012 מציעה: upload של 256 קילוביט ב-39 שקל - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

012 מציעה: upload של 256 קילוביט ב-39 שקל

cleric

Recommended Posts

·._.·´‾ link=topic=180663.msg1565597#msg1565597 date=1147528753]

^^^

כמה אתה משלם ולאיזה חבילה?

1.5 - 39 ש"ח.

אגב, זה לא בדיוק אותו מחיר, עלות החבילה משתקללת עם התשתית של HOT (תשלום אחד ל-012 הכולל תשתית+ספק) ל-94 ש"ח.

זה קצת יותר יקר בסופו של דבר! (כ-20 ש"ח) אז בעצם כן משלמים את ההבדל ל-HOT בשביל להנות מהחבילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא היה לפני זה 128 זה היה לפני זה 196...

אין לך בכלל תשתיחת של כבלים בבית? אין לך טלוויזיה? אלה אם כן אין לך בכלל תשתית של כבלים אז המחיר הוא בערך 200 שקל... אם יש לך טלוויזיה אז יש לך תשתית...

זה לא 512KB זה 256 החבילה של ה512 עדיין מאוד יקרה...

החבילה של ה 512 עולה 115 שקל (תשלום סה"כ של תשתית - וספקית - 012)... 21 שקל יותר מהחבילה של ה 256

לא הייתי קורא לזה מאוד יקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.5 - 39 ש"ח.

אגב, זה לא בדיוק אותו מחיר, עלות החבילה משתקללת עם התשתית של HOT (תשלום אחד ל-012 הכולל תשתית+ספק) ל-94 ש"ח.

זה קצת יותר יקר בסופו של דבר! (כ-20 ש"ח) אז בעצם כן משלמים את ההבדל ל-HOT בשביל להנות מהחבילה.

בשביל זה נתנו לך. אני משלם 29 לחודש ל-1.5 אז אולי בגלל זה הם לא הסכימו לתת לי בכל מקרה אני אתקשר מחר נראה מה הסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך בכלל תשתיחת של כבלים בבית? אין לך טלוויזיה? אלה אם כן אין לך בכלל תשתית של כבלים אז המחיר הוא בערך 200 שקל... אם יש לך אז יש לך תשתית...

יש לי YES

זה צריך לשנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול התקשרתי לספק שלי לבדוק אם יש להם חבילה מתחרה ל012 (אניטרנט זהב) וחשבו שנפלתי מהירח והיום לפני 20 דקות בערך הטלפון מצלצל בצד השני נציגת שרות של זהב ויש להם בדיוק את אותה חבילה 94 שקל ל256 ו115 ל512 פלוס התקנה 99 (כי אני עכשיו בadsl)

היום יש לי רשת קוית עם ראוטר של סיסקו וסויטץ מחוברים כרגע 5 מחשבים ומידי פעם נוסף עוד איזה מחשב שאני מסדר למישהו.

מישהו יודע איזה מודם/ראוטר מקבלים מהכבלים ? (מהשרות של הוט לא הצלחתי להבין מה אני יקבל אנשים פשוט מוגבלים)

ואם הוא מתאים לחיבור רשת שלמה לאינטרנט בלי שיתוף שתלוי במחשב פועל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מ-HOT מקבלים מודם פשוט (לא ראוטר) עם יציאת רשת אחת ויציאת אחת (נראה לי שאפשר להשתמש רק באחד מהחיבורים).

אני קיבלתי מודם של Thomson, וחיברתי אותו לראוטר שלי (COMPEX).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במודם בו יש יציאת רשת ויציאת (לפחות בדגם שאני ראיתי) ניתן להשתמש בשתי היציאות במקביל.

אבל, צריך 2 חשבונות אצל ספק, או חשבון אחד אשר לא מגביל את מספר החיבורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המודם של הכבלים יש לו כניסת וכניסת כבל , לרוב ניתן לחבר אותו ישירות לשני מחשבים ולהתחבר בו זמנית בשניהם כשיש חיבור אוטומטי.

אם החיבור הוא חיבור עם חייגן אז איאפשר להתחבר יותר מפעם אחת בו זמנית. אבל יהיה אפשר להתחבר בשני המחשבים לחוד לא בו זמנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עכשיו עם NETVISION

גם הם מציעים 1.5/256 ב94 כולל תשתית.

התקשרתי אליהם עכשיו והם אמרו שזה נכון אבל החבילה תאושר רק בעוד יום-יומיים , החבילה כרוכה בהתחייבות לשנה (התחייבות לחברה לא לחבילה, ז"א שאפשר יהיה להחליף חבילה במהלך השנה הזאת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי אליהם עכשיו והם אמרו שזה נכון אבל החבילה תאושר רק בעוד יום-יומיים , החבילה כרוכה בהתחייבות לשנה (התחייבות לחברה לא לחבילה, ז"א שאפשר יהיה להחליף חבילה במהלך השנה הזאת)

רק חבל שאין תחרות וכולם נותנים את אותו מחיר בידיוק !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מכיר פרייארים במדינה הזו?

כאילו חוץ מאיתנו?

הם יודעים שאם הם יתנו לך גם ב89 או 90 ש"ח אתה תבחר בחברה שאתה אוהב כי זה רק 5 ש"ח..

הרי ב79 אף אחד לא ייתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...