חיבור מסך מחשב LCD לממיר כטלוויזיה,האם יש דרך? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור מסך מחשב LCD לממיר כטלוויזיה,האם יש דרך?

shloosh

Recommended Posts

יש כזה גם יותר זול, השאלה לאיזה רזולוציה אתה צריך את זה - מן הסתם אתה צריך מכשיר שיתמוך ברזולוציה הטבעית של המסך.

לי יש פשוט את הדגם הזה ולכן היה לי אותו במועדפים עוד מהתקופה שהזמנתי אותו, תבדוק אם יש מכשיר יותר זול שיתמוך ברזולוציה הטבעית של המסך.

וזה תומך גם בממיר של HOT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוכל להעביר עם השלט של HOT לכל התחנות שאני רוצה?

נראה לך שתהיה איכות טובה עם כל הקטע הזה?

כן, תוכל להעביר עם השלט של HOT תחנות, וע"פ הניסיון שלי האיכות היא טובה.

למעשה קניתי את זה בגלל שבעבודה שלי אני עושה הרבה משמרות לילה משעממות, בחדר שאני נמצא אין טלווזיה (ואסור גם להכניס) אבל יש שם המון מחשבים שפועלים (וכמובן מחוברים למסכים) אז קניתי את זה בכדי לראות על המסך של אחד המחשבים.

עריכה:

א. במגה קונים לחם וחלב לא LCD.

ב. בעיון בנתונים עולה שהמסך שמציעים במגה הוא בעל רזולוציה נמוכה להחריד (800X600) ומחירו מותנה ברכישה של מעל 300 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך כרטיס מסך בעל Video In תוכל לראות על המסך בלי שום קשר לאיזה מסך אתה קונה.

נכון אבל אני צריך להשאיר את המחשב פתוח בשביל זה...

אני רק רוצה מכשיר שמעביר מחיבור DVI של המסך לחיבורים המתאימים לממיר ולכבלים וכל זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל אני צריך להשאיר את המחשב פתוח בשביל זה...

אני רק רוצה מכשיר שמעביר מחיבור DVI של המסך לחיבורים המתאימים לממיר ולכבלים וכל זה...

המכשיר שקישרתי לך מתחבר למסך ביציאת ה-D-SUB (האנלוגית - 15 פינים), כמו כן למסך שאתה רוצה לקנות יש כזה חיבור (D-SUB) ולכן יהיה אפשרי לחבר אותו, אני לא ראיתי עדיין (והאמת, לא חיפשתי) כזה מכשיר בעל חיבור DVI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לעשות את זה כאשר המחשב כבוי, אתה צריך Transcoder אשר יבצע את ההמרה וה Upscaling.

אין כאלה יותר מדי זולים.

הכי זולים שראיתי באיביי נמכרים בסביבות ה 90 דולר שיצאו לך באזור ה 600 ש"ח כולל משלוח (לא כולל מע"מ).

אל תצפה לאיכות מי יודע מה מהטרנסקודרים הזולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל על הכסף ולהתעסק בשטויות וכאלה כאבי ראש לחבר ממיר למסך LCD

תקנה כבר מסך LCD שהוא גם TV

http://www.chayon.co.il/Product.asp?catalog=Samsung&DefID=28&Oid=102&Category=19&CatName=LCD/TFT

רק שזה יקר להחריד ...

או שתקנה מסך LCD + 21" :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...