דיון על השפעת הוארז על עולם המשחקים *זהו לא המקום לוארז מכל סוג!!!* - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על השפעת הוארז על עולם המשחקים *זהו לא המקום לוארז מכל סוג!!!*

DOGMA

Recommended Posts

stone cold אחי , אני הבאתי סתם השוואה , בדקתי באמאזון מחיר של משחק , ספלינטר סל לXBOX

ראיתי 19 דולר לXBOX ו 24 דולר למחשב , לא משנה , המחירים בארץ של המשחקים פשוט מוגזמים

ואני אומר לכם , אני הייתי מוכן לשלם על משחקים ןלו רק כי אני מבין את כמות ההשקעה הטמונה בהם.

אבל , שהמחירים יהיו נורמלים נמאס לי לשלם כפול על הכל.

אני מדבר על מישחקים כבדים חדשים בחנות ולא על דברים אחרים

בארצות הברית יש גם חנויות שמוכרות וקונות משומש (אפילו קונסולות)ואז המחיר ביכלל מצחיק

אם היה חנויות כאלה בארץ היתי מאוד מרוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתם שוכחים שמחיר משחק הארה"ב (למשל 60 דולר) נחשב למחיר סביר מאוד ביחס למשכורת ממוצעת של עובד בארה"ב, המשכורת הממוצעת בארץ נמוכה בהרבה מארה"ב, 320 שקל למשחק זה כאילו שתבוא לאמריקאי ותגיד לו שהמחיר של המשחק 320 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כמו 320 דולר, יותר כמו 80 דולר

אבל אתה לא יכול להשתמש בנקודה הזו. אתה הרי לא מצפה שחברת המשחקים תמכור לך ביותר זול רק כי השכר הממצוע ויוקר המחיה בארץ שלך שונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם שוכחים שמחיר משחק הארה"ב (למשל 60 דולר) נחשב למחיר סביר מאוד ביחס למשכורת ממוצעת של עובד בארה"ב, המשכורת הממוצעת בארץ נמוכה בהרבה מארה"ב, 320 שקל למשחק זה כאילו שתבוא לאמריקאי ותגיד לו שהמחיר של המשחק 320 דולר.

המחירים בארץ למישחק שעולה בחול 60 דולאר זה 500 שקל ואפילו יותר בלי שום פרופורציה

אני בכיף יקנה מישחקים וקונסולות במחיר של ארצות הברית למרות הכנסות קטנות בהרבה

צריך ליזכור שסוני ומיקרוסופט מפסידות על הקונסולות ומנסות להרויח מהמחירת מישחקים ומוצרים נילווים

ככה שהם לא יכולות להוריד תמחיר רק ביגלל ישראל

לאומת זות הם כן יכולות להקים נציגויות נורמליות ולתת תמחירים של ארצות הברית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, כמו שחשבו על דרך דיי נחמדה על לשחרר מינימלית לאלו שלא רוצים לשלם הרבה כסף, שיעשו ככה למשחקים (אין לי רעיון... פחות שלבים? OEM בלי חוברות וכו...), עד שמחירי משחקים לא יהיו נורמלים בארץ, הורדת משחקים תמשיך ובקצב מוגבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך ליזכור שסוני ומיקרוסופט מפסידות על הקונסולות ומנסות להרויח מהמחירת מישחקים ומוצרים נילווים

מאיפה זה ?? על מה אתה מדבר על מה?

הם לא מפסידות אפילו לא סנט אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפסדים המון

רק לאחרונה המחיר של הפס2 עלה מעל מחיר היצור שלו

על ה360 מפסידה כ150 דולר

ובארהב יש שירותי השכרת משחקים במחרים סבירים, בנוסף בגלל ששם אנשים ממש קונים משחקים, ברגע שהחברה החזירה את מרבית ההשקעה על המשחק מחיר המשחק יורד, אז אתה לא חייב לשחק מיד מיד מיד במשחקים הכי חדשים, וגם אפשר לקנות משומש, אך אחד לא מת מזה. מספיק לחכות כחצי שנה אחרי שמשחק יצא ואפשר לקנות עותק חדש שלו ב20-30 דולר ומשומש ב10-20 דולר, שזה מחירי ריצפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לבסר לך זאת, המחירים מאוד נורמאליים, סרט ממוצע אורכו שעה וחצי, עלות 35 שקל.

