Hitman: Blood Money - הדיון הראשי - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Hitman: Blood Money - הדיון הראשי

ptyahoo

Recommended Posts

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בשלב הזה אתה הורג את שני האנשים שאתה אמור להרוג עולה לקומה למעלה לפני שאתה נכנס לחדר הגדול קח ימינה ועוד הפעם ימינה לך למחשב תלחץ e וצא.

נראה לי שזה השלב לא בטוח.

בשלב האחרון אין מחשב יש רק בשלב של הפריקים האלו (יש תמונה של בחורה וליד איש עם מסכה)

דרך אגב:

************************ספוילר**************************************

מי שעדיין לא סיים שלא ימשיך לקרוא....

************************ספוילר**************************************

אני לא כל כך מבין למה 47 מתכוון בסוף שהוא מדבר עם הסיני?

הוא רוצה לשנות את הפנים שלו או משהו כזה,או שהוא פשוט מצא חברת חיסולים חדשה?

ולזה שאמר שאין המשך, לפי איך שהכל בנוי אין ספק שיהיה המשך....זה משחק מדהים,ולזה הייתה את העלילה הכי יפה,רק חבל שהוא קצר...

גם אני לא הבנתי אפשר הסבר...??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחח לא נורא!!

עזוב אותו עכשיו

אבל למה האנשים יורים עליי כל הזמן??

אני לא מצליח למצוא את האנשים האלה כדי להרוג אותם בגלל שכולם יורים עליי!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר השלב האחרון לשלב של המסיבה?

אני עניתי בכלל לofeky1.

סלחה אחי תעות שלי חשבתי אתה מדבר על משהו אחר בילבלתי אותך סליחה

אה ושאלה:

איך אני נכנס לSAVE אם יצאתי מהמשחק?(לא לפרופיל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה sherlock1212 עזרתה לי מקווה שאני יצליח!!!

סלחה אחי טעות שלי חשבתי אתה מדבר על משהו אחר בילבלתי אותך סליחה

אה ושאלה:

איך אני נכנס לSAVE אם יצאתי מהמשחק?(לא לפרופיל)

מצטרף לשאלה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח...אתה מתקן שגיאת כתיב של משהו ואז טועה בעצמך.

זה מצטרף ולא מצתרף.

ובקשר לשאלה: אני לא חושב שזה אפשרי.

לא זה היה בטעות.. :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

חחחחחחח :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברה

אני נמצא בשלב שנקרא אופרה (שלב עם הצגה כזאת שאני צריך להרוג שם שני אנשים)

החלפתי את הרובה שאני אומור להחליף, שמתי את הפצצה בקומה השילישית, ועכשיו אני נמצא עם בגדים ירוקים של עובד תחזוקה.

אני לא יודע איך להמשיך מפה,

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחזור לאולם הראשי, להחליף חזרה לחליפה (לא חייב) ולחכות עד שהחזרה תסתיים.

אחרי שמגלים שהבחור מת האמריקאי ירד לאולם עצמו ומתי שהוא מתחת לנברשת תלחץ על ה-detanator.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בשלב של האופרה הייתי עם בגדים של השומרים הראשיים,אבל הרגתי את כולם מאחורי הבמה,זה ממש מטומטם שאפחד לא חשב להסתכל לכיוון הזה[הייתי בNORMAL נראה לי..]

אגב, שמתם לב שכמעט בכל השלבים אם אתם רצים מהר למקום מבודד אחד אתם יכולים להרוג ישר מישהו עם דרגה יותר גבוהה?

משימה ראשונה - אתם ממהרים אתם יכולים עוד לחנוק ולהפטר מאחד מהיינות במקום להרוג שומר,שהוא יכול להגיע רגיל לפחות מקומות..

משימה שניה - אתם ממהרים לשירותים אתם יכולים להצליח לחנוק את השוטר בלי שהאורח ההוא שם לב..

משימה שלישית - אתם הולכים לפחי אשפה מהר,אתם יכולים להרוג את השוטר כשהוא ליד המשוגע..

בינתיים לא הייתי בשאר השלבים אז אני לא יודע אם זה ממשיך כך..

אגב במשימה השלישית[FLATLINE] איפה הסוכן? ולמה צריך לגרום לזה שמבשל להתפוצץ? או לאלכוהוליסט למות? עדיין לא ידוע אם הם צריכים להיות הקורבות xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בשלב של האופרה הייתי עם בגדים של השומרים הראשיים,אבל הרגתי את כולם מאחורי הבמה,זה ממש מטומטם שאפחד לא חשב להסתכל לכיוון הזה[הייתי בNORMAL נראה לי..]

אגב, שמתם לב שכמעט בכל השלבים אם אתם רצים מהר למקום מבודד אחד אתם יכולים להרוג ישר מישהו עם דרגה יותר גבוהה?

משימה ראשונה - אתם ממהרים אתם יכולים עוד לחנוק ולהפטר מאחד מהיינות במקום להרוג שומר,שהוא יכול להגיע רגיל לפחות מקומות..

משימה שניה - אתם ממהרים לשירותים אתם יכולים להצליח לחנוק את השוטר בלי שהאורח ההוא שם לב..

משימה שלישית - אתם הולכים לפחי אשפה מהר,אתם יכולים להרוג את השוטר כשהוא ליד המשוגע..

בינתיים לא הייתי בשאר השלבים אז אני לא יודע אם זה ממשיך כך..

אגב במשימה השלישית[FLATLINE] איפה הסוכן? ולמה צריך לגרום לזה שמבשל להתפוצץ? או לאלכוהוליסט למות? עדיין לא ידוע אם הם צריכים להיות הקורבות xD

הסוכן נמצא באגף הרפואי (medical wing), אחרי שתדבר איתו תבין למה צריך (או לא צריך) להרוג את מי שצריך (או לא צריך) להרוג...

במצבים כאלה אתה יכול פשוט לקנות טיפים (B, buy intel), זה מאוד שימושי

ד"א, עד עכשיו (אני בשלב של המארדי גרא) פלאטליין היא המשימה החביבה עלי, זה היה פשוט כיף, יש שם כל כך הרבה דרכים שונות לסיים עם SA (אני סיימתי עם 3 "תאונות" והרדמתי רק מישהו אחד), הכי מצחיק היה בפעם הראשונה שעשיתי את המשימה:

לקחתי בגדים של רופא (אם אתם בבגדים של רופא ואחד האנשים שצריך להרוג רואה אתכם הוא הולך למשרד שלכם, יושב על הכורסא ומתחיל לדבר על הילדות שלו), אחרי שהרגתי את אחד האנשים ככה, בטעות עברתי ליד מטרה אחרת והוא גם הלך ל"חדר שלי" (כשהגופה של השני עדיין יושבת על הכורסא), רצתי לחדר אבל לא היה לי זמן להחביא את הגופה אז פשוט חיכיתי ליד הדלת, איך שהוא נכנס סגרתי אותה ובזמן שהוא התחרפן מזה שיש גופה על הכורסא חנקתי אותו (לפחות למדתי מהטעות ובפעם השניה נפטרתי מהבגדים של הרופא כמה שיותר מהר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...