012 מציעה: upload של 256 קילוביט ב-39 שקל - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

012 מציעה: upload של 256 קילוביט ב-39 שקל

cleric

Recommended Posts

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בתור אחד שעובד בתמיכה הטכנית של ספק האינטרנט הגדול בארץ, אני חייב לתת כמה תשובות.

בשונה מ-ADSL, בכבלים כל מי שמתחבר לא עובר דרך הספק אלא דרך תשתית הכבלים ומשם מתחבר.

לפיכך ההגבלה לא נעשית ע"י הספק אלא על ידי חברת הכבלים.

מה שכן, יכול להיות שברק חתמו על חוזה איתם על רווחים או משהו כזה.

בקשר לפינגים, צריך להבין שהבעיה של פינגים היא לא קשורה למהיות ההעלאה.

פינג אומר כמה זמן לוקח לחתיכת מידע קטטנה מאוד להגיע לידע ולחזור.

מהירות העלאה אומר כמה מידע יזרום בעצם ליעד בכל פעם.

כדי שהפינג יהיה נמוך, צריכה הספקית לשנות נתיבי גישה שלה לחו"ל

לפני שנתיים בערך, אחת מהספקיות עלתה על השיטה הזאת ומאז יש עוד איזה 2-3 ספקיות שמאפשרות לעשות זאת ולכן הן קוראות לזה חבילות gamer שבהן מקבלים פינגים נמוכים לחו"ל ששם בעצם נמצאים כל שרתי המשחקים.

אם יש עוש שאלות, אשמח לעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוואוו יא בכיינים תגידו תודה וזהו

נותנים לכם כאן מהירות שליחה של 32 קיי בחינם, רק עם התחייבות, המינימום שאפשר שהרי אתם לא מצפים שהם פתאום יכפילו את המהירות ב-3 בערך בלי תמורה מינימאלית של כלום, בכל אופן לא ראיתי שאיזו חברה עשתה את זה עד היום. התחייבות לשנה זה לא כ"כ נורא, תאמינו לי.

דבר נוסף זה שאתם יכולים להסויף בסיבות ה-20 ש"ח שזה ממש ממש כלום ולקבל מהירות שליחה של 64 קיי שלאללה שמורידים מביטורנט אימיול וכו' זה שיפור משמים ועד ארץ. החבילה הזאת של החצי מגה שליחה עלתה היום 300 ש"ח וכעת היא עולה רק 115 ש"ח, העומנם זה לא מעט אבל זו חתיכת הורדת מחירים לכל המסתכל.

אז חלאס לבכות אתם לא רוצים אל תעברו למרות שאם מישהו חשובה לו מהירות העלאה ואפילו במעט והוא כבר לקוח של 012, זו תיהיה לדעתי חתיכת שטות.

ככה או ככה זה כבר צעד רציני לקראת העלאת מהירות השליחה בארץ שלנו, שלפי מה שראיתי אנחנו הארץ המתפתחת היחידה בעולם שמציאה מהירות שליחה בפס רחב 96 בית = 13 קיי בערך :yelclap:. הגיע הזמן לשינוי וכל הכבוד להוט ו-012

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

012 הוציאו ראשונים את המבצעים האלה, מעניין לראות איזה מבצעים יוציאו ספקים אחרים.

עדיף להמתין שבועיים או שלוש, אני מקווה שיוציאו גם עם חבילת ה-5MB.

*כמי ששילם כמעט 1200 שקל, רק על 4 חודשים ל1.5MB/512K, אני חייב להגיד שירידת המחירים ממש רצינית, וחבל שלא חיכיתי במקום לרוץ על החבילה החדשה אז :-/.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מירו, זה ממש לא כבוד בשבילם.

זה היה צריך להתחיל עוד ממזמן מימי האיטנרט המהיר הראשונים.

באירופה זה רק מתחיל מ- 256Kb Upload ובמחירים נמוכים ובלי התחייבות.

שלא לדבר על T3 וחבריו שמגיעים למהירויות אדירות ב- Upload וב- Download.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכולות או מגבילות?

כול ספקיות האינטרנט יכולות להגביל אותך ב UPLOAD אם אתה עם חייגן , כי אם אתה עם חייגן אתה עובר ברדיוס שלהם ואז יש להם את האופציה להגביל

אם אתה עם חייגן הם מגבילות אותך בטוח , ללא חייגן הם לא מגבילים כי הם לא יכולים אתה לא עובר אימות דרך השרתים שלהם אלא רק בשרתים של .

ובלי שום קשר , אין השפעה בין UPLOAD של 128 ל 256 וגם יותר לבין פינגים נמוכים.

הדבר היחיד שיכול להשפיע הוא אם השרתים הללו הם מתועדפים בתקשורת ורק אלא שעם החבילות הללו מגיעים לאינטרנט דרך השרתים האלו ורק אם הם לא עמוסים ואז אולי יהיה שינוי בפינגים ולא בגלל שום סיבה אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא לדבר על T3 וחבריו שמגיעים למהירויות אדירות ב- Upload וב- Download.

צודק אחי, אני לא אומר..

אבל שים לב שעד היום במשך משהו כמו 7 שנים בערך המהירות שליחה של האינטרנט המהיר הייתה ונשארה בסיבות ה-96 בית.

עצם העובדה שמחליטים לשדרג אותה לכל המתחייב ובלי תוספת תשלום זה כבר יפה מאוד. עד לפני כמה שנים שהייתה מתחבר לאיזו חברה תמורת טוב גם הייתה צריך להתחייב ואפילו נראה לי גם היום. בכל אופן איי אפשר להתעלם מעצם העובדה שאחרי סוף סוף 7 שנים העלו את מהירות העלאה, סוף סוף מישהו שם לב לזה שאנשים לא אכפת להם רק מההורדה וש-5 מגה בקושי אנשים מתחברים כי כבר בקושי צריך את זה. 5 מגה יכול להיות אולי שימושי אבל בטח לא עם מהירות שליחה של איזה 30 קיי, יחס הורדה העלאה זוועתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, שווה להמתין עוד 3-4 שבועות עד ששאר החברות יתחילו להציע חבילות דומות ואז לבחור את המשתלמת ביותר.

לא חושב שהם יצאו בהצעות מחיר זולות יותר, חברות האינטרנט במצב לא משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, לא ניראה לי שמשתלם להיכנס להתחייבות לשנה... לכו תדעו, אם לא תהיו מרוצים ותהיו כבולים באזיקים אליהם.

תחכו חודש חודשיים ותראו שכל הספקיות יתנו תשובה, ובטח גם הן יתנו אפלוד יותר גבוהה... משהו מתחיל לזוז כאן. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...