למי אתם מצביעים? - עמוד 28 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי אתם מצביעים?

qpalzm

בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...  

561 הצבעות

1. 1. בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...

• חי"ל / חירות
    • האיחוד הלאומי-מפד"ל
    • ישראל ביתנו
    • ש"ס
    • יהדות התורה
    • הליכוד
    • חץ / שינוי
    • קדימה
    • העבודה
    • מרצ
    • דע"ם / רע"ם / בל"ד / חד"ש
    • עלה ירוק / הגמלאים / הירוקים / הלב / תפנית / צומת החדשה
    • פתק לבן, אף מפלגה לא שווה את הקול שלי

Recommended Posts

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא אמרתי שאני מקבל משכורת מינימום, אמרתי שאלו ההוצאות שלי..

זה כ-2,500 בחודש על שכר דירה + חשמל + מים (מים זה בלחץ 15 שקל, אגב, אבל דווקא החשמל יוצא לי באיזור ה-500) וכל מה שמסביב. דירת שני חדרים (כלומר, סלון, חדר שינה גדול, מטבח, מקלחת ושירותים), עם מרפסת ודשא מסביב.

נסיעות (אוטובוס) - כ-150 ש"ח לחודש (לא כולל אוטובוס לעבודה שעליו מקבלים החזר).

לאן יש לו לנסוע באוטובוס ב-150 ש"ח , בנוסף לנסיעות לעבודה ?? :nixweiss:

ביגוד - כ-50 ש"ח לחודש.

תן לי להבין, נקודת המוצא שלך היא בן אדם ערום ללא בגדים ?

בשביל מה הוא צריך 50 ש"ח לחודש עבור ביגוד ?

אני כבר כמעט חצי שנה לא הוצאתי אפילו שקל על בגדים חדשים. בשביל מה 50 ש"ח כל חודש ?

אוכל (סופרמרקט) - כ-800 ש"ח לחודש.

אוכל - בלחץץץץץץץץץץ גג 500 שקל בחודש (הרי צהריים אני אוכל בעבודה, כמו כל עובד סביר).

סה"כ 3,000 ש"ח בחודש.

פה טלפון, שם , כאן נסיעות לא הכרחיות..... 3,500 בחודש.

וזה עדיין פחות משכר מינימום.

זה בדיוק מה שאמרתי:

במסגרת ההוצאות היום יומיות שלי אני יכול להסתדר יופי (ואפילו לחסוך) גם עם שכר מינימום
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים לא!

טוב, ניסיתי. :-\

אתה יודע מה, שמעתי שיהיה יום יפה. אתה יכול ללכת לים - אחלה כוסיות! :P

לא אמרתי שאני מקבל משכורת מינימום, אמרתי שאלו ההוצאות שלי..

זה כ-2,500 בחודש על שכר דירה + חשמל + מים (מים זה בלחץ 15 שקל, אגב, אבל דווקא החשמל יוצא לי באיזור ה-500) וכל מה שמסביב. דירת שני חדרים (כלומר, סלון, חדר שינה גדול, מטבח, מקלחת ושירותים), עם מרפסת ודשא מסביב.

ה-2,500 ש"ח בחודש על שכר דירה + חשמל + מים כולל גם ועד בית וארנונה?

500 ש"ח לחשמל זה לחודש או לחודשיים? אם זה לחודש, אז זה ממש הרבה. גם אם זה לחודשיים זה לא זול.

לאן יש לו לנסוע באוטובוס ב-150 ש"ח , בנוסף לנסיעות לעבודה ?? :nixweiss:

אני מניח שהוא רוצה לנסוע מדי כמה ימים לחברים, או לים, או whatever. לא מדובר ברובוט שנוסע לעבודה ובחזרה, וזהו.

תן לי להבין, נקודת המוצא שלך היא בן אדם ערום ללא בגדים ?

בשביל מה הוא צריך 50 ש"ח לחודש עבור ביגוד ?

אני כבר כמעט חצי שנה לא הוצאתי אפילו שקל על בגדים חדשים. בשביל מה 50 ש"ח כל חודש ?

אני גם לא קונה בגדים חדשים כל חודש, וגם לא כל חודשיים, ואפילו לא כל חצי שנה. אני מעדיף לקנות בגדים פעם בכמה זמן בסכום סביר, במקום להוציא 50 ש"ח בכל חודש על ביגוד (אני לא נהנה מקניות בגדים). סתם זרקתי סכום שנראה לי סביר.

אוכל - בלחץץץץץץץץץץ 500 שקל בחודש (הרי צהריים אני אוכל בעבודה, כמו כל עובד סביר).

סה"כ 3,000 ש"ח בחודש.

במקום עבודה סביר אתה מקבל ארוחת צהריים בעבודה. אבל, אם אתה עובד במשכורת מינימום במקום עבודה שלא מספק תלושים למסעדות או ארוחה בחדר אוכל, אז אתה צריך לאכול בחוץ, או להביא אוכל מהבית.

פה טלפון, שם , כאן נסיעות לא הכרחיות..... 3,500 בחודש.

וזה עדיין פחות משכר מינימום.

