ארקדי המלך - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארקדי המלך

DAVIDD

Recommended Posts

LOL , מי אמר ששרי אריסון יותר עשירה מארקדי ? אף אחד לא יודע כמה כסף יש לארקדי. כל מה שאתם קוראים זה רק ניחושים. :nono:

DEDDY , תאמין לי ארקדי רק עזר , וכן , הוא כזה טוב שהוא עושה עם הכסף שלו בדיוק מה שהוא צריך לעשות , ולא מביא את זה לצד השלילי.

אני לא מבין איך יש אנשים שיוצאים נגדו?

ואני לא מבין אנשים כמוך שאפשר לשחד אותם בלי בעיה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה רק אני, או כל הטחונים והחנונים הכבדים שקטע של רק דרך המחשב

נגדו

:lol:

גם ככה לא מעניין אותם המונדיאל

( אצל החנונים )

והטחונים יכולים להרשות את זה לעצמם ...

ואז רק כשכבת בניינים ועניים נשארים להגן עליו.

:D

מצידי שימכור לכל אפריקה

העיקר שיהיה לנו מונדיאל חינם :lol:

או כל הטחונים והחננות שפה שמזיינים בשכל

סדרו לי איזה 800 שקל למונדיאל

אני מאוד ישמח...

אם לא אז עדיף שתסתמו :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני, או כל הטחונים והחנונים הכבדים שקטע של רק דרך המחשב

נגדו

:lol:

גם ככה לא מעניין אותם המונדיאל

( אצל החנונים )

והטחונים יכולים להרשות את זה לעצמם ...

ואז רק כשכבת בניינים ועניים נשארים להגן עליו.

:D

מצידי שימכור לכל אפריקה

העיקר שיהיה לנו מונדיאל חינם :lol:

או כל הטחונים והחננות שפה שמזיינים בשכל

סדרו לי איזה 800 שקל למונדיאל

אני מאוד ישמח...

אם לא אז עדיף שתסתמו :silly:

אני צעקתי על גרנט דרך הטלויזה הרבה מאוד

וזה לא קשור אולי תבין את זה כבר -וקבל דוגמה בן אדם עשיר הולך ואונס אישה אחר כך במהלך החיים הוא מחליט ליתרום הרבה כסף

לנשים ניפגעות תקיפה מינית אתה עדין חושב שהוא מלך? או שצריך לשבח אותו?

ותבין אני לא יודע אך ארכדי השיג תכסף שלו אבל אני כן יודע שהוא מקבל תמורה עבור האלק תרומות שלו

כמו שאמרו מה שהוא עושה זה לא תרומות אמיתיות

זה כמו שמישהו יעשה לך טובה ויבקש טובה אחרת בחזרה קפיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

מה הקטע עם התגובה הזאת?למה אתה חושב שאפשר לשחד אותי בקלות?בגלל הדברים שאמרתי?תעשה לי טובה.

הסבר.

זה לא ספציפית עליך, זה על כל אלה שאומרים שהו צדיק וכו והוא עושה דברים טובים עם הכסף!

ואיך מדינה בכלל מגיע למצב כזה!!?!?!? בעעע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראית את הסרט Lord Of War?

אני ראיתי- ואם פספסת את הפואנטה של הסרט אז חבל מאוד עלייך- הנאום בסוף שהוא דופק להוא בחקירה- ואיך שזה יצא נכון שאיזה גנרל בארה"ב פתאום גנז את החקירה...

אתה גם כנראה פספסת את הנקודה- שכשכל הממשלות המצטדקות באות נגד סחר בנשק- הסוחרות בנשק הכי גדולות בעולם אלה ארה"ב,רוסיה,סין, וגם נמצאת די גבוה בסולם העולמי- אז עכשיו אתה בא ומזכיר את אנגולה?

בוא ואשאל אותך, אתה יודע בכלל מה קרה שם? במה מאשימים אותו? למי הוא מכר נשק (אם בכלל) ולמה? לא- אתה בא קורא כתבה בעיתון ומזה מחליט שאתה הד"ר הבינלאומי בכל הנוגע לסחר בנשק בעולם.

אני לא בא להצדיק אותו כי אני לא מכיר אותו אישית (ואני בטוח שאף אחד כאן לא כתב עליו עבודת גמר)- אבל מה שכן אני יכול להגיד שהוא לא חייב לאף אחד כלום, שום שקל- אין חוק כזה "תרומה" - ועשירי ארץ יודעים את זה היטב- ועדיין הוא מזרים כסף בכמויות,

מה הסיבות שלו? אני לא אתווכח שכנראה זה לא בגלל שהוא דואג לעניים- אבל מה אכפת לך מה הסיבות שלו? הוא עושה (מסיבותיו האישיות) משהו שהרבה צדיקים (הומניטריים) בוחרים לא לעשות.

האמת לא אכפת לי בכלל אם הוא עושה את זה מטוב לב או כדי לקנות אהדה- WHATEVER - כל עוד אתם מקבלים מזה תמורה תגידו תודה- רוב עשירי הארץ עושים את מה שהם עושים בלי שתראו מזה טיפת תמורה אלא תעושקו בעוד איזה משהו.

