Vista להורדה לשנה חינם - עמוד 7 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Vista להורדה לשנה חינם

מוחמד היהודי

Recommended Posts

לא משנה הצלחתי להתקין אין לי מושג כלכך איך.. אבל ההתקנות של המשחקים\תוכנות פשוט איטיות בצורה מטורפת! זה איטי!!! חוץ מי זה הוינדוס מאוד מהיר.. אל תשכחו שאני עם 512 ..

כמה הוינדוס לוקח במצב stand by כאילו שאין כלום רץ ברקע חוץ מהמערכת הפעלה, אנטיוירוס אולי וזהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן זה נורא מעצבן.. הצלחתי להסתדר עם המשתמשים.. אבל נורא מעצבן אותי שטראקמאניה לא עובד לי..

אחרי כמה זמן עבודה עם המערכת הכל נהיה הרבה יותר מהיר פתאום.. נפתחים יותר מהיר מXP(WINAMP למשל) שומעים מצויין והכל וההנפשה פשוט מדהימה.. עוד בעיה שכרגע אני לא מצליח לסדר זה שכשאני מנסה לשים רזולוציה 1152X864 אני לא יכול לקבוע לו 75HZ.. רק 86 או 60.. ושניהם גרועים מאוד. מה אני עושה? דרך אגב הקונטרול סנטר של ATI גם לא נפתח לי(הדרייבר מותקן כמו שצריך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד עם ויסטה בטא 2 כבר משהו כמו חודש. ואני מוכרח לציין שאני קצת מאוכזב. קודם כל המערכת איטית יותר מאשר חלונות אין מה לומר. הדבר השני הוא שעדיין תוכנות ודרייברים רבים לא תואמים למערכת ההפעלה החדשה למעט מוצרים שהם חדשים ממש. בחלק מהמקרים ויסטה יודעת להתגבר על הבעיות, כמו למשל חלק מהתוכנות, ובחלק מהמקרים לא - כמו למשל של מודם ADSL פנימי שיש לי.

בעיקרון, כמובן שאני גם לא ממליץ לעבור לויסטה כמערכת עובדת, אלא רק להתקין כדי לראות מה עומד להגיע. לגבי ההורדות כדאי לחכות עוד יום-יומיים כדי להוריד במהירות גבוהה את הדיסק. תמיד זה ככה עם ההורדות ענק האלו של מייקרוסופט.

חבל שהם לא השתמשו בביטורנט, היה חוסך לכולם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...