Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 125 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא בדיוק- chameleon גורם לך להיות מוסווה, כך שיהיה קשה מאוד לראות אותך.

אם תגיע ל-100% זה יהיה ממש כמו בלתי נראה, תוכל לעמוד מול אויבים ולא יהיה להם מושג שאתה שם.

החיסרון הוא שהאויב יוכל לשמוע אותך, אם יש לך ציוד כבד נדמה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני הופך להיות 100% chameleon ?

:xyxthumbs:

מניסיון זה הופף את המשחק ללא מהנה, הכל נעשה קל, כל פגיעה מקבלת בונוס של התגנבות. כל משימה נעשית קלילה, פנימה והחוצה בלי שריטה.

זה פשוט "באג" דפוק של המשחק, אפילו אנשים לא נראים עושים רעש ומשפיעים על הסביבה. ברגע שאויב מקבל מכה הוא לא מגיב

(חוץ מהפטר בסגנון "כנראה עכברים" :smile1:), זה לא הגיוני, הגיוני שהוא ינסה לחבוט לכל הכיוונים כדי לנסות לפגוע בך.

בקיצור דפוק בקטע הזה. אני מודה שאת המשחק המקורי גמרתי כך אבל בחבילת ההרחבה השתדלתי לשחק גלוי, חוץ ממצבים קשים.

הכי נוח זה לגמור את גילדת הקוסמים ולכשף סט של שריון עם אבני נשמה שחורות, שים לב שאתה צריך בד"כ יותר מ- 100% בגלל שהשריון "בולע" חלק מהקסם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות קטנות אנשים..

1) שיחקתי עם קוסם ועם קשת.. עם הקשת היתי צריך לפעמים מעל 70-80 חיצים כדי להרוג מישהו בארנה

בעוד עם הקוסם היתי צריך אולי 5-6 קסמים. ההפרש כזה גדול ב DPS בין קשת\לוחם לקוסם?

2) אני רוצה לעשות Malee dps, משהו בסגנון של wow-rogue או lineage2-TH

איזו דמות כדאי ללכת עליה ועל אילו נשקים להתמקצע?

3) יש יכולות פיזיות במשחק? כל מה שאני זוכר שהיה ששיחקתי במשחק היה התקפה מהירה וחלשה, איטית וחזקה ולהגן.

לא מצאתי התקפות חזקות או "סקילים" בשפה של MMORPG , יצאתי אידיוט או שככה המשחק? =\

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא יודע למה ה BOWים הם יחסית חלשים, אולי הסקיל נמוך, והחצים והקשת לא משהו

2. הכוונה מכות עם חרב וזה? נראה לי שהגזע הכי טוב הוא האורקים, הנשקים זה חרב\נשקי BLUNT (גרזנים, MACEים), אני אישית מעדיף חרבות

3. אין סקילים מיוחדים, אבל מה שיש זה מתקפה יותר חזקה (להחזיק את העכבר במקום קליק) ואפשר לשפר נשקים עם ENCHANTMENTS (להוסיף להם דברים כמו נזק אש נוסף) *ונראה לי שיש מכה סיבובית מיוחדת אבל רק ברמת מאסטרי גבוהה

התקנתי את המשחק על מחשב אחר והתחלתי אותו מההתחלה עם דברים שונים (מגניב לשם שינוי להיות אורק לוחם ולא איזה ברטון קוסם סיסי D:)

עכשיו יש לי בעיה, בקווסט הראשי למשל "הצלתי" את קווטץ' אבל אין לי קווסט להגיע למרטין - אומרים לי לדבר עם המפקד (לא זוכר את שמו כרגע), אבל הוא אומר לי משהו בסגנון: kvatch was rebuilt once, and it will be rebuilt again

אבל אין לי אפשרות לדבר איתו.

גם בגילדת הגנבים יש עניין דומה - ארמנד לא יכול לתת משימות יותר, אז הוא מפנה למתרדל שאין לי קווסט אליה :\

התקנתי את הפאטצ' האחרון לגרסא בלי שיברינג אבל עדיין יש בעיה עם זה... למישהו יש פתרון זה?

מישהו? :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שאני יבין

צריך 1. את המשחק

2. את הפאטצים

3. שתי חבילות הרחבה knights of the nine, shivering isles

?

הצילו :-\

כדאי וצריך להתקין את הפאץ' העדכני ביותר.

לגבי חבילות ההרחבה- הן לא חובה, אתה יכול לשחק בינתיים במשחק ללא ההרחבות.

ברגע שתרצה, תתקין הרחבה ופשוט תקבל קו עלילה חדש במשחק (או הודעה על אי מסתורי שהתגלה במקרה של Shivering Isles).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי וצריך להתקין את הפאץ' העדכני ביותר.

לגבי חבילות ההרחבה- הן לא חובה, אתה יכול לשחק בינתיים במשחק ללא ההרחבות.

ברגע שתרצה, תתקין הרחבה ופשוט תקבל קו עלילה חדש במשחק (או הודעה על אי מסתורי שהתגלה במקרה של Shivering Isles).

אהה סבבה תודה.

את הפאטץ בטח אפשר להשיג מהאתר של החברה אני מתארת לעצמי.

אגב-מצחיק איך שמהרגע שהקפצתי את הדיון הזה אחרי חודש+מת הוא חזר לחיים . נחמד לראות. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה אחד המשחקים ששורד הכי הרבה זמן בפורום בזכות אופיו.

את הפאצ'ים של המשחק וההרחבות כמובן אפשר למצוא באתר הרשמי של Elder Scrolls.

בנוסף- אני חייב להמליץ לך על חבילת Make it Pretty של גיימספוט:

החבר'ה שם אספו כמה מודים מומלצים שמעשירים מאוד גרפית את המשחק.

המודים לא מכבידים על המנוע- להיפך, יש שם טקסטורות איכותיות יותר, שאפילו קלות יותר לטעינה מהמקוריות.

יש הדגמה בתמונות של לפני/אחרי לכל התוספות:

http://www.elderscrolls.com/downloads/updates_patches.htm

ואגב, התמכרות נעימה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה סבבה תודה.

את הפאטץ בטח אפשר להשיג מהאתר של החברה אני מתארת לעצמי.

אגב-מצחיק איך שמהרגע שהקפצתי את הדיון הזה אחרי חודש+מת הוא חזר לחיים . נחמד לראות. :)

לא צריך להוריד PATCHES!!!!!!

יש לי את המשחק Game OF the year edition

שזה כולל את גירסאות ההרחבה.

זה מתקין את כל ה PATCHES לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...