האם יש הוכחה מדעית ליציאת מצרים ? - עמוד 14 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש הוכחה מדעית ליציאת מצרים ?

[NOS]

Recommended Posts

כמובן שזה מקור אמין במיוחד ::)

זה רק אני או שזה קצת מוזר שהתוצאות היחידות בגוגל המתייחסות ל"פפירוס איפואר" הם אתרים לא ממש אמינים או במילים פשוטות יותר אתרים שמטרתם היחידה היא החזרה בתשובה?

:xyxthumbs:

הסיפרייה באלכסנדרייה הייתה יותר מסיפריה. היא הייתה גם ארכיון וגינזך, ששמרו בו כל מיני תעודות ומסמכים...

בכול מקרה, מה הסיכוי שמידע דיגיטאלי ישרוד 1000 שנה? (לפחות בהתקנים שיש היום...)

צריך תנאים מאוד מיוחדים כדי שמתקנים לא יתקלקלו...

היא הייתה ספרייה ששמרו בה את ההיסטוריה וכתבים או במילה יותר משמעותית archive ויש בעולם שלנו כמה וכמה ספריות archive שכאלו :)

ויש מידע שמאוכסן גם דיגיטלית וגם בתצורה של כתבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 236
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היא הייתה ספרייה ששמרו בה את ההיסטוריה וכתבים או במילה יותר משמעותית archive ויש בעולם שלנו כמה וכמה ספריות archive שכאלו :)

ויש מידע שמאוכסן גם דיגיטלית וגם בתצורה של כתבים

נו ומה אתה רוצה להגיד בזה

בקשר לפפירוס בטח שיהיו קישורים לאתרים שמחזירים בתשובה אלא מה חשבת שיהיה כזה מימצע והם לא ישתמשו בו זה לא אומר שהוא לא נכון

והקישור הבא הוא לא לאתר שמחזיר בתשובה וזה עובדה שיש כזה מימצע

ביקשתם קישור? קיבלתם. טוב שיש ;D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לפפירוס בטח שיהיו קישורים לאתרים שמחזירים בתשובה אלא מה חשבת שיהיה כזה מימצע והם לא ישתמשו בו זה לא אומר שהוא לא נכון

השאלה היא האם יש רק קישורים לאתרים שמחזירים בתשובה או גם אני סומך עליך שאתה מבין את ההבדל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שזה מקור לא אמין :hat:

טוב הנתי שאני לא אצליח להוכיח לך כלום כי אתה לא רוצה לדעת את האמת אלה להכחיש את יציאת מצרים או קיי מה לעשות חבל לי על הזמן שלי

מה זה מקור אמין מבחינתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ראיתי באתר שום דבר שמזכיר את עשרת מכות מצרים.

טוב בקיצור נמאס לי מי שרוצה שיחקור את זה אין לי כח לחרוש על טקסטים באנגלית סתם כי גם ככה אתם תמצאו תרוץ אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כן מצאתי משהו שמזכיר את המכות אבל לא את כל ה10 או כמה שלא היו וגם נותנים פירוש קצת שונה נגיד לא היו עצים ובתנ"ך לא היה פרי ולחם וכאלו דברים

אבל זה לא מזכיר את הכמות הענקית של היהודים שברחו ממצרים ולא שהעבדים היו יהודים בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...