למי אתם מצביעים? - עמוד 17 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי אתם מצביעים?

qpalzm

בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...  

561 הצבעות

1. 1. בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...

• חי"ל / חירות
    • האיחוד הלאומי-מפד"ל
    • ישראל ביתנו
    • ש"ס
    • יהדות התורה
    • הליכוד
    • חץ / שינוי
    • קדימה
    • העבודה
    • מרצ
    • דע"ם / רע"ם / בל"ד / חד"ש
    • עלה ירוק / הגמלאים / הירוקים / הלב / תפנית / צומת החדשה
    • פתק לבן, אף מפלגה לא שווה את הקול שלי

Recommended Posts

אהה...זה שהיא מובילה בפורום הספציפי הזה שאני

גם לא חושב שכל גולשי הפורום הזה גולשים ספציפית

בפורום אקטואליה ותרבות.

אני באמת רואה פה שמות ממש קבועים של אנשים שמגיבים...

שאר הגולשים מתעניינים יותר בפורומים שמתייחסים ספציפית

למחשבים.

בכל אופן בין השמות הקבועים שמגיבים פה, כמה מהם הם בגיל

המתאים להצביע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה תחביב שלך לשקר?

אלה ששרפו את השגרירויות לא רעבים ללחם!

ולמה אנחנו לא מדברים על שאר העולם? למה לא? כי זה לא מתאים לתפישה שלך שמוסלמים הם לא ממש חובבי אדם ושלום

איך אתה מסביר סטודנטים איראנים שמתנדברים למשימות התאבדות?

השינאה שלהם לא נובעת מזה שחסר להם משהו. היא נובעת מהאיסלאם הראדיקלי וככל שתמהיר להפנים את זה, כך יהיה טוב יותר.

אני לא מדבר על שאר העולם כי אני לא חי בשאר העולם.

הידע שלי - ושלך - לגבי המהומות מסתכם במה שמתרחש על מרקע הטלוויזיה, ולכן אני לפחות לא מתיימר להתווכח בתחום שאני לא מבין בו.

לגבי איראן, מדובר בתיאוקרטיה עם 70% אבטלה. לא מפתיע אותי שצומחים שם משוגעים רבים כל-כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוסלמים בעולם הם דוגמא מצויינת שממנה ניתן ללמוד על האיסלאם המקומי

בכוונה הדגשתי את המילה "סטודנטים" כדי להראות שמצבם הכלכלי וההשכלה שלהם היא ברמה הרבה יותר גבוהה משאר העם שלהם

ולמרות זאת, הם עדיין מוסלמים = הם מוכנים להקריב את עצמם ואת כל מה שיש להם(יש להם מה להפסיד) כדי לפגע בכופרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מסכים.

כמו שיהודי רוסי ויהודי מרוקאי באים עם מנטליות שונה לגמרי, כך אי-אפשר להתייחס ל1.3 מליארד מוסלמים כאל גוש אחד.

מלחמת האזרחים בעיראק כבר אמורה להבהיר לנו שהמוסלמים מחולקים למספר קבוצות שונות, והגיע הזמן שנפנים את זה.

הסטודנטים האיראנים דווקא סופגים יותר רעל משאר האוכלוסיה, הודות ל"חינוך" שלהם.

כמו-כן יש להם גישה רחבה יותר לאמצעי תקשורת ומודעות חברתית גבוהה יותר. ויחד עם שטיפת המוח של האוניברסיטה, זה מה שדוחף אותם להיות מתאבדים.

תסתכל גם על האינטרס של הממשלה האיראנית - איפה הם יעדיפו לגייס מתאבדים איכותיים, בכפר נידח או באוניברסיטה מלאה אנשים עם "פוטנציאל"?

אנשים במגמת מכניקה וחשמל יכולים להיות מהנדסי חבלה וכו', וזה עדיף על אנשים ללא הכשרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החינוך והמנטליות הסביבתית הנספגת הם יותר טובים ברשות הפלסטינית?

סתם משהו מעניין בנושא:

http://tinyurl.com/dl2dm

דוגמה למה שכתבתי, לגבי זה שערבי כן יאמר לך שערבים מבינים רק כוח - אז הנה כמה כאלה, בראיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מסכים.

