Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 123 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

אני מפסיק לשחק במשחק. הוא פשוט משעמם. ז"א הוא כנראה טוב יותר מכל RPG אחר אי פעם,, אבל אותי הוא פשוט משעמם. גם אמנם המנוע אחלה אבל מערכת המשחק קצת דפוקה לטעמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא ממש ממש לא משעמם, אתה פשוט הרסת לעצמך בזה שרימית והשתמשת בטריינר.

כל הקטע הוא לעקוב אחרי העלילה, להתקדם כל פעם קצת, להתלהב מכל חפץ חדש שאתה מוצא ולשפר כל הזמן את הדמות, אתה פשוט הרסת את כל הפואנטה, זאת אשמתך בלבד ולא אשמת המשחק.

אני "שרפתי" על המשחק הזה מעל 100 שעות בזמנו, ואני בן אדם שמשתעמם מאוד מהר ממשחקים.

ב90% מהמקרים צ'יטים הורסים את החוויה, בטח במשחק כזה שמבוסס על דמות והתקדמות הדרגתית. חבל,פיספסת משחק אדיר :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ממש ממש לא משעמם, אתה פשוט הרסת לעצמך בזה שרימית והשתמשת בטריינר.

כל הקטע במשחק הוא לעקוב אחרי העלילה, להתקדם כל פעם קצת, להתלהב מכל חפץ חדש שאתה מוצא ולשפר כל הזמן את הדמות, אתה פשוט הרסת את כל הפואנטה של המשחק, זאת אשמתך בלבד ולא אשמת המשחק.

אני "שרפתי" על המשחק הזה מעל 100 שעות משחק בזמנו, ואני בן אדם שמשתעמם מאוד מהר ממשחקים.

ב90% מהמקרים צ'יטים הורסים את המשחק, בטח במשחק כזה שמבוסס על דמות והתקדמות הדרגתית. חבל,פיספסת משחק אדיר :nixweiss:

ממש לא קשור. אני לא אהיה מסוגל לשחק במשחק הזה 100 שעות. משעממת אותי ההתקדמות האיטית. מה גם יש עוד מלא סקילים שלא על 100, רק העמודה הראשונה (STERNGTH למשל)) הם על 100, הסקילים האחרים, יענו המשניים, כמו קשתות, מהירות, אתלטיקה, שיווי משקל, הכל רגיל ואני עדיין משתעמם. אני שיחקתי בהרבה משחקים עם צ'יטים ונהנתי מאוד. באמת, נהנתי ברמות מטורפות מGTA ששיחקתי עם צ'יטים, , ניד פור ספיד בכלל עשיתי חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משחקים שעדייו כיך לשחק עם צ'יטים, אבל אובליביון זה לא אחד מהם.

גם אני שיחקתי בGTA, , NFS... עם צ'יטים. כן זה כיף, אבל שיחקתי גם בלי.

אני חייב להגיד, שהיה מעניין יותר בלי צ'יטים ואני ממליץ לך להפסיק עם המנהג הזה של לשחק משחקים עם צ'יטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משחקים שעדייו כיך לשחק עם צ'יטים, אבל אובליביון זה לא אחד מהם.

גם אני שיחקתי בGTA, , NFS... עם צ'יטים. כן זה כיף, אבל שיחקתי גם בלי.

אני חייב להגיד, שהיה מעניין יותר בלי צ'יטים ואני ממליץ לך להפסיק עם המנהג הזה של לשחק משחקים עם צ'יטים.

אני כתבתי שלא תכננתי, לפני שנתיים שיחקתי עם צ'יטים ועשיתי CONTINUE.

בכל מקרה, זה טעם וריח. לא כל משחק מתאים לכל אחד. רק כדי שתבין, אני לא משחק בRPG אף פעם. רק RTSים לפעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כבר שיחקתי איזה 7 שעות. נראה לך עכשיו הגיע הזמן להתחיל מההתחלה?

מה אני יגיד,

אני אחרי 3\4 משחק, המשחק פתאום החליט שהוא רוצה להתקע ולתת לי הודעת "שלח אל תשלח" בכל פעם שאני שומר.

כייףףףףףף..

עכשיו צריך להתחיל שוב מהתחלה...

]=

דרך אגב מישהו נתקל בבעיה כזו לאחר שהוסיף כמה תוספות, כגון של פרנססקו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הריצה "הרגילה" היא היחידה שיש.

אתה יכול ללחוץ על capslock כדי להישאר במצב ריצה כל הזמן.

כמובן גם, שבהמשך המשחק תעלה את הסקיל ותהיה מהיר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הפטיש של התיקון אפשר לקנות בחנויות, או למצוא בארגזים/חביות בערים השונות.

בהתחלה ישברו לך פטישים בקצב מהיר יחסית תוך כדי תיקון.

ככל שתתקן יותר בעצמך- כך תשתפר בסקיל ותוכל להשתמש באותו פטיש יותר ויותר זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גם לא יכול לתקן בהתחלה פריטים קסומים או מיוחדים.

אני לקראת הסוף פשוט קניתי ערמות של פטישים, הרכבתי קסם משולב של הרס שריון ונשק והשתדלתי להרוס אותם ליריבים שלי לפני שהרגתי אותם. אז אפשר לתקן להם את השריון ולהשתפר בקלות. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...