012 מציעה: upload של 256 קילוביט ב-39 שקל - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

012 מציעה: upload של 256 קילוביט ב-39 שקל

cleric

Recommended Posts

מ-HOT מקבלים מודם פשוט (לא ראוטר) עם יציאת רשת אחת ויציאת אחת (נראה לי שאפשר להשתמש רק באחד מהחיבורים).

אני קיבלתי מודם של Thomson, וחיברתי אותו לראוטר שלי (COMPEX).

לי יש terayon ואפשר להשתמש בשני החיבורים ללא איבוד מהירות :smile1:

אני הייתי מחובר בUSB ואחותי ברשת, ועבד מעולה (עד שהכלב אחל את הכבל :silly: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב דיברתי עכשיו עם 012

אז ככה דבר ראשון:

1.שירות הלקוחות פתוח עד 22 ולא עד 16:30 כמו שצויין פה

2.הציעו לי במחיר כולל של 115 שקל לחודש 1.5 הורדה ו512 העלאה....דבר שווה כרגע אני על 2 מגה הורדה ו96...1.5 מול 2 מגה....הבדל זניח בשבילי

גם הציעו לי 3 מגה הורדה ו256 קיי העלאה ב140

ההתקנה של הכבלים רק מאה שקל שזה הפתיע אותי...

הדבר היחיד שמשאיר אותי זה התחייבות לבזק...אני הולך לבדוק מה קורה עם זה ואם אני יוכל לעבור ממש בזמן הקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי היום לחבילה של הורדה 1.5 העלאה 512 (64KB! :D) ב115 ש"ח לחודש כולל תשתית , התחייבות לשנה בנטויז'ן

העניין הוא שהעסק עדיין לא התעדכן, המהירות העלאה עדיין 16KB... יש פה עוד מישהו שהתחבר לחבילה הזאת בNV? שאני ידע אם זה עיכוב נורמלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי היום לחבילה של הורדה 1.5 העלאה 512 (64KB! :D) ב115 ש"ח לחודש כולל תשתית , התחייבות לשנה בנטויז'ן

העניין הוא שהעסק עדיין לא התעדכן, המהירות העלאה עדיין 16KB... יש פה עוד מישהו שהתחבר לחבילה הזאת בNV? שאני ידע אם זה עיכוב נורמלי?

תגיד קראת את האותיות הקטנות שאומרות שאם את מוריד יותר מ X ג'יגה את צריך לשלם תוספת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האותיות הקטנות האלו קיימות בכל חבילה של נטויז'ן, זה לא חדש . הם לא אוכפים את זה באופן גורף, רק במקרים מסויימים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האותיות הקטנות האלו קיימות בכל חבילה של נטויז'ן, זה לא חדש . הם לא אוכפים את זה באופן גורף, רק במקרים מסויימים

זה כן חדש ! כי עד היום הם לא עשו עם זה כלום.

אבל בשביל מה לקחת את הסיכון?

כל פעם שאני הולך להוריד סרט או משהו אני צריך להתחיל לחשב על דף נייר כל פעם מה הורדתי וכמה זה יוצא כל חודש?

זה ממש כמו לחיות בכלא או משהו. אני רוצה להיות חופשי באינטרנט שלי... יש חודשים שאני מוריד קצת ויש חודשים שאני מוריד הרבה

ויש חודשים שאני מוריד המון. קורה... אני רוצה לעשות מה שבא לי מתי שבא לי כמה שבא לי ואיך שבא לי !

כמו שהיה עד עכשיו

בשביל מה המציאו את כל הטכנולוגיות, בשביל מה נותנים את המבצעים החדשים של 5 מגה הורדה, וגם את מהירות ההעלאה מעלים

בשיפור ניכר. בשביל מה נותנים לנו את כל זה אם אנחנו צריכים להתחיל לחשב את הצעדים שלנו בשימוש של זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה סיכון? אני גם ככה מנוי של נטויז'ן ואני מחוייב אליהם כבר , הם לא ציינו שום דבר ספציפי בקשר לתוספת על כמות הורדה בחבילה הזאת

(אם אני לא טועה כל השיחות בקשר לחבילות מוקלטות אז יש לי הוכחה, היא לא אמרה מילה על זה ..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון הם לא אומרים מילה, הם גם לא צריכים. לכל חברה יש חוזה מאוד ארוך עם הרבה סעיפים. אתה באמת מצפה שהנציג יתחיל להקריא לך את כל החוזה בטלפון ??

אז זהו שלא.

תהיה בטוח שכל מי שהם פנו וקנסו אותו גם לא נאמר לו מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...