ולסיכום- לא נאה לכם מה שהוא עשה? וואלה זכותכם- כשיגיע המונדיאל תראו ערוצים אחרים.... אבל זה בטח לא יקרה הא? כי אז תשכחו איזה צדיקים אתם.

הבן אדם לא חייב לאף אחד פה כלום- ועדיין עושה- לא משנה מה הסיבות שלו-תגידו תודה וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי- ואם פספסת את הפואנטה של הסרט אז חבל מאוד עלייך- הנאום בסוף שהוא דופק להוא בחקירה- ואיך שזה יצא נכון שאיזה גנרל בארה"ב פתאום גנז את החקירה...

אתה גם כנראה פספסת את הנקודה- שכשכל הממשלות המצטדקות באות נגד סחר בנשק- הסוחרות בנשק הכי גדולות בעולם אלה ארה"ב,רוסיה,סין, וגם נמצאת די גבוה בסולם העולמי- אז עכשיו אתה בא ומזכיר את אנגולה?

בוא ואשאל אותך, אתה יודע בכלל מה קרה שם? במה מאשימים אותו? למי הוא מכר (אם בכלל) ולמה? לא- אתה בא קורא כתבה בעיתון ומזה מחליט שאתה הד"ר הבינלאומי בכל הנוגע לסחר בנשק בעולם.

אני לא בא להצדיק אותו כי אני לא מכיר אותו אישית (ואני בטוח שאף אחד כאן לא כתב עליו עבודת גמר)- אבל מה שכן אני יכול להגיד שהוא לא חייב לאף אחד כלום, שום שקל- אין חוק כזה "תרומה" - ועשירי ארץ יודעים את זה היטב- ועדיין הוא מזרים כסף בכמויות,

מה הסיבות שלו? אני לא אתווכח שכנראה זה לא בגלל שהוא דואג לעניים- אבל מה אכפת לך מה הסיבות שלו? הוא עושה (מסיבותיו האישיות) משהו שהרבה צדיקים (הומניטריים) בוחרים לא לעשות.

האמת לא אכפת לי בכלל אם הוא עושה את זה מטוב לב או כדי לקנות אהדה- WHATEVER - כל עוד אתם מקבלים מזה תמורה תגידו תודה- רוב עשירי הארץ עושים את מה שהם עושים בלי שתראו מזה טיפת תמורה אלא תעושקו בעוד איזה משהו.

ולסיכום- לא נאה לכם מה שהוא עשה? וואלה זכותכם- כשיגיע המונדיאל תראו ערוצים אחרים.... אבל זה בטח לא יקרה הא? כי אז תשכחו איזה צדיקים אתם.

הבן אדם לא חייב לאף אחד פה כלום- ועדיין עושה- לא משנה מה הסיבות שלו-תגידו תודה וזהו.

מילים כדורבנות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לו תודה על המונדיאל, אבל עדיין זה לא פתרון.

ארקאדי לא ישלם כול 4 שנים 18 מיליון דולר כדי שהעם יראה מונדיאל המדינה צריכה לדאוג לזה והיא לא דואגת, לכן אני חושב שעדיף שארקאדי לא יעשה את זה, כי אז חברי הכנסת הטיפשים יגידו "אה לא נורא לא עשינו כלום האזרחים נדפקו, אבל יבוא איזה עשיר ויציל אותנו", נמאס מזה!.

שהטמבלים שם יתחילו לקחת אחריות ולפעול למען מי שנתן להם כוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לו תודה על המונדיאל, אבל עדיין זה לא פתרון.

ארקאדי לא ישלם כול 4 שנים 18 מיליון דולר כדי שהעם יראה מונדיאל המדינה צריכה לדאוג לזה והיא לא דואגת, לכן אני חושב שעדיף שארקאדי לא יעשה את זה, כי אז חברי הכנסת הטיפשים יגידו "אה לא נורא לא עשינו כלום האזרחים נדפקו, אבל יבוא איזה עשיר ויציל אותנו", נמאס מזה!.

שהטמבלים שם יתחילו לקחת אחריות ולפעול למען מי שנתן להם כוח.

אם הוא יהיה צריך את זה בשבילו אז הוא ישלם

אני לא חושב ש 3.5 מיליון דולר בעייתי בשבילו.. פעם ב4 שנים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיתרום לסל התרופות ניראה אותו

ליתרום לכדורגל זה ליקנות בזול קהל מאוד גדול של טמבלים גמורים (אני לא מדבר על כל אוהדי הכדורגל אבל על חלק גדול מהם)

מסכים איתך עם זה..

אחרי שראיתי את הכתבה על החולה סרטן באמת עדיף שהיה תורם את הכסף לסל התרופות

אבל נכון אמרת ככה הוא קנה המון אנשים..

והוא לא ביטוח לאומי הוא בא להרים את הספורט בארץ מי שצריך לתרום לסל הבריאות היא הממשלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...