Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 83 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

עוד שיטה טוב להרויח כסף היא שיקויים

תוכל בבקשה להסביר לי איך מכינים שיקויים?

זה הדבר היחידי שעוד לא הבנתי במשחק הזה.

יש כל מיני כלים ולא ברור לי איך משתמשים בהם.

וכמו שאמרתי מקודם, הדרך הכי רווחית לעשות כסף זה למצוא חפצים בעלי ערך.

אחד המקומות הכי אהובים עלי נמצא ממש ליד העיר המלכותית.

אני לא זוכר את השם, זו מערה שנמצאת על האי של העיר, בצד שמאל למטה.

טיפה אחרי הכניסה יש מלכודת של בול עץ נופל.

שים לב שאחרי שאתה מנקה את המערה יסתובב שם במשך כמה ימים איזה הרפתקן (אורק) אז אל תתקוף אותו - הוא חברותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקשר לשיקויים, אתה פשוט לוחץ על ה-TAB ומעביר לקטגוריה של השיקויים, תראה הכי למעלה יש כל מני כלים שמכינים איתם שיקויים ( יש גם מתקדמים יותר, תקח מאיפה שציינתי קודם ), תלחץ על אחד מהכלים פעמיים ואז תעלה לך האפשרות לעשות שיקויים, אתה צריל לבחור כמה צמחים בעלי אותה השפעה ( לפחות 2 ) ואז ללחוץ על לעשות שיקוי וזהו, עשית שיקוי.

ככל שאתה משתפר ועולה בדרגה של ה-alchemy אז אתה רואה לכל צמח השפעה נוספת, כשאתה מתחיל אתה רואה לכל אחד רק השפעה אחת, ואז כל רמה אתה רואה לכל צמח 2, אז 3 אח"כ 4 ובסוף אתה מקבל אפשרות לעשות כשפים נראה לי, לא זוכר כבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שסיים את הקווסט הראשי אני חייב להמליץ על פלאגין מדהים... Servants of The Dawn.

מדובר בקווסט אפי, כתוב ומעוצב הרבה יותר טוב מ99% מהקווסטים המקוריים באובליביון כולל הקוסט הראשי ופשוט קווסט מדהים, אני חושב שיש כאן עשרות שעות משחק נוספות ואני אפילו עוד לא גמרתי את הקווסט! קווסט פשוט נפלא, חובה חובה חובה!

למה להכביר במילים, הנה הלינק -

http://www.tessource.net/files/file.php?id=6855

אני עוד פעם מדגיש - מדובר בקווסט הכי טוב שאי פעם נתקלתי בו ואני עוד לא גמרתי אותו אפילו! ככה הקווסט הראשי של אובליביון היה צריך להיות! פשוט נפלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חשוב לציין כלום, זה אומנם קווסט "רשע" אבל כל שחקן אובליביון חייב לעצמו את הקווסט הזה, גם אם הוא אפילו לא גנב פעם אחת בכל המשחק ולא רצח אפילו פעם אחת... זה פשוט קווסט חובה מפני שהוא כ"כ מדהים.

אתה יכול לתת שם משתמש וסיסמא ??

אני יכול, אבל לא כדאי.

אני ממליץ מאוד לכל שחקן אובליביון למחשב להירשם לTesSource, זה האתר מספר אחת למודים ותוספות לאובליביון ויש בו הכל, החל מטקסטורות לאיברי מין נשיים במקום חזיה ותחתונים ועד לקווסטים מפורטים ומהוקצעים כמו Servants of the Dawn.

אה, וגם המוד הישראלי הראשון והיחיד(שאני יצרתי :smile1:) נמצא שם :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חשוב לציין כלום, זה אומנם קווסט "רשע" אבל כל שחקן אובליביון חייב לעצמו את הקווסט הזה, גם אם הוא אפילו לא גנב פעם אחת בכל המשחק ולא רצח אפילו פעם אחת... זה פשוט קווסט חובה מפני שהוא כ"כ מדהים.

אני יכול, אבל לא כדאי.

אני ממליץ מאוד לכל שחקן אובליביון למחשב להירשם לTesSource, זה האתר מספר אחת למודים ותוספות לאובליביון ויש בו הכל, החל מטקסטורות לאיברי מין נשיים במקום חזיה ותחתונים ועד לקווסטים מפורטים ומהוקצעים כמו Servants of the Dawn.

אה, וגם המוד הישראלי הראשון והיחיד(שאני יצרתי :smile1:) נמצא שם :cool2:

לינק?

תגידו שניה, אם אני עושה התקנה מחדש למשחק, המודים שהתקנתי ימחקו? מה עם השמירות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שסיים את הקווסט הראשי אני חייב להמליץ על פלאגין מדהים... Servants of The Dawn.

מדובר בקווסט אפי, כתוב ומעוצב הרבה יותר טוב מ99% מהקווסטים המקוריים באובליביון כולל הקוסט הראשי ופשוט קווסט מדהים, אני חושב שיש כאן עשרות שעות משחק נוספות ואני אפילו עוד לא גמרתי את הקווסט! קווסט פשוט נפלא, חובה חובה חובה!

למה להכביר במילים, הנה הלינק -

http://www.tessource.net/files/file.php?id=6855

אני עוד פעם מדגיש - מדובר בקווסט הכי טוב שאי פעם נתקלתי בו ואני עוד לא גמרתי אותו אפילו! ככה הקווסט הראשי של אובליביון היה צריך להיות! פשוט נפלא.

הנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין איזה טמטום!

עשיתי כרגע את המשימה של להגיע למנהרות של ה- Mythic Dawn. כדי שהם יקחו אותי למנהיג הם ביקשו להביא להם את כל החפצים. אמרתי טוב, בטח אח"כ אני אוכל לגנוב אותם בחזרה או שאלחם בהם עבורם.

ע"פ מה שקראתי בשני מדריכים למשחק ברגע שמסרתי את החפצים אין דרך לקבל אותם , זה נכון? :-\

השמירות המהירה וגם האוטומטית לצערי נשמרו אחרי שמסרתי את החפצים.

עבדתי כ"כ קשה בשביל החפצים שהיו לי וגם צברתי משהו כמו 10,000 מטבעות זהב. זה פשוט לא הגיוני שהמפתחים לא יאפשרו לי להחזיר בדרך כלשהי את החפצים >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...