למי אתם מצביעים? - עמוד 20 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי אתם מצביעים?

qpalzm

בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...  

561 הצבעות

1. 1. בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...

• חי"ל / חירות
    • האיחוד הלאומי-מפד"ל
    • ישראל ביתנו
    • ש"ס
    • יהדות התורה
    • הליכוד
    • חץ / שינוי
    • קדימה
    • העבודה
    • מרצ
    • דע"ם / רע"ם / בל"ד / חד"ש
    • עלה ירוק / הגמלאים / הירוקים / הלב / תפנית / צומת החדשה
    • פתק לבן, אף מפלגה לא שווה את הקול שלי

Recommended Posts

יש משהו במה שהוא אומר

גם אני נגד מצעד הגאווה. לא בגלל שזה מעצבן אותי אלא בגלל שזה פשוט לא בריא לחברה

תאר לך שכל קבוצה מסויימת הייתה מחליטה שהיא רוצה לעשות מצעד.

מצעד הג'ינג'ים, מצעד האשכנזים, מצעד המזרחיים, מצעד הבלונדיניות(למרות שזה יכול להיות דווקא טוב :smile1:)

בקיצור, שיעשו בבית שלהם מה שהם רוצים, ומצידי שגם יתחרמנו ברחוב, אבל הנסיון להבדיל את עצמם ולבקש יחס מיוחד, פשוט לא תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בגלל דיבורים כאלו בדיוק הם עושים את המצעד

להראות שעל הז** שלהם מה שברטון ובורג וחשוכים אחרים חושבים

וכמובן למחות על כך שמדינות (חשוכות) כמו לא מכירה בהם ולא נותנת להם שיוויון זכויות מלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין

הבקשה הזאת לשוויון זכויות היא ממש לא שוויונית

יש להם זכויות שוות כמו לכל אזרח במדינה. באמת שהם לא מזיקים ואין לי שום דבר נגדם אבל שיפסיקו לז**ן את השכל על אפליה

עכשיו עומרי בטח ידבר על נישואיים חד מיניים. גם לי אסור להתחתן עם גבר אם אני רוצה ולכן החוק שוויוני וחל על כולם.

בנוסף אני גם כהן מה שאומר שאסור לי להתחתן עם גרושה. נכון, זה לא שוויוני כלפי, אבל אתה רואה אותי יוצא באיזה מצעד כדי שיתירו לי להתחתן עם גרושה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרא תהודעה שלי למעלה

ומה אם אני זאופיל? למה שלא ייתנו לי להתחתן עם ברווז?

אולי גם מצעד הנקרופילים שיבקשו שיתנו להם להתחתן עם גופות

באמת שאני לא שונא הומואים ואין לי שום דבר נגדם, אבל זאת מדינה יהודית

וכמו שאני מקבל את זה בתור כהן, הם צריכים לקבל את זה וללכת להתחתן בהולנד אם הם ממש רוצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו עומרי בטח ידבר על נישואיים חד מיניים. גם לי אסור להתחתן עם גבר אם אני רוצה ולכן החוק שוויוני וחל על כולם.

בנוסף אני גם כהן מה שאומר שאסור לי להתחתן עם גרושה. נכון, זה לא שוויוני כלפי, אבל אתה רואה אותי יוצא באיזה מצעד כדי שיתירו לי להתחתן עם גרושה?

החלק הראשון הוא פשוט עצוב, זה שאתה חושב שאם הוא חל על כולם אז הוא שיוויוני זאת פשוט בדיחה(כי זה ממש לא נכון).

בקשר לחלק השני, אם היו נישואים אזרחיים לא היתה לך בעיה כזאת, אני אף פעם לא חיבבתי יותר מדי את הממסד הדתי בארץ.

קרא תהודעה שלי למעלה

ומה אם אני זאופיל? למה שלא ייתנו לי להתחתן עם ברווז?

אולי גם מצעד הנקרופילים שיבקשו שיתנו להם להתחתן עם גופות

באמת שאני לא שונא הומואים ואין לי שום דבר נגדם, אבל זאת מדינה יהודית

וכמו שאני מקבל את זה בתור כהן, הם צריכים לקבל את זה וללכת להתחתן בהולנד אם הם ממש רוצים

בקיצור, אתה בן אדם חשוך

אתה לא מבין שהומוסקסואליות זאת לא מחלת נפש

ומתייחס לזה בתור בדיחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אף אחד לא באמת יודע אם להיות הומו זאת מחלת נפש או לא.

ההנחה שלי היא שאם הם לא יכולים להתרבות, זה איזשהו פגם גנטי.

ב. אני לא מתייחס לזה בתור בדיחה. זה לא ממש מצחיק אותי אבל אני לא חושב שהם צריכים לקבל איזשהו יחס מיוחד

אין לי בעיה שילחמו למען נישואין אזרחיים אבל שיעשו את זה בתור "אזרחים" ולא בתור "הקהילה ההומו לסבית"

אתה לא יכול להפריד את עצמך ואחר כך להתלונן על אי שיוויון

ג. אם חוק חל על כולם, הוא שוויוני מעצם ההגדרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמובן למחות על כך שמדינות (חשוכות) כמו לא מכירה בהם ולא נותנת להם שיוויון זכויות מלא

בדיוק איפה הכבוד בין אדם לחברו, הם רוצים שיכבדו אותם, אבל לא מוכנים לכבד את האנשים סביבם?

