ממסכי LCD מומלצים + סקירת מושגים. כל השאלות/תשובות בדיון זה בלבד. אפריל 2006. - עמוד 10 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממסכי LCD מומלצים + סקירת מושגים. כל השאלות/תשובות בדיון זה בלבד. אפריל 2006.

אוריפ

Recommended Posts

שלום לכולם שוב.

עכשיו חזרתי מKSP ונתנו לי המלצה על 2 מסכים שם:

1. POLYVIEW

TFT 17'' S17E 8ms + Speakers שעולה 1150¤.

2. 793DF CRT. שעולה 705 ¤

המסך ישמש בעיקר לאינטרנט וסרטים מדי פעם, אך לא למשחקים.

איזה מן המסכים עדיף?

בתודה,

אודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 232
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום לכולם שוב.

1. POLYVIEW

TFT 17'' S17E 8ms + Speakers שעולה 1150₪.

2. 793DF CRT. שעולה 705 ₪

איזה מן המסכים עדיף?

אני מציע לך ללכת על LCD בכל מקרה, פחות מקום ,פחות מתחמם, ואם תקנה מסך טוב התצוגה תהיה טובה.

בכל מקרה אנשים פה יגיעו לך שPOLYVIEW לא חברה משהו, לא יצא לי אישית לעבוד אם מסכים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך ללכת על LCD בכל מקרה, פחות מקום ,פחות מתחמם, ואם תקנה מסך טוב התצוגה תהיה טובה.

בכל מקרה כי אנשים פה יגיעו לך שPOLYVIEW לא חברה משהו, אני לא מכיר.

תודה רבה , אשמח לקבל עוד תגובות! :}

שלום לכולם שוב.

1. POLYVIEW

איזה מן המסכים עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם שוב.

1. POLYVIEW

איזה מן המסכים עדיף?

בתודה,

אודי.

ה LCD לדעתי.

יש לי את ה V398 שלהם:

עבור עבודה עם טקסט הוא מעולה- שאני מסתכל עכשיו על צג CRT אני מקבל כאב ראש.

זמן התגובה שלו סביר בהחלט ואני לא מבחין ממש בהפרעות כלשהן בסרטים או משחקים.... (האם הוא פחות טוב מה CRT שהיה לי בחקל הזה? כן. אבל הוא מספיק טוב בשביל להנות)

דיוק הצבעים פחות טוב מ CRT. בתמונות ובסרטים עם ניגודיות נמוכה שמים לב להבדל. אבל ל S17E יש פאנל של 8bit לערוץ ולכן שם זה לא אמור להיות.

זוית הצפיה סבירה, לא מעבר. במסכים שיש לי בצבא לדוגמה זוית הצפייה טובה יותר. אם כי מדובר על מסכים עם פאנל MVA, אני חושב (בעלי זמן תגובה נמוך).

בקיצר, חוץ מדיוק הצבעים שקצת מעצבן אותי אני מרוצה מאוד. מאחר וב S17E הבעיה לא אמורה להיות- קח אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקבות הדיון: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=177307.new#new שננעל, אני מבקש את עזרתכם כאן.

העתק של ההודעה מצורף.

שלום לכולם.

לכל המסכים ה-LCD, ה-17" בוודאות, ואני חושב גם 19", רשום רזולוציה מקסימלית שהיא 1280*1024.

רציתי לדעת האם ניתן להגדיל את הרזולוציה מעל, או שזה לא מומלץ/לא אפשרי/בלה בלה בלה?

תודה מראש.

אשמח לקבל תשובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים לא לקנות כרטיסים ודברים כאלו מ- KSP כי שמעתי מעובד לשעבר שלהם שהם קונים ארגז כרטיסים פגומים ב- 5$ בערך ומוכרים כל כרטיס במחיר השוק לחלק ל-2

הסיבה למחיר הנמוך הוא ביצועים נמוכים יותר (זרמים קטנים ולא מוגברים טוב בכרטיס) ולכן החב' מוכרת קרטון עם מלא רכיבים בלי לדעת ממש מה יש בתוכו במחיר נמוך וללא אחריות ולכן הם נותנים גם שנה אחריות ולא 3 כי אחרי שנה זה יכול להתחיל לעשות בעיות או לגלות את הפאשלות שבו !!!

למשל תמיכה בחיבור מסך אחד במקום 2 וכו'...

תחשבו על זה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום , זאת ההודעה השלישית שלי כבר - אף אחד לא ענה לי עדין :-\

אם מישהו יכול לעזור לי כמה שיותר מהר בבקשה כי מחר אני כבר צריך לעשות את ההזמנה..

אני מתלבט בין ה

LG 1732TQ

לבין

SAMSUNG 730B

לא ממש חשוב לי ביצועים , יותר חשוב שהמסך יציג תמונה ברורה ונעימה

תודה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה LCD לדעתי.

יש לי את ה V398 שלהם:

עבור עבודה עם טקסט הוא מעולה- שאני מסתכל עכשיו על צג CRT אני מקבל כאב ראש.

זמן התגובה שלו סביר בהחלט ואני לא מבחין ממש בהפרעות כלשהן בסרטים או משחקים.... (האם הוא פחות טוב מה CRT שהיה לי בחקל הזה? כן. אבל הוא מספיק טוב בשביל להנות)

דיוק הצבעים פחות טוב מ CRT. בתמונות ובסרטים עם ניגודיות נמוכה שמים לב להבדל. אבל ל S17E יש פאנל של 8bit לערוץ ולכן שם זה לא אמור להיות.

זוית הצפיה סבירה, לא מעבר. במסכים שיש לי בצבא לדוגמה זוית הצפייה טובה יותר. אם כי מדובר על מסכים עם פאנל MVA, אני חושב (בעלי זמן תגובה נמוך).

בקיצר, חוץ מדיוק הצבעים שקצת מעצבן אותי אני מרוצה מאוד. מאחר וב S17E הבעיה לא אמורה להיות- קח אותו.

תודה.

אבל מה זה אומר TFT? מה ההבדל בין TFT ל LCD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרישות: 19 אינץ' 8ms (לפחות) העיקר של יהיה מריחות, קונטרסט טוב, בהירות טובה וכמובן שיהיה מסך איכותי! בלי חירתותים!

למשחקים וסרטים בעיקר!

תקציב:2000 ש"ח

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...