דיון על השפעת הוארז על עולם המשחקים *זהו לא המקום לוארז מכל סוג!!!* - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על השפעת הוארז על עולם המשחקים *זהו לא המקום לוארז מכל סוג!!!*

DOGMA

Recommended Posts

ואל תגידו לי שמה שחשוב זה המשחק בסוף,כי אחרי הכל-בדיוק כמו שאתם לא הייתם רוצים לקבל במתנה שרשרת יהלומים העטופה בנייר תואלט עם חרא,ככה גם אני מצפה לקבל את המשחק עם משהו שהוא יותר מאשר גוש פלסטיק וחבורת עצלנים ישראליים שרק מחפשים איך לקחת ממך יותר כסף תוך פחות הוצאות [שגם ככה הן מינימאליות]

LOL, אחלה דימוי.

ולגבי האנגלית, אם בן אדם מתכוון לשחק במשחק הוא בכל מקרה יצטרך איזהשהוא ידע באנגלית ככה שחוברת הוראות לא תשנה הרבה.

ובכלל, מתי היתה הפעם האחרונה שהסתכלת בחוברת הוראות לא למטרת מקשים? (שבכל מקרה באנגלית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה מוציא דברים מהקשרם,זה לא מה שהוא התכוון

הוא התכוון לכך שהם מתרגמים את זה,אבל עושים הוצאות זולות בהרבה מהמקור,דבר שמראה זלזול וחוסר איכפתיות כלפי הלקוחות..ובדרך הם גם מעלים את המחיר מזה המקורי...

הנה לדוגמא כמה מקרים קלאסיים של גועל נפש:

המשחק GTA3: הגירסא האמריקאית באה בתוך קופסאת ,כאשר חוברת ההוראות היא צבעונית ועשויה מנייר איכותי וחלק,ובנוסף לזה-אתה גם מקבל פוסטר ענקי של המשחק שהוא גם מפת העיר.

הגירסא הישראלית של GTA3:אתה מקבל את המשחק בתוך קופסאת ,הכל טוב ויפה,רק שהחוברת הוראות עשויה מנייר זול וכן מודפסת בשחור לבן,דבר שפוגע בהרבה מהתמונות והציורים שנמצאים בה...מה שגם שבגירסא הישראלית הד ארצי הרשו לעצמם לוותר על הפוסטר והמפה ולזרוק אותם,ואפילו בתוך החוברת הוראות יש הדפס קטן של מפת העיר,אז בגירסא המתורגמת-הם פשוט חתכו חצי מהמפה,כדי לחסוך בדיו.

אני אישית קניתי את המשחק בארה"ב אז יש לי גירסא אמריקאית...אבל חברים שלי קנו בארץ,ונדפקו.

המשחק HALF LIFE2: הגירסא האמריקאית מגיעה בקופסאת קרטון שמחזיקה את כל הדיסקים,או לחליפין את הDVD בצורה טובה

הגירסא העברית מגיעה בתוך קופסאת זולה...את הקופסא שאני קניתי קיבלתי כאשר הנייר שהיה בה [הלוגו של האף לייף2 והמידע של אחורי הקופסא] היה רטוב ומקומט...ואם זה לא מספיק-הקופסא מבפנים היתה שבורה אז כל הדיסקים לא יכולים להיות בתוכה,וכל פעם שפותחים את הקופסא הם נשפכים החוצה...בגלל זה גם נסדק לי אחד מהדיסקים

המשחק GTA:VICE CITY,אז בניגוד לשערוריה ולגועל נפש שהד ארצי הרשו לעצמם לעשות עם GTA3,הפעם הם החליטו לפצות את הלקוחות

הגירסא האמריקאית מגיעה בקופסאת קרטון איכותית,וביחד איתה מגיעה גם חוברת הוראות המודפסת בנייר איכותי ובהדפסה צבעונית...וכמו כן מגיע במשחק גם פוסטר עם מפת העיר...

