תוצאות הבחירות - "היום שאחרי" - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאות הבחירות - "היום שאחרי"

rk666

Recommended Posts

ניסיון אחרון, לפני שאתייאש:

נגיד שאתה האקטואר של קרן הפנסיה. הבוס שלך בא ושואל אותך כמה ניתן לשלם לפנסיונר בהנחה שבחיסכון שלו נצברו מיליון ש"ח. אתה בודק בטבלאות האקטואריות שלך ורואה שיש לו בממוצע עוד 10 שנים לחיות. מה תהיה התשובה שלך? 1,000,000/10 = 100,000 ש"ח בשנה או 8,333 ש"ח בחודש (התעלמתי מהריבית שתצטבר באותה תקופה מטעמי נוחות).

ואז יוצא עדכון לטבלת תוחלת החיים ומעמיד אותה על עוד 12 שנים בממוצע במקום על עוד 10. לפי החישוב שערכת קודם, תשלם לפנסיונר 8,333*12*12 = 1,200,000 ש"ח שהם 200,000 ש"ח יותר מכפי שיש לו בקרן, כלומר הקרן נכנסה לגרעון. כדי למנוע את המצב הזה, הפנסיה שלו תצטרך להיות 1,000,000/12 = 83,333 ש"ח בשנה או 6,944 ש"ח בחודש.

יש מבין, או שכרגיל אתה משוכנע שאתה צודק ולא מוכן לראות את העובדות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המיליון שקל שהבחור צבר הם ללא ריבית

כלומר הפרשות נטו שלו ושל המעביד ללא תשואה

גם אם יצטרכו לשלם לו יותר, זה לא גורם לגרעון כי הכסף "עבד" בשביל הקופה בתקופה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העבודה + מרץ + גימלאים

הבוחר הבהיר בצורה הכי ברורה ונחרצת שרוצים קצת, רק קצת יותר סוציאליסטית, שנדאג יותר לחולים קשישים, נעדכן סל התרופות, שנראה פחות אנשים מחפשים אוכל בפחי הזבל ולא , זה לא חייב לבוא על חשבון עדוד השקעות והמשך הצמיחה הכלכלית, רוצים יותר את המודל הסקנדינבי ופחות אמריקה.

אני שמח לאידם של הכנופיה המטונפת של בלומנטל, מיכי רצון, גילה גמליאל, ענבל גבריאלי, יחיאל חזן, פנינה רוזנבלום שסוף סוף נמחקים לנו מהכנסת, רק חבל שאנחנו עוד נמשיך לממן מכספנו את "הוצאות ההסתגלות" של החלאות האלה

צר לי על בנימין נתניהו, למרות שהוא עומד בראש מפלגה מאוסה, הוא עצמו נכס למדינת , הוא היה קיצוני מידי כשר אוצר, אבל יכול היה להיות שר חוץ מצויין.

ליברמן מדאיג אותי, הדבר היחידי מהמצע שלו שהיתי רוצה לראות מיושם זה באמת מלחמת חורמה אכזרית ובלי רחמים נגד משפחות הפשע, בתחום המדיני הוא מסוכן.

אני מקווה שתוצאות האמת ימשיכו להעניש את אולמרט על ההתנשאות שלו, ושקדימה תתכווץ, בכלל לפי תוצאות אמת של YNET, קדימה מקבלת פחות מ- Rabota

מברוק לגמלאים, מגיע להם, בסך הכל יום אחד , רובנו ניהיה שם.

הגיע הזמן שהתקשורת (בעיקר ערוץ 2) שליקקה במשך חודשיים לרקטום של אולמרט, תעשה חשבון נפש ושמינה צמח עם הסקרים המטים שלה תמצא עבודה חדשה, הסקרים והתקשורת שטפו למדינה הזאת את המוח.

החדשות הרעות: רוחמה אברהם ואפללו שוב בכנסת לעוד 4 שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחושבים שם המנדטים

האחוז זה רק האחוז מהקלפיות לא?

מוצגים שם אחוזים...

זה לא כל כך פשוט לחשב מנדטים... צריך לבדוק כמה קולות זה אחוז החסימה (וכל הזמן להגידל אותו כי כל הזמן אתה סופר עוד קולות) לפי הקולות שנשארו לבדוק כמה קולות זה מנדט להתחיל לחלק ואז יש הסכמים בין המפלגות של קולות עודפים ואז צריך לעשות את אותו דבר שוב פעם רק שעכשיו אתה מעביר קולות ממפלגה למפלגה.. בקיצור הרבה יותר פשוט לתכנת את זה ככה שזה יציג אחוזים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך לכמה זמן? אולמרט ותוכנית ההתכנסות שלו (לפחות כפי שהיא הוצגה עד עכשיו), זה לא נראה כמו משהו שליברמן יסתדר איתו.

בורג אני איתך :-[

שרון קרא לטרנספר שלו "תוכנית ההתנתקות".

שמאלמרט קורא לסופר-טרנספר שלו "תוכנית ההתכנסות".

איזה עוד שמות יפים לטרנספר ימציאו לנו הספינרים של קדימה? :kopfpatsch:

אין להם - זה היתרון. :xyxthumbs:

ועוד איך יש להם נטייה פוליטית. הם שמאלניים. הם תמכו ב"תוכנית ההתנתקות" של שרון והם יתמכו גם ב"תוכנית ההתנתקות" של שמאלמרט". הבעיה היא ש-99% מהמצביעים שלהם בכלל לא מודעים לזה. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע חזרתי מעבודה כמשקיף בקלפי ואלה ממצאי הקלפי שבה עבדתי:

434 הצבעות מתוך כ-650.

2 הצבעות נפסלו, שתיהן ממפלגת "ישראל ביתנו" בשל השמת 3 פתקים במעטפה בודדת.

144 הצביעו לקדימה.

כ-120-115 הצביעו לעבודה.

במקום השלישי זכו מפלגת הגמלאים.

זזתי לשינה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המיליון שקל שהבחור צבר הם ללא ריבית

כלומר הפרשות נטו שלו ושל המעביד ללא תשואה

גם אם יצטרכו לשלם לו יותר, זה לא גורם לגרעון כי הכסף "עבד" בשביל הקופה בתקופה הזאת.

לא, אני מדבר על הקרן כולל הריבית. מיליון שקל כולל הכל.

הלכתי לאתר שלך והכנסתי את המספרים האלו: משכורת 6,000 ש"ח, תקופת חיסכון של 40 שנה, דמי ניהול של 1%, ריבית של 5%. אם תפרוס את הכסף לעשר שנים, התוצאה היא 12650.48 ש"ח לחודש. אותם נתונים בפריסה ל- 12 שנים והפנסיה יורדת ל- 10928.46 ש"ח לחודש. תוריד מתקופת החיסכון שנתיים (כי אתה עובד שנתיים פחות) והפנסיה היא 9893.16 ש"ח בחודש.

12650 ש"ח הם 20.8% יותר מ- 9893 ש"ח.

עריכה: אופס, שכחתי את הריבית בתקופת החיסכון. המספרים עודכנו בהתאם. אבל היחס נשאר בדיוק אותו דבר גם עם הריבית: 20%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...