012 מציעה: upload של 256 קילוביט ב-39 שקל - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

012 מציעה: upload של 256 קילוביט ב-39 שקל

cleric

Recommended Posts

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נו, 65 דולר זה יותר מפי-5 מאשר המחירים בארץ..

כמו שאמרתי,

אתה משווה לפי מחירים בלבד או לפי מהירויות?

תזכיר לי כמה עולה בארץ חיבור 2 מגה הורדה 1 מגה העלאה (שזה לא מתקרב לקרסוליים של 10/10) עדיין יותר יקר מ-10/10 בחו"ל והרבה הרבה פחות תמורה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.5 סימטרי הכוונה ל-הורדה\העלאה שתיהם 1.5 מגה ?

אם כן אז זה בכל זאת יותר זול..

תיקח את החבילה של - 1.5 מגה הורדה ורק חצי מגה העלאה, כמה היא עולה ? אני מניח לא פחות מ-190

וממה שאני יודע באירופה האינטרנט ממש זול - במקומות כמו שוודיה אתה מקבל ב-200~ שקל לחודש 10 מגה ביט הורדה 10 העלאה..

קרא את הכתבה, 1.5mb/512kb עולה 115 שקל (תשתית+ספקית)

עברתי לחבילה הזאת D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משווה לפי מחירים בלבד או לפי מהירויות?

תזכיר לי כמה עולה בארץ חיבור 2 מגה הורדה 1 מגה העלאה (שזה לא מתקרב לקרסוליים של 10/10) עדיין יותר יקר מ-10/10 בחו"ל והרבה הרבה פחות תמורה..

אמרתי, לפי מחירים.

מחיר של ממוצע (כזה שיש ברוב הבתים, בארץ זה 750K/1.5M) בארץ מול שאר העולם.

בכל מקום יש את המנויים הזולים, ואת האקסטרה לאנשים שמוכנים לשלם את זה.

מבחינת מנוי ה-mainstream, המחירים בארץ זולים מאוד (כל מי שמשלם מעל 39 ש"ח לחודש פלוס מינוס הוא דיי פראייר).

שים לב שלא דיברתי על המהירות, ואני לא משווה "מחיר ל-1MB/s" אלא מחיר למנוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי רק להגיד שמהירות האפלואד לא קשורה לפינגים בחו"ל:

יש לי חבר שקימבנו לו חיבור DSL במהירות 1M מגה ביט כנהוג אצל האמריקקים

והפינגים שלו עדיין גבוהים בחו"ל , כמו שנציג מכירות אמר כאן זה קשור לדרך הגישה ודרך איפה

אתה מתחבר לסרברים שם, רק רציתי להבהיר את זה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל פעם כשיש איזו שהיא התפתחות באינטרנט אתם מתחילים לדבר על הטכנולוגיה בארץ לעומת חו'ל וכל הדברים האלה

שגם ככה כרגע לא ישנו שום דבר. אני מציע לעשות משהו כדי שאת מה שאפשר לקבל ומגיע לקבל אתם תקבלו עכשיו.

לפי שיחה שלי עם אחד מנציגי החברות המתחרות, הבנתי שהם מחכים לראות כמה שיחות הם יקבלו בנושא על מנת שחברי ההנהלה

יחליטו על איזה תגובה לצאת לשוק. לכן מה שאני מציע זה שכמה שיותר אנשים תתקשרו לספקיות המתחרות ותבקשו חבילה דומה

במחירים דומים כפי שמציעים 012. וככה נגדיל את הסיכוי לקבל דומה בחברה טובה יותר או אפילו יותר טוב.

אני כבר התקשרתי והצקתי לכל החברות המתחרות וגם לחברה שבה אני נמצא והשארתי את הפלא שלי וביקשתי שברגע שיהיה תגובה שיתקשרו ויודיעו לי.