משחק ממוצע, לא רק הSP, הוא בין 8 ל12 שעות משחק, כלומר אם זה שעה לשעה, 12x35=420.

ד"א כל האנשים בסצנה קונים את המשחקים שלהם, we proudly support game developers, if you've enjoyed the game, buy it.

סרט עולה 15 שקל, וגם פחות.

אתה משלם את השאר לקולנוע וזה לא קשור לתעשייה של הסרטים כבר.

סרט עולה 90-150 מיליון דולר להפיק לעומת 20 מיליון למשחק.

אני תומך בטענה שלך בקשר לוארז, כי מי שמצדקי הורדה בעצם מצדיק גנבה של כל דבר אם אין מי שיעצור אותו.

אבל עדיין אין סיבה למחיר התוכנה היום. בהשוואה למחירי הסרטים לדעתי.

וכמו שאני משלם על כל סרט טוב שאני רוצה לראות את ה35 שקל אני גם יהיה מוכן לשלם על כל משחק טוב את ה50 שקל שלי.

מצד שני אני מכיר אנשים שהורידו את שר הטבעות\אקסמן 3\סין סיטי בDIVX ( :lol: )...וראו אותו בסלון, רק כי זה חינם, אז סביר להניח שהם גם לא ישמו 50 שקל על משחק טוב עם מולטי טוב למשל, ולהם אני קורא פרייארים.

אתה חולם גם סוני, גם וגם נינטדנו מפסידות על הקונסולות עצמם.

הם לא מפסידות סנט, הם כולם מרוויחות מילרדים של סנטים.

זה שעל המחירה של מוצר עצמו הם מפסידות לא אומר שהם מפסידות מהיצור שלו.

אם הם היו מפסידות או אפילו מרוויחות כמה מיליונים פחות מהמצופה לא היתה רואה שום קונסולה או משחק למכירה יותר לעולם, ובטח שלא דורות חדשים וכזאת תחרות בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שבתור צרכן אתה מאמין לכל מה ש"מדליפים" ו או כותבים.

קח את , היו שאמרו ש הם מפסידים 300 עד 350 דולר לחתיכה

אתה באמת חושב שתאגיד בסדר גודל כזה הולך לפתח מוצר בהשקעה של מיליאדרים כדי להפסיד?

מחלקת מגישה הצעה לאישור ואומרת"חבר'ה אני הולכים להפסיד על הדבר הזה חצי מיליאד-+" ומיד מקבלים אישור ללכת על זה?

"הההכנסות יגיעו ממשחקים" זה הספין הכי גאוני ששמעתי עליו, במיוחד שחברות בת מפתחות את המשחקים האלו ובידיעה שלפחות 50%(וזה אופטימי) מסה"כ השחקנים ישתמשו בעותק פירטי.

סוני תייצר לפחות 4 מיליון קונסולות(וגם זה הערכה נמוכה) מהדור החדש אז תוציא רגע את המחשבון ותעשה כמה זה 4מליון כפול 300 דולר

נראה לך הגיוני? כמה משחקים צריך למכור רק כדי לכסות את ההפסד? שלא נדבר על רוווח חס ושלום...