בגירסא המתורגמת הקופסא היא קופסאת רגילה,החוברת מתורגמת ומודפסת בהתאם למקור האמריקאי,אבל בנוגע למפה-גם כאן הד-ארצי עשו חצי עבודה,הם הדפיסו את המפה,ואפילו מתורגמת ועל נייר איכותי,אבל הם החליטו לפסוח על הפוסטר כאילו הוא לא קיים.

את GTA:SAN ANDREAS לא היה לי אפילו סבלנות לדעת איך הד ארצי ידפקו,אז קניתי את הגירסא האמריקאית,ולמען האמת-רוקסטא עשו עבודה מ-ד-ה-י-מ-ה באריזת המשחק הזה....אתה מקבל ספר תיירות בן 100 עמודים,עם כריכה קשיחה,כשבחלקה הפנימי של הכריכה יש את הדיסק של המשחק ובצד השני של הכריכה יש את המפה ה-ע-צ-ו-מ-ה של המשחק והפוסטר...פשוט חבל"ז....מעניין איך הד ארצי דפקו את ההוצאה הזו....

אני חושב שזה ככה דוגמאות על קצה המזלג לשערוריה שהולכת בהדפסות בארץ...אנחנו משלמים מחיר גבוה מהמקור,ומקבלים חצי מוצר.

ואל תגידו לי שמה שחשוב זה המשחק בסוף,כי אחרי הכל-בדיוק כמו שאתם לא הייתם רוצים לקבל במתנה שרשרת יהלומים העטופה בנייר תואלט עם חרא,ככה גם אני מצפה לקבל את המשחק עם משהו שהוא יותר מאשר גוש פלסטיק וחבורת עצלנים ישראליים שרק מחפשים איך לקחת ממך יותר כסף תוך פחות הוצאות [שגם ככה הן מינימאליות]

!damm

צודק 100%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אם תשחק במשחק אחד בחודש במקום ב 4 אתה תמות?

לא אני לא אמות, אבל אם אני יכול לשחק ב 4 בחינם? למה לי לא לעשות את זה? אני אחד שגם אם המחיר היה 100 שקל (ובואו נדבר דוגרי, בחיים המחיר לא יהיה כזה) לא הייתי קונה אותו, כל עוד אני יכול להשיג את זה ח-י-נ-ם, זה לא יושב לי על המצפון שאני "גונב" למה לא??

ולאלו שמשווים את זה לגניבת , אז כן, אם אני הייתי רואה עם מפתחות בסוויץ והייתי בידיעה שהסיכויים שיתפסו אותי שואפים ל 0 (ועכשיו באמת, בישראל לא יכולים לעשות לך כלום אם הורדת משהו, אין חוק כנגד זה בישראל, עד שלא יהיה תקדים ל"גניבת" משחקים וסרטים )

הייתי עושה את זה !

ולזה שאמר שזה שהקבוצות פריצה לא מפיצות את זה, בנאדם GIVE ME A BREAK - בתור יודע דבר, אני אומר לך ב 101% הקבוצות הם המפיצות הראשיות של הדברים שהם פורצים, משם והלאה החומר מתגלגל מאיש לאיש.

בקיצור, כל עוד זה לא עבירה בחוק להוריד משחקים (וזה שאתם משווים את זה לגניבה, וואלה יופי זה מה שאתם חושבים, לא כל אחד חושב ככה) וכל עוד אין אכיפה. אני לא רואה סיבה להפסיק לעשות את זה. מה גם שעד היום שיחקתי בהמון משחקים, בממוצע 4-5 לחודש ! ולא היה משחק אחד ששווה את הכסף שלי חוץ מ BF2 וגם אותו לא קניתי בסופו של דבר, זה שמשעמם לי ואני משחק במשחק כלשהו להעביר זמן מדי פעם לא אומר שאם אני משחק בו ו"מבזבז" עליו זמן אז הוא שווה את הכסף שלי.

אז תפסיקו להיות אנשים טובים, כי גם פותח התראד DOGMA, אני רוצה לראות שכל התוכנות במחשב שלך חוקיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה יודע מה.

