סוקט AM2 יכול לתמוך בזיכרון DDR2-1066MHZ :) - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוקט AM2 יכול לתמוך בזיכרון DDR2-1066MHZ :)

T-Flash

Recommended Posts

BUNG, לא הבנתי מה אתה מנסה לומר.

ששתיה החברות עושות בדיוק אותו דבר... רק בגלל סיבות שונות ובדרכים שונות.

סכ"ה כל זה היה כדי להגיד שאני מסכים עם זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

AMD גם הביאו את ה-64Bit לבית

ואת ה-64Bit עם התמיכה אחורה ב-32Bit (עד אז היה במעבדי איטניום סט פקודות IA64 שהוא 64Bit בלבד ללא תמיכה אחורה)

AMD גם הביאו את הרעיון של PPW ו PPP - יחסי ביצועים לוואט (Performance Per Watt) ויותר ביצועים למחיר (Performance Per Price)

AMD העלו את הרעיון של טכנולוגית DirectConnect שאומרת שצינורות יותר קצרים ייתנו יותר ביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור, אני מסכים איתך כל כך ! :hat:

AMD הם אלו שהביאו/יביאו את השינוי והמעבר ל 64 ביט בשוק הביתי ! מה שכנראה היה לוקח עוד המון המון זמן אם זה היה תלוי באינטל.

על זה מגיע ל כל הכבוד לדעתי, אם כי שתי החברות לא צדיקות תהורות, אני עדיין רואה את כשחקנית הטובה במשחק הזה ואת אינטל כשחקנית הרעה, כי עובדה ש לא עשו דברים ממש מיוחדים/דרסטיים ע"מ לחדש בצורה משמעותית, מלבד להוציא מהירים יותר וגם זה כמובן ע"מ לשלוט בשוק ולעשות עוד כסף, הם תמיד נחו על זרי הדפנה ועל שמם. :bash:

הרווח כולו שלנו אנשים ! לכשתצא ה , אנו נוכל להתחיל להנות מיכולות ה 64 ביט ונקבל קפיצה בביצועים בלי הרבה מאמץ. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו, בתכלס?

את כל הקטע של השדרוגים צריך להשאיר למי שקונה מחשב חדש. לא למי שיש משהו טוב כיום.

השדרוג הכי טוב שתוכלו לעשות ב זה למשל לקנות מעבד אופטרון או משהו כזה (דגם 165 מתחיל מ 2000 ש"ח).

לא חייבים לשדרג את כל המחשב רק בשביל לקבל 2. זה לא מהפכה אמיתית. אין כל כך הרבה יתרונות לDDR2,ממה שקראתי מול ה ה"ישן" והטוב שלנו.

צריך להפסיק לקרוא חדשות מחשבים לפעמים כדי לא להיות תמיד בלחץ, שמא "אני מפגר אחרי כולם עם המחשב הAMD 3200 ה"ישן" שלי. :lol:

TAKE LIFE EASY DUDES ! ! ! :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לנסח את זה ככה: אז חברה רעה זאת חברה שעושה יותר לעיניה ופחות ללקוחותיה... אז עושה פחות ללקחותיה ויותר לראות עיניה. = רעים ;)

AMD לא תהורים, אבל הם יותר טובים מהבחינה הזאת, לדעתי. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק מקווה שיחד עם כל הדיבורים על מי יותר ומי פחות לAMD יש או תהיה תשובה לקונרו.

אחרת אנחנו לא הולכים לראות את התחרות הזו ממשיכה הרבה זמן.

אם התחזיות שאינטל הולכת לעשות לשוק הנייחים מה שהיא עשתה לשוק הניידים תתממשנה, הרבה תחרות בריאה לא נראה.

ובקשר לשדרוגים. שידרגתי לפני 3 חודשים בערך לאופטרון ולlanparty expert ואני לא מצטער לרגע.

נכון, ללקוחות שלי היום אני ממליץ לרוב על בגלל התמיכה לעתיד, בייחוד לכאלה שרוצים אופציות להוספת וכו' בעתיד, אבל המעבד שלי חזק מספיק והלוח טוב ויותר כדי להחזיק לפחות שנתיים. עם OC שמוציא מהמערכת ביצועים מעל FX-57 אי אפשר להתלונן, גם אם הוא ייחשב מיושן עוד מעט.