מצעד הגאווה הוא יריקה בפרצוף לפלורליזם. במיוחד אלה שבחרו לעשות את זה בירושלים, מה עלה להם בראש? מרכז דתי לדתות רבות, שרואות בהומוסקסואליות חטא איום. אין שום מטרה למצעד הבושה הזה חוץ מלעשות רעש, ולהביך אנשים. ואתם עוד בוחרים לעשות זאת באחד מהמקומות הקדושים ביותר לרוב אוכלוסיית כדו"א? אני פשוט לא מאמין שהם קיבלו אישור למצעד הזה, מי שאישר זאת להם צריך היה להיות מפוטר לאלתר. מבחינתי אין שום הבדל בין זה, לבין לאשר לחבורה של ימניים קיצוניים לעלות למתחם אל-אקצא בהר הבית ולהטיח פלחי חזיר במתפללים. מבחינתם אין כמעט הבדל בין זה לבין מתרוממים מעורתלים שמתגופפים אחד עם השני על משאיות בעיר הקדושה להם מכל.

צ'רציל אמר זאת באופן מושלם, חופש הביטוי של האגרוף שלך נגמר, איפה שחופש הביטוי של אפי מתחיל. אין לי שום בעיה עם הומואים, אבל כל הקוקסינלים שתמיד רוצים לעשות רעש אני לא סובל. תעשו מה שתרצו בחדר המיטות שלכם, אבל לא מול הפרצוץ שלי. אין מה להתבייש בלהיות הומוסקסואל, אולם אין מה להיות גאה בזה.

ב. אני לא מתייחס לזה בתור בדיחה. זה לא ממש מצחיק אותי אבל אני לא חושב שהם צריכים לקבל איזשהו יחס מיוחד

אין לי בעיה שילחמו למען נישואין אזרחיים אבל שיעשו את זה בתור "אזרחים" ולא בתור "הקהילה ההומו לסבית"

הומוסקסואליות היא לא מחלת נפש, כיוון שכבר נצפו התנהגיות דומות בחיות אחרות.

הומוסקסואליות כמעט וכנראה היא תוצאה של גנטיקה. לא ידוע אם זה פגם רנדומאלי, או איזהו שהוא מנגנון בקרה שנועד לשלוט על אחוז מסויים של גידול אוכלוסיה למשל, או מונע מהעברה של גנים פגומים לדורות הבאים. הצופן הגנטי של האדם הוא הרבה יותר מתוחכם ממה שחשבו עד לפני כעשור, 97% מהצופן הגנטי שלנו הוא "זבל" שאין לו מטרה ברורה. ישנם המון תאוריות בנוגע לזבל הזה, חלקם מתארות את ה3% הראשונים בתור הוראות בניה, ואת ה97% בתור התכנות שלנו. וטוענות שהכל הכל ממהצבע האהוב עלינו, ועד האישיות שלנו מתוכנתות מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.לא יכולים להתרבות? על מה לעזאזל אתה מדבר?

ב.יחס מיוחד? להתחתן עם הגבר/אשה שאתה אוהב זה יחס מיוחד?

ג.אתה שוב מדבר שטויות, הוא לא שיוויוני כי הוא מונע מהם משהו בסיסי ביותר שהאחרים מקבלים

אין מה להתבייש בלהיות הומוסקסואל, אולם אין מה להיות גאה בזה.

אבל הם כן גאים בזה

ואם יש לך בעיה, פשוט אל תגיע למצעד

למה הפגנה של הימין היא לגיטימית ושל ציבור ההומוסקסואלים לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא מסכים איתו-טיפש

מי שמעצבן אותו-צריך להשמיד אותו

למה אני טיפש, כי אתה לא מסכים אם הדיעות שלי?

יש בארץ תופעה של אנשים לא ממש החלטיים שמחליטים שהם נמצאים במרכז (לא משנה איפה ה"מרכז" הזה נמצא), וכל מי שיש לו דיעות החלטיות ומוצקות נחשב בעיניהם לקיצוני וטיפש. :screwy:

סדום ועמורה היו גם כן ערים חשוכות (או נאורות - תלוי איך אתה מסתכל על זה) שהומוסקסואלים התקבלו בהן בברכה. :-X

אתה לא מבין שהומוסקסואליות זאת לא מחלת נפש

מי אמר שהומוסקסואליות זאת מחלת נפש? :s05:

הומוסקסואליות זאת סטייה, ממש כמו זואופיליה, נקרופיליה, סאדו-מאזוכיזם, וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג.אתה שוב מדבר שטויות, הוא לא שיוויוני כי הוא מונע מהם משהו בסיסי ביותר שהאחרים מקבלים

אבל הם כן גאים בזה

א. איך בדיוק שניי גברים יכולים להתרבות :nixweiss:

ב. להתחתן עם הברווז שאני אוהב זה יחס מיוחד? למה לא נותנים לי להתחתם עם ברווז?

