012 מציעה: upload של 256 קילוביט ב-39 שקל - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

012 מציעה: upload של 256 קילוביט ב-39 שקל

cleric

Recommended Posts

אם אני רחוק איזה 4-5 מטר מהמרכזייה כדאי לי לעבור לכבלים?

זה 012 עושים את ההעברה חינם תקף גם להתקנת הכבלים?

ואם יש לי יס בטלוויזיה והוט בתשתית הם לא יעשו לי בעיות?

ואין איזה אפשרות לעבור ישר במקום לחכות שבועיים בלי אינטרנט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אני רחוק איזה 4-5 מטר מהמרכזייה כדאי לי לעבור לכבלים?

זה 012 עושים את ההעברה חינם תקף גם להתקנת הכבלים?

ואם יש לי יס בטלוויזיה והוט בתשתית הם לא יעשו לי בעיות?

ואין איזה אפשרות לעבור ישר במקום לחכות שבועיים בלי אינטרנט?

1- זה מרחקים הרבה יותר גדולים-5-5 מטר :lol: :lol: :lol:

2-לא יודע

3-לא אמור להיות בעיה אבל אם אין לך כבלים בבית הם יצתרכו לחבר כבלים (לשים תחוטים וכו)

4- :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הגעת לאלפי שקלים? :nixweiss:

הוא דיבר על השירות לקוחות, לא על התמיכה הטכנית.

יש התחייבות לבטל

להתקין כבלים בכל הבית זה בטוח עולה משהו כמו אלף שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, אני חושב שלא הבנתם דבר אחד.

ההתחייבות ל-012 היא התחייבות לחברה ולא לחבילה הספציפית! כך שאם במהלך התקופה יוצא חדש (בין אם הוא זול יותר ובין אם הוא יקר יותר), אתם רשאים לעבור אליו בלי שום בעיה.

זה תספר לחברה... עובדה שאני מחוייב ואני לא יכול לעבור לחבילה החדשה עד חודש אוקטובר........

ברור שזה מטומטם וברור שאני הולך לצעוק קצת אבל זה יום ראשון.... (גם עובדים יום שבת גם נעשה להם באסה?)

m0sh

לבטל עולה משהו כמו 200 שקל תלוי... וגם מזה אתה יכול לצאת כל עוד לא התחייבת בכתב...

לעשות כמעט בכל החברות עולה לך 10 שקל בחודש ל-4 נקודות, ברוב החברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, אני חושב שלא הבנתם דבר אחד.

ההתחייבות ל-012 היא התחייבות לחברה ולא לחבילה הספציפית! כך שאם במהלך התקופה יוצא חדש (בין אם הוא זול יותר ובין אם הוא יקר יותר), אתם רשאים לעבור אליו בלי שום בעיה.

נתנו לך מעליי דוגמה אישית.

לפני יומיים גם כן התקשרתי ל-012, לבקש לעבור ל-1.5MB/512K, אבל הנציגה אמרה לי שבכל השנה של ההתחייבות אני אצטרך להיות תקוע על החבילה הזאת :-X. השוק מתחיל סוף סוף להתפתח, ועוד מעט אולי החבילה של 2MB/1MB תהיה במחיר נורמלי. להיות תקועה על חבילה נמוכה במשך שנה זה די מטומטם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני יומיים גם כן התקשרתי ל-012, לבקש לעבור ל-1.5MB/512K, אבל הנציגה אמרה לי שבכל השנה של ההתחייבות אני אצטרך להיות תקוע על החבילה הזאת :-X. השוק מתחיל סוף סוף להתפתח, ועוד מעט אולי החבילה של 2MB/1MB תהיה במחיר נורמלי. להיות תקועה על חבילה נמוכה במשך שנה זה די מטומטם.

זהו, זאת אחת מהסיבות למה אני מתמהמה ולא עובר לחברה הזאת. זה ידוע שאצלה כללי המשחק הם שונים, וזה ידוע שהם מאוד עקשניים

ובנוסף לכל גם פתוחים רק עד 4 בצהריים.

תעשו מה שאמרתי, תתקשרו לחברות המתחרות ותציקו להם, תאיימו שאתם עוזבים

אני מחכה בקוצר רוח לקבל דומה מחברה יותר נורמלית מ012 רק אם לא תהיה לי ברירה אני אתחבר דרכם ואקווה לטוב

FIGHTER - ההעברה מבחינת 012 חינם כי הם לא צריכים לעשות כלום חוץ מלרשום ת'חבילה במחשב, אם אתה כרגע לא מחובר דרך הכבלים אז אתה תצטרך לשלם להם משהו כמו 100 או 150 שקל סכום חד פעמי על התקנה ראשונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבלנות אנשים, סבלנות.

במקום להתקשר לחברות שלכם ולאיים בניתוקים ולהוציא סתם את הגרון - תמתינו עוד מספר ימים.

אתם הרי יודעים שכל החברות יתחילו להוציא חבילות דומות אז מה הלחץ? עד היום היה לכם רוחב פס מוגבל, תסתדרו איתו עוד כמה ימים עד שתהיה אלטרנטיבה דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש התחייבות לבטל

איזה התחייבות? :nixweiss:

איזה כבלים אתה כבר רוצה לשים בבית? סיבים אופטיים? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער מאוד בשבילכם אך אני לקוח של 012 שנמצא גם בהתחייבות. כשביררתי לגבי המסלול החדש נעיניתי בחיוב שאוכל לעבור אליו ללא בעיה וההתחייבות תחודש כשבמהלכה אם ארצה לעבור לחבילה אחרת, אוכל (בדיוק כמו שאני רוצה עכשיו).

בכל מקרה זה תקף גם ללקוחות חדשים, אם תשאלו את הנציג הוא יסביר לכם שאתם מחוייבים לחברה ולא למבצע/מסלול הספציפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.012.net.il/sales.aspx?FolderID=55〈=he&tabn=0

מאד מעניין... אני אתקשר עליהם מחר וכנראה אעבור לחבילה הזאת.

גם אני ב 012 אבל עדין לא הבנת :s05:

מעלים לך את מהירות ההעלאה בחינם. מ-128Kb(שזה 16KB - מהירות ההעלאה הנוכחית שלך) ל-256Kb(שזה 32KB - כאילו כמו בחו"ל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך בכלל תשתיחת של כבלים בבית? אין לך טלוויזיה? אלה אם כן אין לך בכלל תשתית של כבלים אז המחיר הוא בערך 200 שקל... אם יש לך טלוויזיה אז יש לך תשתית...

נתנו לך מעליי דוגמה אישית.

זה לא 512KB זה 256 החבילה של ה512 עדיין מאוד יקרה... טוב היא לא הרבה יותר יקרה מהחבילה של ה256 רק טיפה יותר יקרה...

נ.ב מהאתר של הוט:

לקוחות חדשים מהמגזר הפרטי או לקוחות קיימים המעוניינים לשדרג את חבילת האינטרנט המהיר שברשותם יוכלו להצטרף לאחד מהמסלולים הבאים :

1.5Mb/256Kb במחיר של 94 ¤ לחודש

1.5Mb/512Kb במחיר של 115 ¤ לחודש

3Mb/278Kb במחיר של 148 ¤ לחודש

http://www.hot.net.il/HOT.aspx?docID=2833&FolderID=155〈=he

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...