למי אתם מצביעים? - עמוד 27 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי אתם מצביעים?

qpalzm

בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...  

561 הצבעות

1. 1. בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...

• חי"ל / חירות
    • האיחוד הלאומי-מפד"ל
    • ישראל ביתנו
    • ש"ס
    • יהדות התורה
    • הליכוד
    • חץ / שינוי
    • קדימה
    • העבודה
    • מרצ
    • דע"ם / רע"ם / בל"ד / חד"ש
    • עלה ירוק / הגמלאים / הירוקים / הלב / תפנית / צומת החדשה
    • פתק לבן, אף מפלגה לא שווה את הקול שלי

Recommended Posts

החלום "השמאלני" שלי?

שיהיה שלום

שנחיה בלי פחד (שזה כמובן נגזרת)

שלא יהרגו חייילים לשווא (נגזרת שניה)

שתהיה צמיחה במשק והאבטלה תמוגר וגם מי שמרוויח מינימום יוכל לחיות בכבוד

להיות מיליונר, בעצם, להיות מיליארדר.

אבל מה עוזרים לנו חלומות?

המציאות היא שקובעת

דרך אגב, אני מצביע למפלגה שהמצע המדיני שלה הוא שולי עד לא קיים

מה שכן, היא מפלגה שנלחמת בפרזיטים האמיתיים במדינה הזאת

חבל שהם כנראה לא יעברו את אחוז החסימה...

ע"פ מבחן התוצאההסקרים בהחלט מוטים

הבעיה היא שהם גם מטים

ותחשבו על זה קצת

מוטים, מטים

מה זה משנה, העיקר שעוד חודש המציאות תכה בכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משום מה באחד הדיונים קיבלתי את ההרגשה

שיש פה כאלו שחושבים שהכול בלוף וכל הסקרים משקרים

חלק חושבים שזו מגמה של ה"תשקורת" וחלק חושבים שמדובר בילדים עצלנים

אני, בכל אופן קיבלתי רושם של הכחשה

אבל אולי התבלבלתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לילדים עצמם יהיה כסף לאוניברסיטה. שילכו לעבוד. ממתי ההורים צריכים לממן לילדים שלהם לימודים אקדמיים ?

חוץ מזה, שנה ראשונה יכולה להיות על חשבון הפיקדון מהצבא, מה שנותן להם בעצם לעבוד ולחסוך שנה שלמה מראש.

זה מעניין.

אתה טוען שאם אין לי הורים עשירים, אני לא חזק פיזית, ואני לא חכם יותר מהמוצע - גורלי להיות נזקק ועלוקה על המדינה למשך כל חיי ?

זה בעייה לממן לבד את כל ההוצאות בזמן הלימודים. אתה לא יכול לעבוד במשרה מלאה, וגם השכר לפי שעה יהייה מינימאלי, כי בלי תואר ושום הכשרה לך תמצא עבודה עם שכר נורמאלי...

ורוב הסיכויים שכן. אם אתה לא חכם במיוחד, תתקשה מאוד לסיים תואר תוך כדי שאתה עובד, ואם אין לך הורים שיכולים לעזור לך במימון, כדי שבזמן הלימודים לא תעבוד (רק בחופשים...) ויהייה לך זמן ללמוד כמו שצריך, תהייה בבעייה.

אם יש לך הצעה לדרך אחרת "להצליח" בחיים, אתה מוזמן לשתף אותנו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת חושב (מה זאת אומרת "חושב".. הוכיחו את זה במצלמה נסתרת) שהסקרים לא רציניים ולא נכונים. בהחלט יכול להיות שההפרש בין קדימה לליכוד לא יהיה בהכרח 40-15 אלא יוכל להיסגר יותר בכיוון של 30-25.

ורוב הסיכויים שכן.

אז אני מציע להמית המתת חסד את כל האנשים שאין להם הורים עשירים, והם לא חזקים או חכמים יותר מהממוצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת חושב (מה זאת אומרת "חושב".. הוכיחו את זה במצלמה נסתרת) שהסקרים לא רציניים ולא נכונים. בהחלט יכול להיות שההפרש בין קדימה לליכוד לא יהיה בהכרח 40-15 אלא יוכל להיסגר יותר בכיוון של 30-25.

