Vista להורדה לשנה חינם - עמוד 6 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Vista להורדה לשנה חינם

מוחמד היהודי

Recommended Posts

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מגוחך, התקנתי את NFS:MW, הגדרתי את אותן הגדרות שיש לי בXP, אולי אפילו יותר נמוכות,

כיוון שלא הפעלתי AA (לא מצאתי את הפאנל בקרה של הדרייברים), וזה עבד לי בצורה ממש גרועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעצבן!!, הורדתי את התוכנה הזאת במשך אתמול וכל הלילה ורשום שהוריד שלוש וחצי גי'גה , אבל משום מה הוא התחיל מהתחלה שאני מסתכל בהורדה :pissed: :pissed:

והמחשב לא התנתק בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אצלי חוץ מההתקנות של הדברים הוא טס.. יענו פתיחת תיקיות והכל עובד מצויין ונראה מדהים.. עכשיו מתקין דרייבר לכרטיס.. דרך אגב הCOMPUTER RANK אצלי על 3.. כמה אצלכם?

עכשיו יותר חשוב - מאיפה אני מביא דרייבר לALC850??

לקחתי מהאתר של רילטק את הדרייבר של וזה לא עובד.. וגם ניסיתי את הדרייבר 32ביט וגם הוא לא עובד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אצלי חוץ מההתקנות של הדברים הוא טס.. יענו פתיחת תיקיות והכל עובד מצויין ונראה מדהים.. עכשיו מתקין דרייבר לכרטיס.. דרך אגב הCOMPUTER RANK אצלי על 3.. כמה אצלכם?

לקחתי מהאתר של רילטק את הדרייבר של וזה לא עובד.. וגם ניסיתי את הדרייבר 32ביט וגם הוא לא עובד..

יכול להיות שהגירסא של ה64 ביט יותר מהירה ומרגישים את ההבדל...

אבל היא לוקחת יותר בטח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו כותב אליכם כשאני במערכת ההפעלה ויסטה, אני חייב לציין שהיא מאוד כבדה, לגבי ההורדה הורדתי אותה בלילה שבין חמישי לשישי והיא ירדה תוך 4.5 שעות, הורדתי את גרסת ה 32 ביט והשתמשתי במנהל ההורדות של מיקרוסופט והוא הוריד לי בממוצע של 150 ק"ב לשניה +- .

כל המערכת הויזואלית די נחמדה, קיבלתי ציון כללי של המערכת: 3 לא יודע איזו אינדיקציה זאת וכמה היא שווה. בכל מקרה לפעמים לגשת לפריטים מסוימים הוא מאוד קשה ומסובך ולא קליל ומהיר כמו ב . אני כבר כמה שעות מנסה להתקין ותוכנות הקלטה לכרטיס קול שלי ושום דבר לא הולך, ואני מקווה שקריאיטיב יוציאו עדכונים לויסטה כי כרגע זה בלתי נסבל.

ד"א להגיע ל RUN אפשר בתפריט התחל קלאסי ואז זה לא בעיה ובנוסף עכשיו הם גם סיבכו את התפריט התחל והוא מאוד מעצבן.

לפי דעתי מצפה למיקרוספט עבודה רבה וקשה כדי לשפר את המערכת כי כרגע היא לא ממש הדבר יש הרבה לסדר בגרסא הזאת עד להוצאת הגרסא הסופית.

כל מי שקורא את התרד הזה ויש לו כפול לא משנה של איזה חברה וכרטיס מסך חזק נא לכתוב את הציון הכללי של המערכת שלכם כפי שויסטה נותן אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב סיימתי להוריד אבל יש לי כמה שאלות לגבי ההתקנה מיכוון שזאת הפעם הראשונה

אם אני רוצה להתקין על מחיצה אחרת האם כדאי לי להעביר את מה שיש במחיצה למחיצה אחרת?

האם יש סכנה למה שיש במחיצות אחרות על הכונן(כמו ה-XP)?

איזה דברים כדאי לי לעשות לפני שאני מתקין?

מזה GHOST?

האם משחקים שמותקנים על אותה המחיצה יעבדו גם ב-VISTA

דבר אחד לא הבנתי אם התקנתי את זה במחיצה שונה אני יוכל לראות את המחיצות האחרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הורדתי את הוינדוס ממיקרוסופט .. על 185 ק"ב .. תוך 4 שעות זה היה אצלי ..

גם סידיקי קיבלתי .. אמרו לי גם אתה צריך לעשות הפעלה כשאתה מתקין את הוינדוס עצמו ..

כמו בהום אדישן וזה מתאפשר על ידי הסידיקי ..

כמו כן זה לא הגרסה הרשמית של הוינדוס אז אין על מה להתלהב ..

עד שלא יצא המלא ממש .. אין על מה לדבר כאן בכלל !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בימקום וסיטה בשלבי בטה הורדתי את ObjectDock

תוכנה מאוד נחמדה

index.15.jpg

http://www.stardock.com/products/objectdock/

עד כמה שאני יודע יש דבר דומה במערכת הפעלה של

וזה עובד מצוין ומאוד נוח

יש רק בעיה אחת זה שניכנסים להגדרות זה ניתקע ליפעמים אם יש תוכנות כבדות שרצות ברקע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי הRANK הוא 4

בקשר לדרייברים, תתקין אותם אוטומטית דרך הWELCOME CENTER

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...