תוצאות הבחירות - "היום שאחרי" - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאות הבחירות - "היום שאחרי"

rk666

Recommended Posts

• תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סטון קולד, אולי תרד מזה?

גיל הפנסיה הוא 67, וזה מכורח המציאות משך המחייה עלה, אי אפשר במשך יותר מ20 שנה לכלכל פנסיונרים...

ההלאה בשנתיים הייתה נכונה למשק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה?

עבודה+קדימה+מרצ+גמלאים+אחת הדתיות

יש תקווה

20+31+5+7=63 וזה במקרה הכי גרוע! ככה שלא צריך דתיים(עבודה+קדימה+מרצ+הגמלאים שילוב מנצח!! (נשנה את המדינה :yelclap:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרוצה שהגימלאים לקחו 7 מנדטים.

בקשר לתוצאות - היה דיי ברור שקדימה תקח.

ליברמן הנוכל לקח 12 מנדטים,עצוב.

העבודה הפתיעו אותי לטובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

20+31+5+7=63 וזה במקרה הכי גרוע! ככה שלא צריך דתיים(עבודה+קדימה+מרצ+הגמלאים שילוב מנצח!! (נשנה את המדינה :yelclap:)

זאת קואליציה מאוד צרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעדיף את ליברמן בהרבה מאשר את ש"ס, השאלה היא אם הוא יסכים לשבת בממשלה עם קדימה והעבודה.

בטח שיסכים. תן לו להיות שר לבטחון פנים והוא יכנס לממשלה.

בוא נתחיל מזה שאני לא רוצה את אולמרט כרוה"מ... ונגמור בזה שאם ש"ס בממשלה, הלך התקציב...

ש"ס תסתפק בכמה מאות מיליונים - כמה מיליארדים מקסימום, אם יגדילו שוב את קיצבאות הילדים. מפלגת העבודה, לעומת זאת, תרצה הרבה יותר. רק תחשוב כמה נצטרך להוציא כדי להעלות שוב את הפנסיה בקרנות של ההסתדרות. וזה עוד בלי לדבר על עלותה של תוכנית ההתכנסות.

לכמה? ל70?

במצע של העבודה מדברים על החזרה ל65

לאט-לאט נגיע לזה. זכור שמאז שגיל הפנסיה נקבע ל- 65 (לגברים), תוחלת החיים עלתה בצורה משמעותית. זכור גם שככל שאתה חוסך יותר זמן לפנסיה, כך היא גבוהה יותר.

פרץ רוצה שנשלם פחות לפנסיה כשאנחנו עובדים, נעבוד פחות שנים ונקבל יותר כסף כשנצא לפנסיה. בשיטה הזו (ובתוספת השחיתות וההפקרות של ההסתדרות), הקרנות הותיקות של ההסתדרות הגיעו לגרעונות אקטואריים של 130 מיליארד ש"ח (או "רק" 65 מיליארד, אם אתה מאמין להסתדרות). מאיפה יגיע הכסף החסר? רמז: תסתכל בארנק שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...