ממסכי LCD מומלצים + סקירת מושגים. כל השאלות/תשובות בדיון זה בלבד. אפריל 2006. - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממסכי LCD מומלצים + סקירת מושגים. כל השאלות/תשובות בדיון זה בלבד. אפריל 2006.

אוריפ

Recommended Posts

1) אני מתכוון לקנות מסך LCD למשחקים בתקציב של עד 1800 ש"ח, ורציתי לדעת מה דעתכם על המסך שבחרתי:

ה - LG L1732TQ

http://www.bug.co.il/nconfigout.asp?psn=661&scat=220&tcat=24

להלן הנתונים שלו:

זמן תגובה - 4MS !

יחס ניגודיות - 1:1400 !!!

בהירות - 300cd/m²

זווית צפייה - 160°/160°

חיבורים - אנלוגי + DVI

מגוון צבעים - 16.2M

משקל - 4.1 ק"ג

3 שנים אחריות

לינק לאתר היצרן : http://us.lge.com/products/model/detail/computer%20products_lcd%20monitors_17%20inch_L1732TQ.jhtml

נכון אין מסך יותר טוב באותו תקציב?

2) האם ההבדל בין 16.2 מיליון צבעים לבין 16.7 מיליון צבעים במסך LCD בשביל משחקים הוא משמעותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 232
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עברתי על כל הת'רד ולא מצאתי משהו דומה, מה המסך הכי טוב/משתלם עד אזור ה2000 שקל (תרגישו חופשי לחרוג), עם דגש על משתלם, בבקשה לא לתת את הכי יקר כי הוא הכי יקר...

המטרות שלו הן סרטים ומשחקים. אין חשיבות אם זה 19 או 17 אינטץ' למרות שממה שהבנתי הטכנולוגיות החדשות באות יותר ב19".

ובאותה נשימה אם מישהו מוכן לעמוד על ההבדלים בין הדגמים VP730 וVP930 של viewsonic לבין הדגמים 730b/bf ו-930b/bf של (שזכו פה לשפע המלצות).

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו שלח לי הודעה פרטית ואמר לי שלא ללכת על הויוסוניק בשום פנים ואופן :S

אפשר עוד עזרה

אנשים שמדברים אולי מניסיון או מביקורות שהם קראו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך המלצה למסך 19 אינצ' עד 2000 ש"ח גגגגגגגגגגג.

אני לא ממש מבין בנושא אז תמליצו לי בקשה על דגם או שניים שהכי כדאי לרכוש בתקציב הזה.

עדדיףףףף מאוד שיהיה מ KSP אבל אם יש הבדל גדול בדגמים אז תביאו מחנויות אחרות.

תודה מראשש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-730 עובר את ה-1600 ברוב החנויות הנורמאליות..

ה-1750SQ נראה כמו עוד אופציה סבירה, אני אגיד לה לבדוק בינו לבין ה-BenQ וה-Viewsonic מה נראה לה עדיף.

אם אני לא טועה benq אמטל מחליפים על פיקסל אחד לא? לפחות זה מה שזכור לי מזיגזג כששאלתי פעם.

תמיד אפשר לבוא עם הצאת מחיר של המסך (לבדוק שיש אותו במלאי) לאופיס דיפו והם משוים לך את המחיר, קניה בטוחה יותר וגם תשלומים ללא ריבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן אנשים רציתי לדעת מה אתם אומרים על המסך של פיליפס דגם 190X6FB. פשוט אני יכול לקנות אותו ב 2000 שקל... מה אתם אומרים???

שאלתי כבר קודם ואף אחד לא ענה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...