Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 120 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה סוג של קווסט ארוך שמפוצל למספר קווסטים(כמו שאפשר לומר שהמיין קווסט הוא קווסט אחד גדול שמפוצל למספר קווסטים), אז מבחינת מספר משימות נדמה לי שזה עולה על ה-10, אבל אתה יודע, משימה ראשונה יכולה להיות פשוט "תגיע לX" בעוד שמשימה שנייה יכולה להיות הרבה הרבה יותר מורכבת(יש שם משימה אחת פשוט מדהימה שנמשכת די הרבה זמן ושאתה אותה אתה חושב "פאק, למה בת'סדה לא יצרו כזה קווסט!?").

אבל אל תשאל שאלות סתמיות, הורד ושחק, שווה כל רגע!

והתוסף גם כולל דיבוב מלא לדמויות, דבר שחסר בהרבה תוספים ומוסיף לו אפילו עוד נקודות קרדיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והתוסף גם כולל דיבוב מלא לדמויות, דבר שחסר בהרבה תוספים ומוסיף לו אפילו עוד נקודות קרדיט.

nice.

לא ידעתי את זה.

בקשר לelder scrolls חדש או משהו כזה - כרגע בת'סדה עובדים על Fallout 3, אז לא מתבצעת(בעיקרון) שום עבודה על TES 5.

ברור לך שהם עובדים על המשחק חדש, נכון?

בימים שאולפנים נסגרים (Iron Lore) ואחרים מפטרים מאות עובדים (SCi) אף אולפן שפוי לא יפספס הזדמנות לעשות משחק המשך למותג כל כך נחשב ומצליח.

וכמובן יש לך תמיד את זה:

http://www.xbox365.com/news.cgi?id=GGrGLiNudN03092320

And whats next the team? According to Pete, once the game is shipped the team will be split into groups. One group will focus on support for Oblivion such as patches, updates, and expansions. Another group will focus on the next Elder Scrolls game. And finally one group will be working on Fallout 3.

זה אמנם האיזכור היחיד למשחק, אבל זה לא אומר שזה לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין SI לא עובד לי :bash:

אני יסיים את SOTD ואז אני ימחק את אובליביון ונעשה התקנה חדשה חלקה של SI ונראה אם הוא יעבוד...

איזה קבצים הוא מתקין בכלל (SI)? אני יכול לנסות למחוק אותם ואז לעשות התקנה מחדש...

וד"א לעוד מישהו יש בעיה מעצבנת ביותר של קריסות כל איזה חצי שעה וקפיצות בחזרה לדסקטופ (מזעור של המשחק) כל כמה זמן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהתקנת מודים שמפריעים לSI לעבוד.

אני לא זוכר שהמשחק קורס לעיתים תכופות. אולי פעם בשבוע.

נראה לי שבכלל כדאי לך להתקין אותו מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה נתקעת?

בקשר לelder scrolls חדש או משהו כזה - כרגע בת'סדה עובדים על Fallout 3, אז לא מתבצעת(בעיקרון) שום עבודה על TES 5.

לא זוכר ממש, זה היה כנראה באג כי היה סימון ללכת ל HQ שלהם (לא עולה לי מילה יותר טובה X:) אבל לא היה עם מי לדבר... בכל מקרה, אני כבר לא משחק (מיציתי בינתיים)

בקשר לקריסות - אני מצטרף ל LazyBoy -

בפעם הראשונה שהתקנתי המשחק קרס לי המון (הגעתי למצב ששמרתי לפני כל יציאה מדלת). בפעם השנייה שהתקנתי הקריסות היו נדירות יחסית (ביציאה מהמשחק בעיקר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהתקנת מודים שמפריעים לSI לעבוד.

אני לא זוכר שהמשחק קורס לעיתים תכופות. אולי פעם בשבוע.

נראה לי שבכלל כדאי לך להתקין אותו מחדש.

לא מותקנים לי כמעט מודים...

יש לי את הnights of the nine, unofficial patch, sotd והנסיון להתקין את SI, התקין לי את הקבצים אבל לא מפעיל אותם במשחק (וכן, בדקתי שהם מסומנים בדטה פיילס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר הסבר איך אני בודק איתה התנגשויות ואיך אני גורם לSI לעלות אחרון?

עריכה..

[DLCShiveringIsles.esp] (unparented) - Active

No conflicts

אבל באחרים דווקא יש התנגשויות עם SOTD...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...