למי אתם מצביעים? - עמוד 19 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי אתם מצביעים?

qpalzm

בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...  

561 הצבעות

1. 1. בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...

• חי"ל / חירות
    • האיחוד הלאומי-מפד"ל
    • ישראל ביתנו
    • ש"ס
    • יהדות התורה
    • הליכוד
    • חץ / שינוי
    • קדימה
    • העבודה
    • מרצ
    • דע"ם / רע"ם / בל"ד / חד"ש
    • עלה ירוק / הגמלאים / הירוקים / הלב / תפנית / צומת החדשה
    • פתק לבן, אף מפלגה לא שווה את הקול שלי

Recommended Posts

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה נראה חמוד- נבחר בו

אותו ראיתי פעם- נבחר בו

זה לחץ לי את היד- נבחר בו

זה כל החברים בוחרים בו- נבחר בו

זה אני תמיד מצביע לו- אז נצביע לו שוב!

0 אינטליגנצייה ומחשבה על העתיד ועל משמעות הבחירה... בבחירות לוועד הבית יש יותר שיקולים.

בדיוק !!

לצערי כבר יצא לי לפגוש כמה אנשים שמצביעים לקדימה (למרות שאני יכול לספור אותם על יד אחת, אין לי מושג איך זה הגיע לשליש מהמדינה), ואפשר להגיד שהסיבה היחידה שהם מצביעים למפלגה הזאת היא "שרון והיציאה מעזה".

אין להם מושג מה המצע של המפלגה (כי למפלגה עצמה אין מושג מה המצע שלה...), רובם אפילו לא יודעים מי הולכים להיות העשיריה הפותחת של 40 חברי הכנסת שיהיו מהמפלגה, אין להם מושג מה שמאלמרט עשה (או יותר נכון, לא עשה) בחיים שלו.. הם לא מצביעים למפלגה - הם מצביעים לבן אדם, שנמצא כבר כמעט חודשיים עם חצי מוח בקבר.

אז מה הפלא ש-90 אחוז מתשדירי הבחירות של קדימה הולכים להיות קורעות לב של שרון עם הכבשים שלו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה הפלא ש-90 אחוז מתשדירי הבחירות של קדימה הולכים להיות קורעות לב של שרון עם הכבשים שלו ?

הם מתיימרים להיות ממשיכי דרכו, אבל מה שבטוח זה שאומלרט זה לא אריק.

אין לו אופי, הוא פשוט לא מתאים להיות ראש הממשלה.

אולמרט לא חריף מספיק בשביל לנהל קיוסק בת"א שלא נדבר

על מדינה שלמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG, אתה משחק אותה פוליטיקלי-קורקט? ::)

למה להגיד ש"מרצ" זה לא רע?

"מרצ" זה רע!

שמאלני זה רע!

ערבי זה רע!

הומוסקסואלים זה רע!

למה כל הזמן צריך להתנצל וללכת על ביצים? :nixweiss:

כמו שאני לא אעלב אם מישהו יתאר אותי כ"לבן", אני לא מבין למה אדם שצבע עורו שחור יפגע אם אני אתאר אותו כ"שחור" במקום "אפרו-אמריקאי", או "אפרו-אירופאי", או "אפרו-ישראלי", או השד יודע איך הפוליטיקלי-קורקטים מעדיפים היום. כאילו שאני יודע אם הוא אמריקאי, אירופאי, ישראלי, או בכלל תייר מאפריקה. עצם ההתייחסות לאדם לפי השייכות האתנית שלו מהולה בגזענות, גם אם אתה לא מזכיר את צבע עורו. אהה... ואני גם לא אוהב שאנשים שואלים אותי מה המוצא שלי. אני ישראלי!

IG, הדברים האלה לא מופנים אליך.

ובחזרה לנושא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורג, הבחירות זה הנושא ;D

שמע, אם הוא הייה מצביע לרע"מ או תע"ל או קדימה, אז זה הייה רע. במצע של מר"צ יש כמה דברים טובים (חוץ מהקטע של make love, not war)

ההומוסקלואלים לא עושים שום דבר מזיק, חוץ מלתת קולות למר"צ, ובזה הם מזיקים! (אגב, הם באמת מצביעים כולם למר"צ? זה נראה לי קצת מטופש :P)

OMRIJ, בורג לא טיפש, הוא "מיוחד" ;)

OT

הייה פיצוץ במפעל של רפא"ל :-\

מעניין מה הם עושים שם :smile1:

(אני יודע לא קשור, אבל יותר מעניין מהבחירות ;)... אא, ואני רוצה להתקבל שם לעבודה :jump:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף, לא ממש רציתי להיכנס לזה, אבל לגבי הומוסקסואלים, יש כאלה שהם באמת לא מזיקים. אבל, יש כאלה צעקניים שדי מעצבנים. כמו למשל במצעד הגאווה... למה אין דבר כזה מצעד גאווה של סטרייטים? אז יש מצעד אהבה, בשביל מה צריך מצעד אהבה מיוחד להומוסקסואלים? זה כמו אולימפיאדת הנכים. ההומוסקסואלים מבדלים את עצמם, כך שזה יוצא כאילו שהם מוגבלים או משהו כזה.

אני לא מדבר על העניין המוסרי (לא אכפת לי מה אנשים עושים בבית שלהם), אבל הלגיטימציה של העניין והחוקים המתירים נישואים חד-מיניים פוגעים במין האנושי.

טוב, אפשר לחזור לנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMRIJ, בורג לא טיפש, הוא "מיוחד" ;)

בורג מיוחד כמו ברוך גולדשטיין ועדן נתן-זדה

גם הם היו מאוד "מיוחדים"

ובכלל כל הקונספט שלו מעצבן

מי שלא מסכים איתו-טיפש

מי שמעצבן אותו-צריך להשמיד אותו

הבן אדם חי בסרט רציני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...