ג. הוא לא מונע מהם להתחתן עם בני המין השני(כמו שהטבע/האבולוציה תכנן את זה) כמו כל שאר אזרחי ולכן הוא שוויוני.

שיהיו גאים בזה(אלוהים יודע למה אבל שיהיה).

מה שכן דוגמה צודק. להתחרמן במקום קדוש למישהו אחר, זאת פגיעה בזכויותיו.

תאר לך שטומי לפיד היה מארגן הפגנת אכילת חזיר בכותל המערבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הם כן גאים בזה

הפגנה של הימין מביעה דעה פוליטית כל שהיא, איזו מטרה יש בדיוק למצעד הגאווה?

זה "קול" להיות הומו? באמת אם מצעד הגאווה היה נעשה באיזה שהיא צורה מכובדת, שהייתה מזכירה באופן כלשהו הפגנה ממשית, היו מקבלים אותה הרבה יותר.

חבורה של גברים חצי ערומים משומנים על משאיות זאת לא הפגנה.

וכן אני לא יגיע למצעד הוא יגיע אלי, אם היית דתי כיצד היית מרגיש שבאה חבורה למקום הקדוש לך מכל ומחללת אותו?

אפילו אל תנסה לתרץ את מצעד הגאווה בירושלים, שאפילו אירגונים לזכוייות האדם שתומכים בנישואים חד מיניים ומה לא, אמרו שזה לא היה במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני טיפש?

כי אתה לא מפסיק לדבר שטויות

מי אמר שהומוסקסואליות זאת מחלת נפש? :s05:

הומוסקסואליות זאת סטייה, ממש כמו זואופיליה, נקרופיליה, סאדו-מאזוכיזם, וכו'...

ושוב, בורג-אתה טיפש

א. איך בדיוק שניי גברים יכולים להתרבות :nixweiss:

זה מאוד נפוץ שהומואים ולסביות עושים ילדים, מה גם שלך תדע אולי אתה ואשתך בתור סטרייטים תביאו עוד אחד כזה לעולם (וכך הם מתרבים...)

ב. להתחתן עם הברווז שאני אוהב זה יחס מיוחד? למה לא נותנים לי להתחתם עם ברווז?

מרוב שזה ילדותי זה לא שווה התייחסות

ג. הוא לא מונע מהם להתחתן עם בני המין השני(כמו שהטבע/האבולוציה תכנן את זה) כמו כל שאר אזרחי ולכן הוא שוויוני.

נו, כה אמר ברטון המשפטן הדגול.

שיהיו גאים בזה(אלוהים יודע למה אבל שיהיה).

מה שכן דוגמה צודק. להתחרמן במקום קדוש למישהו אחר, זאת פגיעה בזכויותיו.

תאר לך שטומי לפיד היה מארגן הפגנת אכילת חזיר בכותל המערבי

ואם נעזוב לרגע את עניין המצעד בירושלים, הרי יש לך בעיה עם המצעד ולא עם העובדה שהוא בירושלים, אז למה אתה הולך סחור סחור?

הפגנה של הימין מביעה דעה פוליטית כל שהיא, איזו מטרה יש בדיוק למצעד הגאווה?

מפגינים במחאה על הזכויות שהם לא מקבלים?

זה "קול" להיות הומו? באמת אם מצעד הגאווה היה נעשה באיזה שהיא צורה מכובדת, שהייתה מזכירה באופן כלשהו הפגנה ממשית, היו מקבלים אותה הרבה יותר.

חבורה של גברים חצי ערומים משומנים על משאיות זאת לא הפגנה.

זאת כבר לא בחירה שלי ושלך, גם לדעתי זה יותר מדי בוטה

וכן אני לא יגיע למצעד הוא יגיע אלי, אם היית דתי כיצד היית מרגיש שבאה חבורה למקום הקדוש לך מכל ומחללת אותו?

אפילו אל תנסה לתרץ את מצעד הגאווה בירושלים, שאפילו אירגונים לזכוייות האדם שתומכים בנישואים חד מיניים ומה לא, אמרו שזה לא היה במקום.

לי אישית, אין בעיה עם המצעד, גם לא עם זה שהוא בירושלים, אני מניח שהם לא יעשו את המצעד בכותל המערבי

בעוד בתל אביב המצעד כיום נושא אופי המוני, מיני וממוסחר, המצעד בירושלים קטן יותר בהיקפו, ונושא אופי מחאתי ופוליטי

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A6%D7%A2%D7%93_%D7%94%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצעד הגאווה היא לא הפגנה, אין להם שום מצע, והם לא מנסים להעביר שום מסר חוץ תראו אותנו. הם באים כדי לעשות רעש ולהנות, וזה ממש לא במקום.

יש צורה להפגנה, ויש דרכים למחות, מה שהם עושים לא קשור לזאת, וממש לא מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...