אני מחכה עד סוף החודש (בו יפוג תוקף המבצע של 012) אם לא יהיה מבצע חדש אני אצטרך לעבור אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בכללי 012? יש איתם בעיות? אני מתכוון יותר לכיוון ניתוקים וכאלו דברים, לא תמיכה טכנית... 8 שנים בנטויז'ן ואף פעם לא הזדקקתי לתמיכה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנוי של 012 והתקשרתי לברר והם אומרים שזה ללא תוספת תשלום...

אבל..... ופה האבל הגדול...

אם אתה מחוייב אז אתה לא יכול אפילו אם תרצה להוסיף כסף... WTF???

כשיגמר ההיתחייבות אני יוכל לקבל שדרוג UPLOAD ללא תוספת עד אז מי יודע מה יהיה....

כנראה שזה עוד דרך בשבילהם לגרום למנויים להתחייב בשנית ולמשוך קהל חדש.

כמובן שניתן לפנות אליהם ולבקש ניתוק לכן אני יודע על הקנס וכשיחזרו אליי להגיד להם שבמקום לדאוג ללקוחות ששנים איתם הם דואגים ללקוחות חדשים או ללקוחות ללא התחייבות ואז כמו תתלה הם ישדרגו, היום לא היה לי את הזמן\עצבים לזה אבל יום ראשון מקסימום אני אתן להם בראש.

:s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי בADSL

אוף נמאס לי מ12 קיי שאני צריך להגביל אותו ל7 שהאינטרנט לא יקרוס מאיטיות

תעבור לכבלים הרבה יותר טוב, פינגים יותר טובים גלישה יותר מהירה. ואתה יכול לקבל מהירות העלאה מצוינת בלי קשר לאיפה אתה נמצא,

בניקוד לADSL שאתה חייב להיות קרוב למרכזייה שלהם כדי שתוכל לקבל מהירות הורדה או העלאה מירביים.

איך בכללי 012? יש איתם בעיות? אני מתכוון יותר לכיוון ניתוקים וכאלו דברים, לא תמיכה טכנית... 8 שנים בנטויז'ן ואף פעם לא הזדקקתי לתמיכה שלהם.

שמעתי שקשה להתנתק מהם וששירות לקוחות שלהם פתוח רק עד שעה 16:00. לעומת בינלאומי פתוחים עד 8 בערב

בקשר להתחייבות לא שמעתי אף פעם על מקום שאתה מתחייב על החבילה ולא יכול להוסיף כסף ולקבל חבילה אחרת זה מוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעבור לכבלים זה לא פשוט אלא מסובך ויקר

יש פה אלחוטית וגם שתי קומות וזה בלאגן לשנות תשתית...זה סיפור של אלפי שקלים

ואני לא יודע ספציפי על השירות לקוחות אבל זה נראה לי הנפצה שזה פתוח רק עד ארבע כי התמיכה טכנית היא 24 שעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה רשת אלחוטית וגם שתי קומות וזה בלאגן לשנות תשתית...זה סיפור של אלפי שקלים

ואני לא יודע ספציפי על השירות לקוחות אבל זה נראה לי הנפצה שזה פתוח רק עד ארבע כי התמיכה טכנית היא 24 שעות

לי יש רשת ועברתי לכבלים

ולפחות באזור שלי ובספק שלי- בינלאומי האינטרנט עובד הרבה יותר טוב בחבילה 3.5 על 150

חוץ מיזה חלק מהספקים נותנים חיבור אלחוטית ב10 שקל לחודש או משהו כזה (לא בדקתי אז אני לא יודע מניסיון)

למי שרחוק מהמרכזיה מאוד כדי לעבור לכבלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה אלחוטית וגם שתי קומות וזה בלאגן לשנות תשתית...זה סיפור של אלפי שקלים

איך הגעת לאלפי שקלים? :nixweiss:

הוא דיבר על השירות לקוחות, לא על התמיכה הטכנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, אני חושב שלא הבנתם דבר אחד.

ההתחייבות ל-012 היא התחייבות לחברה ולא לחבילה הספציפית! כך שאם במהלך התקופה יוצא חדש (בין אם הוא זול יותר ובין אם הוא יקר יותר), אתם רשאים לעבור אליו בלי שום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...