לפי הדברים שאתה אומר אתה עושה דברים גרועים יותר.

אתה גם גונב , וגם לא מודע שאתה גונב , כאנלוגיה נגיד שגנבת 7900GTX בשביל להפעיל דייב נניח.

ובנוסף לזה , אתה מבזבז את הזמן שלך על יצירה שהושקעו בה מליונים ואתה אפילו לא מודע לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה יודע מה.

לפי הדברים שאתה אומר אתה עושה דברים גרועים יותר.

אתה גם גונב , וגם לא מודע שאתה גונב , כאנלוגיה נגיד שגנבת 7900GTX בשביל להפעיל דייב נניח.

ובנוסף לזה , אתה מבזבז את הזמן שלך על יצירה שהושקעו בה מליונים ואתה אפילו לא מודע לזה.

אני לא מרגיש שאני עושה את זה כי אני לא עושה את זה באמת, אני לא מלכלך את הידיים

ברגע שתביא לי חוק, שחקוק במדינת , שאומר שמה שאני עושה זה עבירה או שאתם קוראים לזה "גנבה" אני אסכים איתך, אבל מה לעשות, אין חוק כזה בארץ. להפך, החוק אומר שכל עוד זה לצרכים פרטיים ולא להפצה - זה מותר, בגלל זה אין אכיפה. עד שלא יהיה תקדים משפטי בארץ - מה שאני עושה חוקי למהדרין, זה שיש פה לכמה אנשים מצפון חלש, בעיה שלכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שגמרתי עם אזרחות, אני רוצה להסביר לך משהו קטן בזה.

בין הזכויות הבסיסיות של אזרח במדינה דמוקרטית, קיימת הזכות לקניין (רוחני או פיזי).

משחק מחשב נחשב כ"קניין רוחני" (זה לא משהו פיזי).

אם מישהו פורץ משחק, ומפיץ אותו בחינם, למרות שבעל הזכויות על המוצר (בעצם, הקניין) חיי מהרווחים שלו, אז קיימת פגיעה ברווחים שלו, וכך בקניין עצמו, ומכאן גם באדם (חברת במקרה זה).

נכון שאתה אומר "אבל אם לא הייתי מוריד, לא הייתי גם קונה". אני לא אתווכח אם זה נכון או לא, אבל זה לא משנה אם החברה לא הייתה מרוויחה, אתה בכל זאת פגעת בקניין שלה. פגיעה בקניין רוחני של אדם היא פגיעה בזכויות הבסיס שלו, ומכאן היא עבירה על החוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל 7900GTX זאת גניבה פיזית והורדת משחק זאת "גניבה דרך הרשת" יש הבדל..

חברה תמשיכו להוריד פראייר לא מתים הם רק מתחלפים

יאללה בזה הדיון הגיע לשפל. נעילה יהיה רעיון טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתר להלה נפרץ חח

WWW.LALA.CO.IL

להלה מת כבר שנתיים וכל סצינת האידונקי חלפה.. ביטורנט כרגע הוא המקור של הרוב,אבל מי שבאמת מבין מוריד מפורטלים ופורמים עם פאבים ושרתי HTTP..

אישית אם זה P2P אז פאנדו,זה מבוסס ביטורנט אבל יש לזה עוד הרבה דברים שהופכים את זה לעדיף בהרבה,אבל כרגיל יש לזה רק פורומים ואתרים בספרדית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך אתה מכיר את זה? אתה יודע ספרדית?

יש כמה חלוצים שאוהבים אנגלית.. :silly:

וזה לא כ"כ קשה לנווט באתרים בספרדית.. הספקתי ללמוד את זה מתקפות הP2M[פיר טו מייל] :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש אין לי סבלנות לקרוא את הכל,אבל אני אגיד דבר כזה-אם משחק היה עולה 50 שקל הייתי בכיף אבל בכיף קונה-אתם מוזמנים להגיד שאניסתם אומר אבל אני מכיר את עצמי ובאמת שלא הייתי מרגיש פרייר לשלם 50 שקל על המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...