הבדלים בין שני כרטיסי מסך 6600 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבדלים בין שני כרטיסי מסך 6600

kipi25

Recommended Posts

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב שלו הוא עד 700 ש''ח....הצעתי לו x1600pro מומהר, אבל הוא צריך חנויות מאזור חיפה...

לפותח התרד, אתה אומר בעצם שחבר שלך ישחק על רזולוצייה 800*600? או 640*480? כי בדרך כלל אלה הגדרות ברירת המחדל, אני בטוח שהוא יכנס להגדרות במשחק וישנה קצת כדי שזה יראה יותר טוב, אני בכל זאת ממליץ לך לקחת את הx1600pro המומהר, הרבה יותר כדאי וישתלם לעתיד, חזק פי 2 מה6600, ובאותו טווח מחירים, הוא הכי משתלם פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון ספציפית לכרטיס X1600 מ- ISRACOMP ?

אני יכול לבדוק איתו את האפשרות, למרות שהוא רוצה ללכת להזמין את המחשב כבר היום...

ונראה לי שגם עם הגדרות טיפה יותר גבוהות מהרגיל, ה יסחוב גם יסחוב.

חוץ מזה, תוכל להסביר לי מה היתרון של ה X1600 באספקטים אחרים שלא קשורים למשחקים? (כמו , קידוד וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטים זה כבר משהו שati הרבה יותר טובה מnvida, יש לה את הavivo שמשפרת מאוד את התמונה......בקשר לקידוד אני לא יודע. והx1600pro שמלצתי לך עליו יותר חזק מX1600pro רגיל כי הוא בא עם יחסית גדול שקרוב למהירויות של X1600xt והוא גם בא עם של זלמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XFX אחת החברות הכי טובות לכרטיסי GF

אני הייתי ממליץ לך לבדוק ב KSP (יש להם סניף בחיפה) חנות מצויינת!

http://www.ksp.co.il

המחירים עלו טיפה אבל כדי לקנות משם (פעם הם היו אחת החנויות הכי זולות בארץ איזה בזבוז :()

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 6600 של ב OC שנקנה לפני חצי שנה KSP.. (האמת שאני בדיוק מוכר אותו אם בא לך.. חחחח) חנות מעולה! וכרטיס נחמד.. אם חבר שלך הוא לא שדורש שלמות וגרפיקה גבוהה אז הכרטיס יספיק.. עדיין, אני הייתי בוחר בכרטיס אחר כמו שהמליצו לך לפניי (כי אני דפוק שדורש שלמות!!) בגלל זה אני מזמין השבוע 7900GT ב 2000 שקל.. שיהיה בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...