Hitman: Blood Money - הדיון הראשי - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Hitman: Blood Money - הדיון הראשי

ptyahoo

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה השלב הראשון אם אני לא טועה!

ומי שסיים את המשחק כבר שכח את זה

חחחח

אתה טועה זה לא השלב הראשון, זה השלב השישי אם אני לא טועה.

תזכיר לי איזה שלב זה(מה יש בו) ואני אתן לך מדריך ;)

זה השלב בו אתה צריך להרוג איזשהו בנאדם שנמצא בwitness protection program כלומר תוכנית להגנת עדים[שנמצא בחליפה חומה מוזרה קצת] הוא נמצא בבית, צופה בטלוויזיה, וצריך להרוג אותו לקחת איזשהו מיקרופילם( :s05:). הלכתי למקום הזה ולקחתי את הסניפר עם חצי ההרדמה. יריתי בכמה שומרים אבל כשאני נכנס והורג את הבנאדם שצריך להרוג אין לי מושג מה זה המיקרופילם הזה ואיך אני משיג אותו...

תודה לכל מי שיעזור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

געתי למשימה 7-You Better Watch Out ...

סיימתי את שני הדברים הראשונים-הרגתי את שני האנשים שביקשו ממני (לא זוכר את השמות, זה לא עקרוני כ"כ)

עברתי לדבר השלישי-"החזרת קלטת הוידאו", חרשתי על כל הבניין, עד שמצאתי חדר אחד עם שני מחשבים וכמה מסכים, ועוד מכשיר ...

כשאני מגיע למכשיר אז יש הוראה כזאת, שאם אני לוחץ E, אז זה "Steal the video tape"...

חשבתי שזה מה שפותר את המשימה של "החזרת הקלטת הוידאו" אך אני רואה שטעיתי...

יש מקום אחר שבו נמצאת הקלטת שאותה אני צריך לגנוב? כי אני רואה שזה לא עזר... (יש לציין שעברתי על כל הבניין לפני ששאלתי כאן, אז אני די מיואש מכך...)

או שזה בכלל באג במשחק?

תודה לעוזרים מראש

נ"ב

אני מאמין שזה בטח בעייה מוכרת כאן, אם אני עושה SAVE בזמן משימה, ואני לא מסיים את המשימה ויוצא מהמשחק, ה-SAVE נמחק יש פיתרון גם לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמירות הן לזמן המשחק בלבד, כלומר, אם שמרת ויצאת מהמשחק לא תוכל לחזור לשמירה.

ההתקדמות היחידה שנשמרת ביציאה מהמשחק זה ההתקדמות שלך בשלבים, כלומר הפרופיל.

תזכיר לי את משימה 7 - זאת המשימה באחוזת פלייבוי ההיא?

הקלטת שאתה לקחת היא הקלטת של המצלמות ביטחון, אתה יכול לגנוב אותה בשביל שגם אם נתפסת על ידי המצלמות ביטחון זה לא ייחשב שכן גנבת את הקלטת של המצלמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...