אז גם אתה עוד מאמין

כי במצב כזה יש מצב שהליכוד יהיה בשלטון (בגלל ש"ס,האיחוד הלאומי וישראל ביתנו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי (AKA encoder), תגיד, אתה סטודנט? כי משום מה לא נראה לי.

תנסה ללמוד תואר ריאלי ולעבוד.

נו באמת, מה זה קשור ?

אני הוכחה חייה שאפשר לעבוד באחלה עבודה גם בלי תואר אקדמאי (שלא בהכרח יגרום לך לקבל עבודה, בכלל).

חוץ מזה שאני חיי בדירה משלי, ובמסגרת ההוצאות היום יומיות שלי אני יכול להסתדר יופי (ואפילו לחסוך) גם עם שכר מינימום. ואפילו יש לי , שקניתי לבד.

אז רואה? אפשר.

בקשר ללימודים, כמו שכבר אמרתי, השנה הראשונה יכולה להיסגר על חשבון הפיקדון מהצבא, כך שיש לך שנה בונוס לחסוך.

גם אם כן וגם אם לא (שלא תיתפס דווקא על זה בטעות), אין שום בעיה ללמוד ולעבוד תוך כדי. לא חסרים אנשים שעושים את זה.

ברור שעדיף שאבאלה ואמאלה יממנו הכל ואתה תוכל רק ללמוד, לאכול, ולישון כל היום. אבל כל הזין למי ששם המשפחה שלו הוא לא אריסון.

אגב, אתה בן 21... אז "משום מה לא נראה לי" שיצא גם לך לנסות את זה באופן אישי.. (עתודה על חשבון הצבא זה לא נחשב..) ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שאפשר לעבוד באחלה עבודה גם בלי תואר, אבל ואללה, זה או שאתה יודע לתכנת ספקס, או שאין לך ממש סיכוי (אני לא ממש יודע באיזה תחום אתה עובד, השערות)

לא יותר מידי אנשים התמזל להם המזל הזה, לא לכל האנשים תיהיה היכולת לחיות לבד מיד אחרי הצבא, פשוט לא...

ברור שאפשר ללמוד לעבוד, אבל אתה יודע מה אחוזי הנשירה? (ואני לא מדבר על מי שמצליח להתברג בעבודות בתחום, אז נותנים לך שכר טוב, ושעות נוחות)

אז למי אתם מצביעים?

כי באמת, אין למי להצביע הפעם, וכל מי שאומר אחרת משקר.

כולם אבל כולם חלאות שדואגים לתחת היפה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אשם

הכל בגלל שאמרת שאתה מצביע למר"צ

ואללה... ::)

בן כמה אתה ? 8? ******

טוב מרוב החפירות שלכם לא יכלתי למצוא את הפוסט שלי

אז עכשיו אחרי שחיפשתי חצי שעה אני יגיב:

אפשר לדעת לפי איזה שיקול אתה בוחר דווקא במרץ?

(לא אומר שזה רע... זה לא שאתה בוחר "קדימה".... פשוט מעניין לדעת למה...)

אין בעיה,המצע החברתי שלהם מתאים לי

אני וזה גם מה שמעניין אותי העניין החברתי הרבה יותר מהבטחוני

הרי מרץ לא תעלה לשלטון והפן החברתי שלה הוא מה שאותי מעניין

אני לא יתחיל להיכנס לזה...

מה לעשות זה האישיות שלי

יכלתי גם להצביע לעלה ירוק אבל חוץ מסמים תכלס אין להם מה להציע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיגור עם ההורים, שלא יעשה בכבלים ב-250 שקל בחודש, שלא יהיה מחובר לאינטרנט (איך יש לו בכלל מחשב אם אין לו כסף לאוכל?), ובוודאי שלא יחזיק ..

אין ספק שהוא עני, אבל זה לא אומר שהוא לא יכול לחיות בכבוד.

כמה זה משכורת מינימום היום? 3,700 ש"ח לחודש?

נגיד שלאדם אין הורים, או שאין לו אפשרות לגור עם ההורים, והוא צריך לשכור דירה.

