הבדלים בין שני כרטיסי מסך 6600 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבדלים בין שני כרטיסי מסך 6600

kipi25

Recommended Posts

הקירור של ג'יגבייט לכרטיסי מסך ידוע כלא מוצלח, מעבר לזה הם אותו הדבר, קח את מה שזול יותר

אז זהו, שהג'יגהבייט זול ב 60 ש"ח +-. אבל כנראה שזה צפוי לאור העובדה שבכרטיס של יש יציאת DVI כפולה.

אפשר לקבל עוד דיעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס מיועד למחשב חדש של חבר, והתקציב עומד על סביבות 700 ש"ח. השקט הוא לא גורם מכריע בקניה.

הכוונה היא לקנות את המחשב בנעה או בפנדה מחשבים (בחיפה), ובשניהם מחיר ה X1600 בכלל לא מתקרב לאיזור ה 700 ש"ח.

אתה רוצה להגיד לי שהכרטיסים שרשמתי לא טובים ולא יספיקו למשחקים?

עריכה:

האמת שמצאתי עכשיו בנעה את הכרטיס הזה:

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=4626

במה הוא יותר טוב מהכרטיס של XFX?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס מיועד למחשב חדש של חבר, והתקציב עומד על סביבות 700 ש"ח. השקט הוא לא גורם מכריע בקניה.

הכוונה היא לקנות את המחשב בנעה או בפנדה מחשבים (בחיפה), ובשניהם מחיר ה X1600 בכלל לא מתקרב לאיזור ה 700 ש"ח.

אתה רוצה להגיד לי שהכרטיסים שרשמתי לא טובים ולא יספיקו למשחקים?הוא יספיק אבל הX1600PRO שווה את הבדל המחיר כי הביצועים שלו יותר טובים ממנו בהרבה ואפילו קצת יותר מ6600GT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להסביר במה מתבטא "יותר טוב"? בכל זאת, אני אצטרך להסביר לחבר שלי שקונה את המחשב,

ואני לא יכול לשכנע אותו ע"י ההסבר הזה בלבד.... :-\

חוץ מזה, נראה לי שגם חשובה החברה שמייצרת את הכרטיס. בגלל זה שאלתי אם הכרטיס של CONNECT3D יותר טוב מהכרטיס של XFX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

connect3d חברה מצויינת, לא שמעתי בעיות עלייה.....וזה שזה יותר טוב מתבטא בכך שהמשחק ירוץ הרבה יותר חלק....היום לא ניתן לשחק עם 6600 בהגדרות גבוהות ברוב המשחקים החדשים ובגלל זה אני חושב שהמינימום שצריך זה 6600gt או X1600pro, יש מצב שלא תקנה מהחנות הזאת ותלך על חנות אחרת? כי יש את זה http://isracomp.com/define.asp?idd=3182 שיש לו מהירויות שעון קרובות מאוד לגרסת הXt......יהיה ממש משתלם לקנות אותו והוא עוד בא עם קירור של זלמן ככה שתוכל לעשות נחמד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההסבר, אבל כמה נקודות חשובות:

1. מי שקונה את המחשב (לא אני), רוצה לקנות את כל החלקים באופן מסודר מחנות בחיפה (כנראה נעה מחשבים) ואולי חלק כזה או אחר מחנות אחרת באיזור.

2. ממש לא נראה לי שהוא יתעסק עם הגדרות של כרטיס המסך עבור משחק זה או אחר, אלא פשוט ישחק עם הגדרות ברירת המחדל.

3. לכן גם בוודאות לא יהיה שום OC לכרטיס מסך/מעבד/כל דבר אחר שאפשר לעשות לו OC.

4. כבר בנינו מפרט וההתלבטות היחידה היא לגבי הכרטיס-מסך. אם אתם אומרים שמשחקים עם הגדרות רגילות ירוצו טוב על 6600

(שבא עם DDR2) אז בהחלט אפשר להסתפק באחד כזה (כנראה XFX).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...