Vista להורדה לשנה חינם - עמוד 8 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Vista להורדה לשנה חינם

מוחמד היהודי

Recommended Posts

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בתוך הUSER ACCOUNTS

תודה כבר הצלחתי זה מאוד מעצבן.

סה"כ מערכת הפעלה נחמדה אבל עדיין לא בשלה מספיק, יש לי LIVE DRIVE של הוא עובד תחת ויסטה אך כשאני רוצה להתקין את שאר התוכנות של הכרטיס כולל המיקסר שלו הוא כותב לי שהכרטיס לא זוהה. מיותר לציין שב הבעיה הזאת לא קיימת. למישהו יש רעיון איך לפתור את הבעיה כל ההתקנות שניסיתי שום דבר לא עוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר גבר

מן הסתם ציפינו לבעיות האלה גם בלי שתגיד לנו

זאת באמת חוכמה מאוד קטנה לצפות דברים כאלה.

אם לא היו לי הגשות להשבוע הייתי ממשיך לנסות, אבל כרגע זה קצת בעיה בלי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם אבל יום שישי, אני קיבלתי את הVista בעברית, לבדיקה מMS ISRAEL לתיקוני עברית ובאגים שנגרמו מתרגום.

בקיצור מחר אני יעשה לה בדיקה מקיפה ונפרסם פה ביקורת אישית :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ..מציקים כה טיפה, אבל עדין נחמד לבדוק ולתת ביקורת כי אני גם מרוויח מזה.

-Revolution-, אני לא הכי קשור עליהם, פשוט אני מכיר הרבה מבטא טסטרים שלהם גם מישראל וגם מחו"ל אז כמה מישראל הביאו לי אותו.

מחר אני יפרסם ביקורת (11 ל6) =] + כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו הצליח להתחבר לאינטרנט?? אני מחובר דרך נטוויז'ן בכבלים ואני לא מצליח להתחבר... וגם את המדפסת הוא לא מזהה הכנסתי דיסק והוא לא מזהה אותו

יש מצב שדיברת איתי היום איזה שעה וחצי ? :)

ושמתי לך CHAPים וכל מיני נסיוונות מוזרים על המנוי ?

בכל מקרה , הבנתי שבינתיים עוד לא מצאו פתרון רשמי לדבר הזה ,חסר משהו בהצפנה שם באפשרויות החייגן, שבלעדיו אי אפשר להתחבר בחייגן כבלים.

אם אני אתקין אצלי אני אשחק עם זה ועם פאטצ'ים ואדווח מה בדיוק צריך לשנות בחייגן ובמקומות אחרים בשביל שזה יעבוד. (אם זה יעבוד)

בכל מקרה, אני לא בטוח שמישהו יבדוק את זה רשמית ממש, בשביל תמיכה וחייגן רשמי, עד עוד כמה חודשים, שהמערכת תהיה יותר בשלה ונפוצה ובטח שלא כשהיא עדיין בביטא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שחיפש דריברים לALC850 ולNF4 כולל x64 כנסו לפה http://www.nzone.com/object/nzone_downloads_rel70betadriver.html

מישהו יכול להגיד לי מה זה הציון שאתם קיבלתם ואיפה בודקים את זה בדיוק.

הויסטה הזה ממש מסורבל שינו שם כמעט הכל זה ממש מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שדיברת איתי היום איזה שעה וחצי ? :)

ושמתי לך CHAPים וכל מיני נסיוונות מוזרים על המנוי ?

בכל מקרה , הבנתי שבינתיים עוד לא מצאו פתרון רשמי לדבר הזה ,חסר משהו בהצפנה שם באפשרויות החייגן, שבלעדיו אי אפשר להתחבר בחייגן כבלים.

אם אני אתקין אצלי אני אשחק עם זה ועם פאטצ'ים ואדווח מה בדיוק צריך לשנות בחייגן ובמקומות אחרים בשביל שזה יעבוד. (אם זה יעבוד)

בכל מקרה, אני לא בטוח שמישהו יבדוק את זה רשמית ממש, בשביל תמיכה וחייגן רשמי, עד עוד כמה חודשים, שהמערכת תהיה יותר בשלה ונפוצה ובטח שלא כשהיא עדיין בביטא.

מה????אתה בא להסתלבט עליי??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה :

למרות שזה לא משהו כי זה עדיין בלי וזה.. עוד לא יצא לי יותר מידי להתעסק עם המערכת אבל כבר מצאתי כמה טוויקים לגרום לה לעבוד הרבה יותר מהר(והיא אכן עובדת ככה) הבעיה הגדולה היא שTMN לא עובד!!!

וכמו שעומרי אמר - סגירת חלון באופיס 2007 גורמת לריסטרט.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...