לא רק זה אגב, חרושת השמועות של כאילו הפסד זה מהלך גאוני של שיווק ויחסי ציבור

צרכנים פרייארים קונים את הקונסולה במחשבה של "ואוו המחיר ממש מצחיק הם מפסידים עלי, שווה לקנות"

אל תהיה תמים ואל תחשוב שתאגיד/עסק יש לו מחשבה אחרת חוץ מרווח ולשמור על בעלי המניות מחייכים-והכל כשר בדרך לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחיה בעולם הקונספירציות המדומיין שלך

ממשחק הם מרווחים המון, 10 דולר מכל משחק שנמכר הולך למיקרוסופט עוד לפני הכל. מורווינד מכר 4 מיליון עותקים, COD2 מספר דומה

80 מיליון דולר מרק שני משחקים. ואני לא יודע אם ראית את המספרים של חטיבת האקסבוקס אבל הם הרוויחו משהו רק ברבעון אחד- הרבעון שבו היילו 2 יצא

אקסבוקס הראשון עלה עד עכשיו 4 מילארד דולר למיקרוסופט, וזה לא מספרי יחצנות, היא חברה נסחרת בבורסה שמפרסמת דוחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאלה שמורידים "לא חוקי" אבל אני לא חושב שאני עושה משהו אסור...

אני מאוד ייהנה מכך שיהיה לי ספרייה עם כל המשחקים שאני אוהב באריזות "מלאות" וזה יהיה גם מאוד יפה לעין...

ושיהיה לי מצבי אונליין בכל המשחקים...

הבעיה היא בכך שאני לא מוכן לשלם על משחק יותר מ-100 שקל! אני לא חושב שזה נכון ומוצדק לקחת מחיר על המשחק יותר מהסכום הזה...

אם יורידו את מחירי המשחקים ב-50% כך הפיטריות תרד באותו אחוז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די לתמימות באמת,

זה לא קשור לקונספירציה זה א' ב' של עסקים

רווח הוא המנוע ולא הפסד

תעשה חשבון פשוט, באמת תעשה ותראה שלא הגיוני, לא יכול להיות שאתה מאמין לכל מה שכתוב במיוחד שזה יוצא מלוטש דרך יח"צ.

באמת נראה לך הגיוני שסוני הולכת בעניים פקוחות להפסיד מאות מיליונים של דולרים?

מי יאשר דבר כזה? יש מחוייבות לבעלי המניות ולמניה עצמה

הרווח ממשחקים הוא הדודבן ולא ככיסוי על הפסד ידוע מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די לתמימות באמת,

זה לא קשור לקונספירציה זה א' ב' של עסקים

רווח הוא המנוע ולא הפסד

תעשה חשבון פשוט, באמת תעשה ותראה שלא הגיוני, לא יכול להיות שאתה מאמין לכל מה שכתוב במיוחד שזה יוצא מלוטש דרך יח"צ.

באמת נראה לך הגיוני שסוני הולכת בעניים פקוחות להפסיד מאות מיליונים של דולרים?

מי יאשר דבר כזה? יש מחוייבות לבעלי המניות ולמניה עצמה

עזוב תדוגמה הזות כך את לדוגמה שמוכרת מדפסות מאוד בזול אבל מרויחה הרבה על הדיו

או את אלה שהקימו את כביש שש

או את צרלטון לדוגמה שמקווה להרויח מהספורט בישראל אחרי השקעות גדולות

ואם אתה רוצה עוד דברים הPS2 מכר הרבה יותר מהקוביה אבל הרויחה הרבה יותר

זה ניראה לך מוזר אבל הרויחה 20$ על כל קונסולה שנימכרה +רווח ממישחקים וציוד נילווה

וסוני אם פירסום עצום ושיווק עצום ומערכת יותר מורכבת הפסידה על כל PS2 שנימכר

והיא הרויחה אחרי ההשקה ממישחקים כך שתפסיק לדבר שטויות שאתה לא מבין בהם

מיקרוסופט משלמת כרגע הרבה כסף על הפיתוח של וסיטה אבל היא בונה על זה שהיא תרויח הרבה מאוד שהמוצר ישווק

ככה זה אתה משקיעה ומקווה להרויח כמו הרבה מאוד אנשי עסקים

לנינטנדו בדור הבא יש סיכוי מאוד טוב לרווח כי ההפסדים בהשקה אמורים להיות הרבה פחות גדולים מההפסדים של ומיקרוסופט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...