כמו שיהודי רוסי ויהודי מרוקאי באים עם מנטליות שונה לגמרי, כך אי-אפשר להתייחס ל1.3 מליארד מוסלמים כאל גוש אחד.

מלחמת האזרחים בעיראק כבר אמורה להבהיר לנו שהמוסלמים מחולקים למספר קבוצות שונות, והגיע הזמן שנפנים את זה.

כמו-כן יש להם גישה רחבה יותר לאמצעי תקשורת ומודעות חברתית גבוהה יותר. ויחד עם שטיפת המוח של האוניברסיטה, זה מה שדוחף אותם להיות מתאבדים.

תסתכל גם על האינטרס של הממשלה האיראנית - איפה הם יעדיפו לגייס מתאבדים איכותיים, בכפר נידח או באוניברסיטה מלאה אנשים עם "פוטנציאל"?

אנשים במגמת מכניקה וחשמל יכולים להיות מהנדסי חבלה וכו', וזה עדיף על אנשים ללא הכשרה.

זה שיש להם מוטיבציה לבצע פיגועים לפי מה שפירטת, אומר שאנחנו צריכים לגלות כלפיהם איזושהי הבנה ורצון לדו-קיום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעת על המקרה של הילד המתאבד במחסום חווארה?

ברגע שהוא הגיע למקום כל הערבים נרתעו אחורה, וככה בעצם החיילים זיהו אותו.

אותו סיפור לגבי האוטובוס.

ואתה רוצה להסתמך על זה? :s05:

לא נכון.

כשהוא בבית הוא לא בדרך לפיגוע, ולכן לא מהווה איום מיידי.

במידה ומדובר במחבל בכיר ברמה הרנטיסית, תלוי כמה אנשים מתגוררים שם. אבל כן, הוא מקבל "אשראי" אזרחים גבוה יותר ממחבל רגיל.

אפשר לחסל מחבל מתאבד בשער של הקניון, ואפשר לחסל אותו ברכב בדרך לפיגוע. אבל, עדיף לחסל אותו בבית עוד לפני שהוא יצא לפיגוע. באופן אישי, אני מעדיף לחסל אותו כשהוא עוד בשאש.

שוב, אין כזה דבר אפס טרור.

על כל אמצעי שתאמץ כדי לבלום את הטרור הפלסטיני, המחבלים יפתחו אמצעי משלהם כדי לעקוף אותו.

היעד שלי הוא להנמיך את הפיגועים למינימום האפשרי:

בטח שיש דבר כזה אפס טרור. פשוט, אין לך ביצים לנקוט באמצעים הדרושים לשם כך.

אני רוצה לבצע פעולות תגמול על טרור כאלה איומות עבור הטרוריסטים והעמים מתוכם הם פועלים, כך שעצם המחשבה על ביצוע פעולת טרור תגרום לטרוריסטים לרעוד באימה משתקת.

(עם הקאטץ' הקטן שאוסר להרוג את כל הפלסטינים).

בלי הגבלות. במלחמה, כמו באהבה, אין חוקים! :hat:

הפלסטינים ביריחו חיים ברמה הגבוהה ביותר יחסית לשאר הפלסטינים, ובהתאם יריחו היא העיר השקטה בגדה.

הרוב המוחלט לא הפלסטינים ביריחו הם נוצרים, לא? :-\

החוק כנראה לא בתוקף כי הערבים שווים לחיות

אל תעליב את החיות, לא יפה. :nono:

אהה... לאיזה חיה התכוונת? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכסף שזורם מישראל לפלסטינים הוא כסף שהגיע מהפלסטינים מלכתחילה.

הם לא מסוגלים לגבות מסים בעצמם (מחסומים וכו' אתה יודע) ולכן אנחנו עושים את זה, תוך גביית אחוזי עמלה לעצמנו.

ועוד פעם, עוד לא נולד המצב שצה"ל נאלץ למחוק חצי כפר כדי למנוע פיגוע בודד, אז תשמור את הדיבורים באוויר למישהו אחר.

