האם יש הוכחה מדעית ליציאת מצרים ? - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש הוכחה מדעית ליציאת מצרים ?

[NOS]

Recommended Posts

• תגובות 236
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמה מילים על השואה:

כמה שזה נשמע עצוב אין צורך לחכות 2000 שנה כדי שהשואה תשכח תבואו לבתי הספר ותראו מה היחס של הילדים לזה זלזול פשוט כך

ועכשיו כמה מילים על הנושא עצמו:

אני אישית לא מצליח להבין למה אירוע בסדר גודל של יציאת מצרים (במידה ויתקיים כמו שכתוב בתנ"ך ) לא משאיר שרידים הרי עם שהה שנים במצרים

ולכן צריך להיות כמויות של הוכחות (ארכיאולוגיות)

ועוד נקודה סתם ככה ששמתי לב אליה בדיון מה פתאום התנפלתם על 2000 שנים האירוע היה הרבה קודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בהכרח ישארו שרידים. מאורעות גדולים בהרבה - נאמר המלחמה בעיראק - לא ישאירו שרידים ארכיאולוגיים ניתנים לזיהוי בעוד כמה אלפי שנים. אם תיקח בחשבון שחלק מהמאורעות שמתוארים בתורה מופרזים או אפילו שגויים, הסיכוי שלך למצוא שרידים קטן עוד יותר.

בנוסף, ישנם חוקרים שטוענים שנמצאו שרידים ליציאת מצרים. הראיות עדיין לא חד משמעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בהכרח ישארו שרידים. מאורעות גדולים בהרבה - נאמר המלחמה בעיראק - לא ישאירו שרידים ארכיאולוגיים ניתנים לזיהוי בעוד כמה אלפי שנים. אם תיקח בחשבון שחלק מהמאורעות שמתוארים בתורה מופרזים או אפילו שגויים, הסיכוי שלך למצוא שרידים קטן עוד יותר.

בנוסף, ישנם חוקרים שטוענים שנמצאו שרידים ליציאת מצרים. הראיות עדיין לא חד משמעיות.

עיתונים וכד' שמדברים על המלחמה לא יכולים להיות שרידים ארכיאולוגיים?

לא חייבים עדויות בשטח עצמו, וגם זה יהיה (שאריות של פצצות, טנקים וכד', קברי חיילים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדות לכך שהיו מלחמות,בצורות,מחלות קשות ועוד מליון ואחד דברים במצרים יש שהייתה יציאת מצריים אין :nixweiss: תסיקו מסקנות לבד ;)

אתה יכול להביא מקור לעדיות אלו כי מבחינתי זה לא בטוח קרה תביא הוכחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיתונים וכד' שמדברים על המלחמה לא יכולים להיות שרידים ארכיאולוגיים?

לא חייבים עדויות בשטח עצמו, וגם זה יהיה (שאריות של פצצות, טנקים וכד', קברי חיילים)

עיתונים לא שורדים אלפי שנים, כנ"ל פצצות, טנקים וקברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קברים ושלדים משתמרים במשך אלפי שנים

בהחלט יכול להיות שבעתיד יגלו קבר אחים באירופה

בדיקות DNA יעלו שרבים מהם היו קרובי משפחה ותארוך העצמות יזוהה עם המאה ה20

כך שגם אם תיעודים כגון וסרטים לא ישרדו את פגעי הזמן, קשה להאמין שהשואה תהפוך עם הזמן למיתוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אתה מוזמן

אני לא יודע בן כמה אתה אבל אם לא סימת תיכון עדין זה כיון מחשבה אולי אחרי הצבא אם יהיה לי רוצון ואמצעים אני אפנה לתחום למרות שזה לא ממש מענין אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...