אז הוא יחשב מיושן, ביג דיל. לי הוא מספיק ויותר, וזה מה שחשוב. כשארגיש בהאטה וכשהוא יקרטע בישומים או משחקים עתידיים, נשקול להחליף. אז עד מרוצה.

וזה מה שחשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אמירה מאוד דמגוגית - שאינטל לא החליפה סוקטים לעומת - אמנם טענית היא לא עשתה את זה באמת. אבל ,להזכירכם כבר קרה פעמים שהם הוציאו מעבדים חדשים שלא רצו בלוחות הישנים. אמנם זה נוח ליצרני לוחות אם שלא צריכים ליצר הרבה סוגים של לוחות אם , אבל ללקוח שקנה לוח 925 , ואחרי זה 925XE , ואחרי זה 945 , ואולי בעתיד הוא עוד יהיה צריך לקנות 965 זה לא ממש משנה , בכל מקרה הוא צריך לקנות לוח אם חדש בכל שדרוג , ככה שמבחינתו הם היו יכולים להחליף סוקט באותה המידה.

כלומר ההישארות של עם S775 היא לא לטובת הצרכן - אלא לטובת יצרניות לוחות האם והמוכרים בחנויות.

המקרה היחיד שבו זה מועיל לצרכן, זה כשנהרס לו לוח האם והוא קונה חדש ואחרי כמה חודשים מחליט להחליף מעבד ויש לו תמיכה במעבד בחדש בלוח שהוא קנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד היום, חשבנו שהמירות הגבוהה ביותר של הזיכרונות שיתמכו ע'י סוקט היא 800MHZ - וצדקנו :xyxthumbs:

האתר The Inquirer הודיעה אתמול שמעבדי סוקט AM2 יכולים לתמוך בזיכרונות -1066MHZ.

באופן רשמי עם הסוקט החדש AM2 יתמכו בזכרונות DDR800

Socket AM2 officially supports up to DDR800

מה שנתתה בקישור היתה רק השערה ש "אולי" יתמכו גם ב 1066MHZ באופן רשמי, ועכשיו זה רשמי אבל רק עם OC ללוח אם :)

שמחים לשמוע שתקופה חדשה מתחילה סוף סוף, כי אני כל הזמן חיכיתי ל עד שהבנתי שלא יגיע עוד הרבה זמן

ועכשיו יש לנו DDR800 שאני מקווה יגיע בתזמונים טובים ומחירים זולים כמו DDR400

ושההמתנה תהיה שווה בסופו של דבר

אז אולי סוף סוף נקנה מחשב עם חדש שלא ישעמם אותנו לתקופה ארוכה ...

***תוספת***

http://www.theinquirer.net/?article=30290

לפי מה שרשום בקישור הזה יש הבדל של 3-5% רק בעבודה עם DDR800 :-\

מעניין כבר מתי יצאו בינצמארקים שיראו כמה הבדל יציגו משחקים עם DDR800 וAM2, לעומת DDR400 שקיים היום עם סוקט 939, נחכה ונראה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה לא DDR800 זה -800!

רק 3-5%?? זה מה זה לא הגיוני....

הרי הזכרונות מהירים פי 2 ויותר...

ועם תיזמונים בשמיים.

ומה חשבתם שיהיה שיפור אמיתי? זה כולה שידרוג לסוג חדש של זיכרונות, לא יותר מזה.

צריך לראות את הליבות החדשות בפעולה אמיתית אחרי זה נראה מה השיפור האמיתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה לא DDR800 זה -800!

רק 3-5%?? זה מה זה לא הגיוני....

הרי הזכרונות מהירים פי 2 ויותר...

1- נו מה זה משנה באמת ?

ראית DDR800 שהוא DDR1 ? :)

הכוונה היא פשוטה שזה וזה ברור לכולם הרי במה עסקינן אם לא ל סוקט AM2 ?