זה בדיוק מה שאמרתי:

לפי החשבון שלך, אפשר להסתדר עם 3,500 ש"ח לחודש. החשבון שלי קצת יותר גבוה. אני לא ממש עושה חשבון הוצאות, זאת ההערכה הכללית שלי.

שוב, לא אמרתי שאדם שמרוויח משכורת מינימום הוא אדם עני. אמרתי שהוא יכול להסתדר בדוחק.

לפי חשבון של 3,500 ש"ח בחודש מתוך משכורת חודשית של 3,700, נשאר כ-200 ש"ח להוצאות שונות (לאו דווקא מותרות). מדובר במרווח נשימה לא גדול במיוחד.

דרך אגב, אדם צריך גם לחסוך כסף לחופשה/פנסיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הכסף לפנסיה המעביד שלך משלם.

אין חוק שמחייב את המעסיק להפריש כסף לפנסיה עבור העובדים שלו.

מה אם בא לך לצאת לחופשה (לא במלון מפואר) פעם בחצי שנה-שנה, או אם יש לך הוצאה כספית גדולה ולא צפוייה פעם בשנה, נגיד?

בקיצור, אלף דולר זה הרבה מדי (בשביל המעסיק) ולא ממש ריאלי, אבל רצוי להעלות את שכר המינימום בכמה מאות ש"ח (300-500).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*עוד לא נולדת אז...

למה אתה מתכוון? :s05:

לא יודעים אם יהיה יום יפה עוד שבוע, ואתה הולך לי חודש קדימה, בדרן :lol: אבל אם יהיה יום יפה תיהיה בטוח שאני בים...

יש לי יכולת ניבוי פנומנלית! ;)

לראייה, אני מאלה שהתריעו מפני הסכמי אוסלו, התוצאות של "תוכנית ההתנתקות", והשתלטות החמאס על הרשות הפלסטינית. :s07:לשווא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מתכוון? :s05:

יש לי יכולת ניבוי פנומנלית! ;)

לראייה, אני מאלה שהתריעו מפני הסכמי אוסלו, התוצאות של "תוכנית ההתנתקות", והשתלטות החמאס על הרשות הפלסטינית. :s07:לשווא!

אתה נביא בדיוק כמו שהרב כדורי נביא.

יום אחרי רעידת אדמה שהתרחשה בארץ, התפרסמה

כותרת בעיתון: "ניבאתי את רעידת האדמה -הרב כדורי".

"מה לא שמעתם שאמרתי בההבההבעעהבבבעעהה?"

הכוונה הייתה:"מחר תהיה רעידת אדמה!".

אני הוכחה חייה שאפשר לעבוד באחלה עבודה גם בלי תואר אקדמאי (שלא בהכרח יגרום לך לקבל עבודה' date=' בכלל).

חוץ מזה שאני חיי בדירה משלי, ובמסגרת ההוצאות היום יומיות שלי אני יכול להסתדר יופי (ואפילו לחסוך) גם עם שכר מינימום. ואפילו יש לי , שקניתי לבד.

אז רואה? אפשר.

בקשר ללימודים, כמו שכבר אמרתי, השנה הראשונה יכולה להיסגר על חשבון הפיקדון מהצבא, כך שיש לך שנה בונוס לחסוך.

גם אם כן [b']וגם אם לא (שלא תיתפס דווקא על זה בטעות), אין שום בעיה ללמוד ולעבוד תוך כדי. לא חסרים אנשים שעושים את זה.

ברור שעדיף שאבאלה ואמאלה יממנו הכל ואתה תוכל רק ללמוד, לאכול, ולישון כל היום. אבל כל הזין למי ששם המשפחה שלו הוא לא אריסון.

אתה באמת יכול להגיד לי שאת כל זה השגת בהיותך ילד משכונות מצוקה?

גדלת בעוני כזה שההורים שלך היו צריכים לאסוף פירות וירקות לשבת

מתוך פח אשפה?

אתה אולי לא משושלת "אריסון" אבל בטח ובטח שאתה גם

לא הילד של ויקי קנפו (דוגמא לא משהו, אני גם חושב שהיא די

פרזיטית ובכיינית, אבל אני לא מכיר עני יותר מתוקשר ממנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשל נישואים?

לא רק נישואין, הומוסקסואלים לא יכולים גם להשחרלפגנצן. אני אסביר לך מה זה להשחרלפגנצן מיד אחרי שתסביר לי מה זה להתחתן.

לגור ביחד? מותר להם.

לקיים יחסי מין? מותר להם.

לפתוח חשבון בנק משותף? מותר להם.

רכוש משותף? מותר להם.

להחליף את שם המשפחה לזה של בעל הזוג (או לשם משפחה שכולל את שני השמות)? מותר להם.

להוריש את הרכוש זה לזה? מותר להם.

לקבל הטבות וזכויות שונות של בני זוג? מותר להם. טוב, לפחות את רובן, יתכן שיש כמה דברים שהם לא זכאים להם. יש לך דוגמאות?

אז מה בעצם חסר להם? תעודה שכתוב עליה "נישואין"? יאללה, אני מוכן להוציא להם משהו כזה מהמדפסת שלי, תמורת תשלום לא ממש גבוה. מרוצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...