ממסכי LCD מומלצים + סקירת מושגים. כל השאלות/תשובות בדיון זה בלבד. אפריל 2006. - עמוד 9 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממסכי LCD מומלצים + סקירת מושגים. כל השאלות/תשובות בדיון זה בלבד. אפריל 2006.

אוריפ

Recommended Posts

• תגובות 232
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

--------------------------------------------------------------------------------

שלום, אני קונה lcd והמליצו לי פה על l1950b ואמרו לי שהוא טוב למשחקים עם 8 ms ועם pivot + dvi ועם כל מה שצריך..

אבל אז ראיתי את המסך l1970hr עם אותם מאפיינים + הוא מתקפל לגמרי שאפשר לתלות על הקיר ועם 2 ms ועם יחס ניגודייות של 1:1600 שזה מדהם למסך lcd וגם הוא זכה בפרסי עיצוב...

אז רציתי לדעת מה אתה ממליצים ומה ההבדל בכלל בינהם(האם ההבדל מצדיק את הקניה של ה l1970hr)

הנה לינקים עם מידע מהאתר של

l1950b

http://us.lge.com/products/model/detail/computer%20products_lcd%20monitors_19%20inch_L1950B.jhtml

l1970hr

http://us.lge.com/products/model/detail/computer%20products_lcd%20monitors_19%20inch_L1970HR.jhtml

בתודה

עידו

נ.ב. תגיבו מהר אני רוצה לקנות אותו מחר אולי אני אבוא לפגישה של הפורום ומשם ילך לקנות.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחים שלי בגלל שלא הזמנתי היום אני מזמין מחר ורוצה הצעה אחרונה:

מה עדיף:

LG 1732TQ

סמסונג 740B~730B

תודה רבה לעוזרים וזה ממש חשוב

יש לי את ה740B והוא מסך פשוט מעולה... אין מריחות, רואים ברור, בהירות מעולה, עיצוב יפה מאוד לטעמי...

בקיצור אחלה מסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה740B והוא מסך פשוט מעולה... אין מריחות, רואים ברור, בהירות מעולה, עיצוב יפה מאוד לטעמי...

בקיצור אחלה מסך...

לעומתך השבוע קיבלתי את ה730B, אין מריחות, רואים ברור, בהירות מעולה, עיצוב יפה ומאוד לטעמי...

מה גם שהוא יותר זול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעומתך השבוע קיבלתי את ה730B, אין מריחות, רואים ברור, בהירות מעולה, עיצוב יפה ומאוד לטעמי...

מה גם שהוא יותר זול

אני ראיתי את ה730B בשתי גם בשקם וגם בבאג ולא אהבתי... דווקא הבהירות לא מספיק חזקה לטעמי ותמונות מאבדות קונטרסט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...