והנה, גם בצד השני יושבים מטורפים שחושבים שהפיגועים הם עונש קולקטיבי נגד , אבל האמת היא שעונש קולקטיבי אלים הוא לא פרקטי משום בחינה.

אני לא מדבר על המיסים. אני מדבר על השקעה מתקציב המדינה בפיתוח השטחים כדי הוציא אותם מהחרא שהם חיים בו.

צה"ל לא מחק חצי כפר בשביל מבוקש כי זה לא הסיגנון של צה"ל. זו בכלל לא אופצייה, תאמין לי אם היו מאפשרים לעשות דבר כזה, כבר מזמן לא היו םיגועים.

לגבי המשפט האחרון: הפיגועים הם עונש על מה בדיוק? ואיך בדיוק וא לא פרקטי? איפה אתה חי ב10 השנים האחרונות?

רוק: אתה יכול לראות את הגיל של רוב המשתתפים בדיון בפרופול משתמש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעת על המקרה של הילד המתאבד במחסום חווארה?

ברגע שהוא הגיע למקום כל הערבים נרתעו אחורה, וככה בעצם החיילים זיהו אותו.

אותו סיפור לגבי האוטובוס. כאן, אתה רואה שהפלסיטנים כן רוצים להזיק לנו ולהרוג אותנו

שוב, אין כזה דבר אפס טרור.

על כל אמצעי שתאמץ כדי לבלום את הטרור הפלסטיני, המחבלים יפתחו אמצעי משלהם כדי לעקוף אותו.

היעד שלי הוא להנמיך את הפיגועים למינימום האפשרי: תבין,אם נסלק/נהרוג את הפלסטינים לא יהיה שקט כאן לעולמים

תראה ארצות שאין שם מוסלמים,כזה שקט שם שזה מדהים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוק: אתה יכול לראות את הגיל של רוב המשתתפים בדיון בפרופול משתמש...

בורג בן 20+ לפי מה שאני זוכר...

OXDER, תכתוב כמו בנאדם, אי אפשר לקרוא את ההודעות שלך ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מסכים.

אפשר גם אפשר, וזאת הדרך היחידה לעצור לחלוטין את הטרור.

נו אז מה?

ואני בריב עם השכן שלי, סו וואט? בעת צרה שניינו נתאחד כנגד האוייב המשותף

אתה רוצה להגיד לי שאף פעם לא שמעת את "האויב של האויב שלי הוא חברי"

יפה. אז אתה עוד רוצה לשפר את רמת החיים של הפלסטינאים ואת ההשכלה שלהם? בשביל מה?

בשביל שבמקום קסאם עם טווח של 24 קילומטר יהיה לך שם מהנדסי רקטות שיתכננו טילים שיגיעו לת"א?

עדיף שישארו טיפשים וימשיכו לשנוא אותנו מאשר שיהיו משכילים ו....(הפתעה) ימשיכו לשנוא אותנו, רק שהפעם תהיה להם טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורג בן 20+ לפי מה שאני זוכר...

OXDER, תכתוב כמו בנאדם, אי אפשר לקרוא את ההודעות שלך ככה.

אני מתעצל לכתוב עם פסיקים ונקודות :hat:

אתה צודק,אני אתחיל לכתוב עם.

אפשר גם אפשר, וזאת הדרך היחידה לעצור לחלוטין את הטרור.נו אז מה?-בקטע הזה הוא צודק (PARENTAL ADVISORY

ואני בריב עם השכן שלי, סו וואט? בעת צרה שניינו נתאחד כנגד האוייב המשותף

אתה רוצה להגיד לי שאף פעם לא שמעת את "האויב של האויב שלי הוא חברי"יפה. אז אתה עוד רוצה לשפר את רמת החיים של הפלסטינאים ואת ההשכלה שלהם? בשביל מה?

בשביל שבמקום קסאם עם טווח של 24 קילומטר יהיה לך שם מהנדסי רקטות שיתכננו טילים שיגיעו לת"א?

עדיף שישארו טיפשים וימשיכו לשנוא אותנו מאשר שיהיו משכילים ו....(הפתעה) ימשיכו לשנוא אותנו, רק שהפעם תהיה להם טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...