שכר דירה - כ-2,000 ש"ח לחודש.

ועד בית - כ-50 ש"ח לחודש.

ארנונה - כ-200 ש"ח לחודש.

מים - כ-50 ש"ח לחודש.

חשמל - כ-150 ש"ח לחודש.

אוכל (סופרמרקט) - כ-800 ש"ח לחודש.

טלפון - 45 ש"ח לחודש.

טלוויזיה - כ-200 ש"ח לחודש.

אינטרנט (מישהו נתן לו מחשב ישן במתנה) - 90 ש"ח לחודש.

נסיעות (אוטובוס) - כ-150 ש"ח לחודש (לא כולל אוטובוס לעבודה שעליו מקבלים החזר).

ביגוד - כ-50 ש"ח לחודש.

הוצאות שונות (תרופות) וחיסכון - 115 ש"ח נותרים.

אפשר להגיד שאותו אדם יכול לגור עם שותפים, אבל במידה והוא לא סטודנט, זה לא פתרון הולם.

שים לב שמדובר בהוצאות די מינימליות (טוב, אז זה לא מינימום), ולא כללתי בחשבון בכבלים, ארוחות במסעדות ובתי קפה (אני לא מדבר בכלל על מסעדות יוקרה) ובילויים, שלא לדבר על .

אני לא אמרתי שאי-אפשר לחיות במשכורת כזאת בכבוד. אמרתי שאפשר לחיות ממשכורת מינימום די בדוחק. העלאה של שכר המינימום, ב-500 ש"ח נגיד, יכולה לתת מרווח נשימה הרבה יותר נוח.

עכשיו, נגיד ולא מדובר ברווק, אלא בזוג עם שני ילדים קטנים (צריך דירה יותר גדולה - נגיד 3 חדרים), והאישה (או הגבר) צריכה להישאר בבית לטפל בילדים (כי מטפלת זה לא הוצאה מוכרת), אז המצב הרבה יותר קשה. כמובן שאפשר להגיד שאם אין לך כסף אז אל תעשה ילדים, מקובל. עם זאת, מדינה צריכה ילדים, ושני ילדים זה המינימום למשפחה לדעתי (רצוי באותו גיל בערך). להזכירך, מדובר במשפחה עם שני הורים עובדים שאחד ההורים נאלץ להפסיק לעבוד כדי לטפל בילדים.

אז מהי משכורת המינימום הרצוייה? 4,000-4,200 ש"ח לחודש נראה לי סביר (בלי ומותרות).

רוצים לארגן פורום אקטואליה? אני אביא את הנשק.

תראה, כשאתה כותב כאן תגובות, אז כל הזמן אתה מקבל הודעה שים לב - בזמן שהגבת הנושא התעדכן. במפגש פורום אקטואליה, לא תשמע אף אחד, ואתה גם רוצה להביא ...

היא לא תכה באף אחד כי אין לי ספק ששמאלמרט יהיה ראש ממשלה, מה הקשר ?

שמאלמרט לא נראה טוב בזמן האחרון... מישהו יודע מי מספר 2 בקדימה (השאלה מופנית למצביעי קדימה)?

אני הוכחה חייה שאפשר לעבוד באחלה עבודה גם בלי תואר אקדמאי (שלא בהכרח יגרום לך לקבל עבודה, בכלל).

חוץ מזה שאני חיי בדירה משלי, ובמסגרת ההוצאות היום יומיות שלי אני יכול להסתדר יופי (ואפילו לחסוך) גם עם שכר מינימום. ואפילו יש לי , שקניתי לבד.

אז רואה? אפשר.

אתה מסתדר עם דירה משלך ורכב ממשכורת מינימום, וגם מצליח לחסוך? :-\

איך הולך החשבון שלך? ::)

אז למי אתם מצביעים?

כי באמת, אין למי להצביע הפעם, וכל מי שאומר אחרת משקר.

כולם אבל כולם חלאות שדואגים לתחת היפה שלהם.

אם אין לך למי להצביע, אז תשים פתק לבן. אבל, אם זה לא יותר מדי קשה, אז תכתוב בבקשה על הפתק הלבן "האיחוד הלאומי" או "ישראל ביתנו". :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...