עותקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אז למה לא כולם דורשים אימות cdkey אל מול שרת באינטרנט? אפילו למשחק single player !

היום לכל אחד יש אינטרנט. המינימום זה מודם 56k - מספיק לדקה לאימות.

אפילו יש משחקים ללא cdkey בכלל... בדרך כלל משחקים פשוטים יותר. עדיף להם שתוריד ואולי תקנה או תספר לחבר מאשר להסתמך על השם הגדול שאין להם.

ID הפסידו ? גם הפסידו כש-HL2 הודלף ? זה רק נתן להם boost פירסומי!

אני לא ראיתי דו"ח הפסדים של אף אחד מהם. (חוץ מזה דליפה מוקדמת לרשת זה נושא אחר)

כמו שאמרתי קודם:

תמיד יש אנשים שיקנו (עזבו אותכם מישראל ), אז מבחינה סטטיסטית, ככל שיותר אנשים מכירים את המוצר כך יותר אנשים יקנו אותו.

ואני לא מסכים עם זה:

שהמשחקים שמוכרים הכי טוב הם המשחקים עם הגנת הSTARFORCE

אתה יודע כמה אנשים שקנו את המשחק מקללים את ה-starforce הזה? יש מקרים רבים של בעיות שנוצרו במחשבים עקב ההגנה הזאת...

שמעתי המון אנשים שלעולם לא יקנו משחק עם ההגנה הזאת יותר. האם כולם שקרנים ורק רוצים להוריד בקלות ? לא הייתי מהמר על זה.

spilter cell זאת סדרה מצליחה עוד מאז שלא היתה לה הגנת starforce. אני לא חושב שלהגנה יש קשר למכירות מצליחות של המשחק.

אני פשוט רואה את הדברים מהצד שלי... לדוגמא, כשאני הוצאתי דיסק טראנס מיסכן ואף אחד לא שמע עלי בכלל (לפני 7 שנים, לא שהיום אני מוכר LoL) , הייתי מבסוט שהייתי שומע את המוזיקה שלי מתנגנת ברכב חולף, גם אם זה דיסק צרוב זה לא שינה לי. אני ידעתי שמספיק שאחד מ-4 החברה שברכב הזה יאהב את זה, יש סיכוי שהוא יגש לחנות דיסקים ויקנה לעצמו גם. מספיק שהוא יגיד את השם של הדיסק לחבר ה"ישר" שלו שיעבור בחנות, יראה את השם הזה ויקנה על הדרך.

הרי אם לא היה אפשר לצרוב או להוריד, היו מקליטים לקסטה וזה היה מספיק בהרבה מקרים. ככה זה כבר שנים על גבי שנים. עדיין יש רווחים בתחום.

זו המציאות המרה, כל מה שצריך לעשות זה לנצל את זה לטובה ואפשר. במשחקים אפשר גם לחסום את זה לגמרי, אבל עובדה שלא כולם נוקטים בשיטה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפלג'ק, אני מסכים איתך חלקית...

אני חושב שיש ז'אנרים של משחקים שזה עוזר להם (משחקים שהאפשרות המרכזית ליהנות מהם זה במשחק בשרת ברשת).

אבל יש סוגים של משחקים איכותיים שדעכו כמעט לחלוטין ולא יוצאים משחקים ממש איכותיים מהז'אנר (למשל, הרפתקאות / קווסטים).

משחקים מהסוג הזה לאנשים אין סיבה לקנות כי נהנים מהמשחק רק עד שמסיימים אותו. וזה קצת עצוב, כי המשחקים הטובים ביותר שאני זוכר הם מהז'אנר הזה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות.

אני אישית חושב שבסך הכל היינו ילדים כשיחקנו בקווסטים ומשחקי הרפתקאות ישנים, וכל מה שנותר זה מתוקים. פעם כל משחק "פתח" ז'אנר של משחקים, אל תשכח שהכל התחיל לא מזמן (יחסית). היום כבר מיצו את כל זה. אני נתקלתי במס' קווסטים ממש יפים (אמא שלי אוהבת את זה) לאחרונה. אני חושב שזה הקהל שלא מעוניין במשחקים האילו יותר מאשר החברות המיצרות, גם אם המשחק יעלה 10 שקל לא הרבה יקנו.

למה כל משחק שני היום זה FPS ? כי אפשר !! פעם לא יכלו לחלום על כל ה-3D הזה בכלל.

תעלה היום איזה quest ישן נושן ותראה שבא לך להקיא.

שים את המשחקים של היום לפני 15 שנה ותראה לי ילד אחד שיעדיף quest על זה.

הדור של היום מחפשים את הריגוש והאקשן ! (או לפחות להינות מנוף מרהיב) אנחנו רוצים להוציא למחשב את המיץ!

אם הייתי נותן לך היום quest ישן עם גראפיקה של היום אתה בטוח שתקנה ? או שבכלל תוריד אותו בתור warez ? (נגיד שלא שיחקת בזה עדיין)

אל תשכח שפעם לא היה לך כזה מבחר של משחקים בהישג יד. כל משחק היית מוציא לו את המיץ כי זה מה היה לך. אני לא זוכר את עצמי מוחק ולו משחק אחד לפני שסגרתי אותו (וגם הייתי ממשיך לשחק בו) בזמנים "הטובים"

אז להאשים את ה-warez במשחקי הרפקאות "מעפנים" נראה לי מוזר. אחרי הכל החברות מייצרות מה שהקהל דורש, אחרת הם לא מצליחות.

אני יודע שיש המון אנשים עם הדעה שלך בעניין משחקים ישנים... אולי אני טועה. זו רק דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...