AMD תוכל להתחיל בבניה של FAB39/40 כבר בשנת 2007. - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD תוכל להתחיל בבניה של FAB39/40 כבר בשנת 2007.

T-Flash

Recommended Posts

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סבבה, אבל ברוסית יש גם לא מעט סקירות טכנולוגיות מעמיקות וגם בשפות אחרות...

אנחנו, שמפתחים את כל זה, אין לנו מידע בשפה שלנו :s07:

כן אה?

בטח גם רוב הטכנאים הם רוסים אז הם מדליפים מידע ישירות מהמפעל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתר הזה אין סקירות מידע כאלה בגלל חוסר בכ"א (כוח אדם)

אני מאמין שאם מישהו ייקח על עצמו כתיבת מאמר בנושא יהיה לו אור ירוק לפרסם באתר (כמובן שהמאמר צריך לעמוד בסטנדרטים של האתר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז הנה לכם הארה של נועם (McFly) לגבי ה-Waffer

אם הפרוסה היא בצורת ריבוע / מלבן אז שינוי קטן יכול לגרור לשוליים ושאריות יותר גדולות מאשר בעיגול

??????

מה?

דרך אגב שאלתי מה פרוסת סיליקון עושה ולא מזה

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאפשר להסיק מזה ש INTEL תוביל בשנה/שנתיים הקרובות עם הקונרו... ואז, אחרי הקונרו יש מצב ש יחזרו עם משהו חדש וחם מהתנור...

אני לא מבין דבר אחד...אם ההחלטה של תהיה שלילית? :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X

לAMD זה תיהיה פגיעה דיי קשה,גם ככה עדיין רוב העולם בטוח שINTEL הכי טובים ועכשיו כשהם גילו שAMD יותר טובים או שקולים ל INTEL ושוקלים לעבור אין להם למה לעבור-ל אין שום מעבד עדכני,לא לי לפחות,גם עם התושבת החדשה זה לא נותן שום יתרון מול INTEL ולאינטל כרגע יש תמעבדים הכי חזקים ככה שגם אם יוציאו משהו מעולה זה יהיה באיחור ענקי ובזמן הזה יחזרו לכמעט 100% בשוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לAMD זה תיהיה פגיעה דיי קשה,גם ככה עדיין רוב העולם בטוח שINTEL הכי טובים ועכשיו כשהם גילו שAMD יותר טובים או שקולים ל INTEL ושוקלים לעבור אין להם למה לעבור-ל אין שום מעבד עדכני,לא לי לפחות,גם עם התושבת החדשה זה לא נותן שום יתרון מול INTEL ולאינטל כרגע יש תמעבדים הכי חזקים ככה שגם אם יוציאו משהו מעולה זה יהיה באיחור ענקי ובזמן הזה יחזרו לכמעט 100% בשוק

גוגל לא חושבים ככה, גם הסינים לא חושבים ככה!

אינטל נכשלה במיחשוב 64 ביט עם התוסף EM64T, בשוק השרתים אין מה לדבר ניצחון סוחף לאופטרונים, על זאון המיושן,

אייטניום נעלם מהשטח, הפרסלרים ב-65 ננו לא הצליחו להביא נצחון לאינטל, ומה עם השוק שמגלגל מיליארדים בשנה,

שוק המשחקים.

באמת... אתם נשמעים מגוחכים, סתכלו על זה בזווית שונה:

אינטל מראה לעולם בתנאים שלה איך הקונרו מביס את האתלון, כל העולם משתאה וואו...

זהו הולכים הביתה, ואז שכמה מומחים מריחים שמשהו מסריח, מתגלה האמת!

במבחניי רינדור של התוכנה התלת-מימד ב-64 ביט Cinebench 9.5, מבחנים של בעצמם,

התוצאה של ת'רד אחד של קונרו מכל הארבע היא תוצאה עלובה של 362!!! לעומת אתלון 3000 וניס עם תוצאה של 370! :kopfpatsch:

נו... אז איה בדיוק טובים יותר, הוכחות מהשטח מראות לכם במפורש שהקונרו לא מהיר כמו שחושבים, ואני מדבר על בנצ'מרק מחיי היום-יום תלת-מימד.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוריב דיי לטחון מים.

כ"כ קשה לקבל שהקונרו פשוט טוב יותר?

ואתה יודע שהסינבנצ' עושה דברים שלא קשורים אליך או לשימוש לשלך בשום אופן שהו?

סליחה... אני במקרה עובד עם התוכנה הזאת, ומה עם מאיה? 3dmax זה לא תחום,

חוצמיזה אין קשר בכלל, זה רק מראה שמשהו בקונרו לא הגיוני בבנצ'ים!

יש עוד כאלו שחושבים כמוני בבקשה

http://sharikou.blogspot.com/2006/04/conroe-performance-claim-being-busted.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוריב,גם אם אתה צודק,עדיין אני לא מתכנן כרגע לפחות לקחת מעבד של למחשב הבא שלי,מה הטעם לקנות טכנולוגייה ישנה?

אני והלך להשקיע משהו כמו 8 אלף במחשב ואני אקנה טכנולוגייה מיושנת ? לא נראה לי,כרגע לאינטל יש את הטכונולוגייה המתקדמת ביותר ואין שום טעם לקחת AMD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד את זה שוב...

היה דות'ן, מעבד ישראלי מדהים ותותח על שעדיף על כל אט'לון חד ליבתי לדעתי ולדעת רבים.

יש את היונה, האבא של ארכיטקטורת החדשה, מעבד תותח שמציג ביצועים מצויינים!

ועכשיו... לקחו את היונה, הוסיפו לו כמה פיצ'רים כמו קאש משותף, 64ביט, SSE4 ועוד כמה שטויות, העלו לו ת'קלוקים בצורה משמעותית מאוד מאוד והינה לנו, קונרו.

אז עכשיו תסביר לי, אם היונה תותח והקונרו הוא יונה משופר בקלוקים גבוהים יותר, אז למה שהוא לא יהיה תותח? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...