Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 84 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לייזי תודה על ההפנייה,

יונתן תודה כמובן גם לך, בדקתי הרגע והמנוול הזה מחזיק הכל החפצים שלי :bash:

מרוב פאניקה לא חשבתי על כמה זה יכול להיות פשוט... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לתת לי קישור למידע על כל ה-skills וה-attributes וה-birth signs???

מישהו בעבר נתן לי אבל בטיפשותי מחקתי הכול.

ובאיזה רמה כדאי להתחיל את הקוסט הראשי?

ועכשיו באמצעות קודים, אני אמשיך את השחקן הישן שלי, אבל אהפוך אותו לקוסם ( כלומר שהלחימה שלו תיהיה באמצעות כשפים ), מה לעשות? כלומר איזה אביזרים לקנות וכאלה? ( אני כבר בגילדת הקוסמים ).

ונכון איך שאתה נכנס לגילדת הקוסמים אתה משיג מקל מיוחד, אתה נותן אותו למישהו והוא הופך את המקל לבעל יכולת מסוימת מתוך משהו כמו שלוש, אז מה כדאי לבחור?

ואיפה אני יכול להשיג עוד מקלות כאלה כדי שאני אתן לאותו אדם לעשות לי עוד???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה עוד כבר אפשר להשתמש במדריך חוץ מבהתחלה בשביל לעצב את הדמות?

בשביל הקווסטים, עדיף כבר להתנסות לבד.

ותגידו, ראיתי plugin כזה שיש קווסט עם חנות ענקית של חצי קשת, מה אני עושה אחרי ההתקנה? איך אני מגיע לחנות?

ועכשיו ( כמו שאמרתי ) אני מחליף את הסקילים הראשיים שלי לכשפים בעיקר, ואני רמה 15 בערך, אז אני חייב גם לעשות קודים בשביל להעלות את הסקילים האלה אם אני רוצה להרוג מישהו, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר קודים? ???

פשוט תשתמש בקסמים והם יעלו דרגות וככה הקסמים יתחזקו ותקבל גישה לקסמים חזקים יותר.

היופי במשחק הוא שאתה יכול לשחק מה שאתה רוצה עם כל דמות.

נמאס לך להיות לוחם? תתחיל להטיל קסמים והדמות תתחזק בתחום הזה. נמאס גם מקסמים? תתחיל להתגנב או שתעשה את המשימות של האווחה שחורה ותהפוך להיות רשע.

זה שאתה מגדיר דמות בהתחלה רק קובע איזה סקילים יהיו הראשיים שלך ורק כשתעלה אותם אז תעלה בדרגה.

אתה לא יכול להחליף את הסקילים הראשיים, אתה פשוט עובר להשתמש במה שאתה מעדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו, שכל שאר הסקילים עולים יותר מדי לאט, ואני לא אוהב את המשחקים אלה שאה סתם מתאמן, אני מעדיף להתאמן תוך כדי קווסטים או בתוך מערה עם שלל גדול.

ולכן במקומות כאלה האויבים יהיו יותר מדי חזקים יחסית לכשפים החלשים שלי, לא?

ולכן אני עושה קודים לשינוי הסקילים הראשיים, ואני שואל אם שווה גם להעלות את הכשפים בקודים?

וזה הגיוני שברמה 17 הסקיל שלי בחרב יהיה 71 ובמגן ושריון 60 ומשהו? כי 17 זו לא רמה נמוכה? ואז כבר לא יהיה לי הרבה לאן להתקדם?

ואני רוצה להצטרף לאחווה השחורה, איך אני יכול להרוג אדם בלי שישימו עלי bounty? וזה לא יפריע לי להיות בשאר הגילדות כמו האבירים והקוסמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...