2- הזכרונות מהירים פי2 אבל כמו שאמר BUNG יש להם תזמונים של איזה 5-5-6

למרות שהמהירות פי 2 אמורה לכפר על כך ולהראות הבדל משמעותי ...

ולכן אמרתי צריך לחכות למבחני ביצועים למשחקים או יישומים שמנצלים בצורה מלאה את הזיכרון

ורק ככה אני בטוח שיהיה שיפור של לפחות 20% ויותר "אני מקווה" לפחות ...

כי אם לא מה הטעם לעבור לסוקט כזו ? ולהשקיע יותר כסף על DDR800 ?

מקווה שלא יפספסו הפעם כי זה יהיה חבל עם כל ההתקדמות של ומעבר למעבד קונרו בסוף אני אקנה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- נו מה זה משנה באמת ?

ראית DDR800 שהוא DDR1 ? :)

הכוונה היא פשוטה שזה וזה ברור לכולם הרי במה עסקינן אם לא ל סוקט AM2 ?

2- הזכרונות מהירים פי2 אבל כמו שאמר BUNG יש להם תזמונים של איזה 5-5-6

למרות שהמהירות פי 2 אמורה לכפר על כך ולהראות הבדל משמעותי ...

ולכן אמרתי צריך לחכות למבחני ביצועים למשחקים או יישומים שמנצלים בצורה מלאה את הזיכרון

ורק ככה אני בטוח שיהיה שיפור של לפחות 20% ויותר "אני מקווה" לפחות ...

כי אם לא מה הטעם לעבור לסוקט כזו ? ולהשקיע יותר כסף על DDR800 ?

מקווה שלא יפספסו הפעם כי זה יהיה חבל עם כל ההתקדמות של ומעבר למעבד קונרו בסוף אני אקנה :)

בינתיים אני אישית לא ראיתי שיפור בDDR2. עדיף שהיו נשארים בDDR.

אפילו שזה 800MHZ, זה תיזמונים שאני רואה מאיזה חללית, וDDR ב400 מבוסס TCCD עם תיזמונים של 1.5 שאתה בכיף עושה להם OC ל600MHZ ועדיין שומר על תיזמונים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא נכון שמי שקנה 939 אכל אותה,

אני קניתי את המחשב בספטמבר, ובידיעה מלאה שהוא לא תומך בDDR2, וגם בידיעה מלאה שמאוד בקרוב אמד תתמוך, אבל זה לא הפריע לי,

DDR2 זה פורמט דפוק שגם אם היה M2 בתקופה שקניתי הייתי מעדיף 939.

הDDRII1066 הזה מגיע בידיוק לאותם ביצועים של מה שאתה יכול להשיג מDDR1 באותו מחיר.

ההבדל היחידי בין הסוקטים האלו זה המעבדים, וגם בקשר לזה אין לי בעיה, המעבד שלי (3800+) רץ באופן סדיר על 2800MHZ עוקף כל FX60 (בסטוק) ואני לא רואה סיבה שאני אצתרך להחליף אותו בזמן הקרוב.

מה גם שאני כמעט אף פעם לא משדרג מעבד אלא מחכה הרבה זמן וקונה מערכת חדשה.

ובקשר לאמד, ה64 הזה חסר תועלת, אמרתי את זה מהרגע הראשון שהם הצהירו על זה ואני עדיין אומר את זה.

הדבר היחידי שזה יה אמור להוסיף ו"לעזור" זה לתת לך אפשרות לשים יותר מ4גיגה ראם על המחשב וגם את זה זה לא עושה.

אמד מוציאים הרבה שטיקים חסרי תועלת שכיביכול גורם לך לחשוב שהם בקידמה אבל בת'כלס הCNQ שלהם דפוק ורק עושה צרות, בייחוד עם כפולי במשחקים.

ה64 ביט לא עוזר בשיט וכל רצפי הפקודות שלהם הם מעתיקים מאינטל.

ועדיין, אני לא חושב שהייתי יכול לעשות בחירה יותר חכמה עם המעבד שלי וגם היום אם הייתי צריך לבנות מחשב עכשיוו עם כל המעבדים החדשים הייתי לוקח 3800+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...