למי אתם מצביעים? - עמוד 16 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי אתם מצביעים?

qpalzm

בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...  

561 הצבעות

1. 1. בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...

• חי"ל / חירות
    • האיחוד הלאומי-מפד"ל
    • ישראל ביתנו
    • ש"ס
    • יהדות התורה
    • הליכוד
    • חץ / שינוי
    • קדימה
    • העבודה
    • מרצ
    • דע"ם / רע"ם / בל"ד / חד"ש
    • עלה ירוק / הגמלאים / הירוקים / הלב / תפנית / צומת החדשה
    • פתק לבן, אף מפלגה לא שווה את הקול שלי

Recommended Posts

ולמה בדיוק זה אמור להיות על החשבון שלי?

כי אתה חי בסרט שפלסטינים שמסתובבים חופשי בכפר שלהם עלולים להרים פיגוע.

אז אתה מטיל עוצר על הכפר ומקבל פי שניים מחבלים מאשר מקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איכות חיים היא תנאי הכרחי למיגור פשע וטרור.

בול-שיט!

הטיעון הזה לא תופס וכבר הוכחתי לך את זה.

מוסלמים ברחבי העולם חיים ברמת חיים גבוהה מאוד והם עדיין שורפים שגרירויות.

אתה פשוט חיי באשליות שמוסלמים הם יצורים רציונאלים.

האיסלאם הראדיקאלי הוא ממש לא רציונאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בול-שיט!

מסכים מילה ובמילה

ויודע מי המדינה הכי עשירה בעולם-כמובן זאת עם הכי הרבה נפט ערב הסעודית אבל לא חסר לשאר המדינות ליד איראן,קוויאת,הנסיכויות הערביות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אתה חי בסרט שפלסטינים שמסתובבים חופשי בכפר שלהם עלולים להרים פיגוע.

אז אתה מטיל עוצר על הכפר ומקבל פי שניים מחבלים מאשר מקודם.

לא איכפת לי מה הם עושים בכפר שלם, אבל אם חלק מהכפר מתכננים פיגוע אז צריך לחסל אותם באופן מידי, גם אם זה אומר למחוק חצי כפר (דגש על "אין").

אבל למה אני צריך לשלם להם כסף לשעשוע וכדי שלא יהייה להם משעמם? לא בשביל זה אני משלם מיסים! אני משלם שיגנו עלי, ואם אין צורך להגן עלי אז שישפרו את התשתיות. אני בטוח שפצצה של טון עולה פחות מפיתוח מרכזי בידור לפלסטינאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה של בנייה לא חוקית, כהפרה של חוק בישראל - זאת רק דוגמה קטנה לאוזלת ידה של המדינה כלפי מפרי חוק קיצוניים. יש גם משפחות פשע יהודיות לחלוטין, שהמשטרה לא מתקרבת אליהם, אלא במקרים קיצוניים, פשוט כדי לא להתעסק איתם.

בהקשר של הטרור - העובדה היא שבתרבות הערבית "שיטת הפינצטה" של נחשבת כפחדנות. ככה זה, וכל ערבי כן יאמר לך את זה (ולמצוא ערבי כן זאת בעיה, אבל לא ניכנס לזה - גם זה חלק מהתרבות).

כנגזרת מהעובדה הזאת, הפעלת כוח מוגזם - וכן, זה אומר פגיעה בחפים מפשע - אם היא קורה בכוונה, או לא בכוונה - יש לה השפעה חיובית על הפחד של הערבים מפני צה"ל. אין מה לעשות, ככה זה.

ואם פגיעה בחפים מפשע זה סגירת החשמל והמים ברשות לשעה, על כל ישראלי שנפצע בפיגוע - מה שיגרום לערבי בעזה, במקום לקפוץ על הגגות בשמחה אחרי ששמע על הרג של 10 ישראלים בפיגוע תופת, להיכנס לפאניקה ופחד ולרוץ לאגור מים ולאסוף עצים להסקה - מה טוב.

העובדה היא שזה עובד, אבל נראה רע, ויש בזה בעייתיות מוסרית בטווח המיידי. "עונש קולקטיבי זה לא פייר" - נכון. אבל זה עובד.

ואם העונש הקולקטיבי יכול להביא למצב של שקט יחסי, אחרי מספיק זמן - מה טוב. ואם בצורה הזאת חפים מפשע סובלים בהמוניהם, וזה ימנע מהרבה יותר חפים מפשע מלסבול בעתיד - מה טוב.

נכון, אין כאן הקבלה בערך של חף מפשע ישראלי, אל מול חף מפשע פלסטיני כי, מה לעשות, צה"ל שייך למדינת ומטרתו המרכזית היא לשמור על אזרחי מדינת היהודים. אם היינו רוצים להיות מוסריים עד אין קץ, היינו מתאחדים עכשיו עם הראשות הפלסטינית לכדי "מדינת כל אזרחיה" אחת גדולה ודמוקרטית למחצה, ומקריבים את איכות החיים שלנו ורמת הפשיעה הנמוכה יחסית ששוררת במדינה (בהשוואה למה שיהיה) - כדי שלכלל החפים מפשע הפלסטינים יהיה מעט טוב יותר, כשהם חיים על קיצבות האבטלה של המדינה... מה, לא? ::)

לצערי, יש מיעוט קיצוני במדינה שהיה רוצה לעשות את זה (ואני מדבר על יהודים "יפי נפש", מן הסתם יש אי אלו ערבים שהיו רוצים את זה גם).

הבהרה:

אני לא רומז לאף אחד שאני חושב שזאת הדיעה שלו - שוב, כתבתי את התרחיש הקיצוני הזה כי אני יודע שזאת לא הדיעה של אף אחד כאן. או לפחות מקווה... כתבתי את זה כדי לרתום את הזעזוע מהמצב ההיפוטתי הזה, כדי להדגיש ולהבהיר את הנקודה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יודע מי המדינה הכי עשירה בעולם-כמובן זאת עם הכי הרבה נפט ערב הסעודית אבל לא חסר לשאר המדינות ליד איראן,קוויאת,הנסיכויות הערביות

באמת מזכיר לי שראיתי לפני כמה ימים בטלויזיה סטודנטים איראנים שהתנדבו לבצע פעולות התאבדות ברחבי העולם.

אולי גם להם נבנה מרכז בידור ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות בפורום, מסתמן שהאנשים האלה הם מיעוט...

לצערנו, רוב משתמשי הפורום בני 15, אז זה לא משנה :-\

תכלס מכל ה-32 מצביעים שיש ל"ישראל ביתנו" פה בפורום?

מי פה בכלל בגיל המתאים להצביע?!?

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס מכל ה-32 מצביעים שיש ל"ישראל ביתנו" פה בפורום?

מי פה בכלל בגיל המתאים להצביע?!?

:lol:

מה זה משנה? גם אם רק חצי בגיל שאפשר להצביע (מכול אלה שהצביעו באופן כללי, לא רק לישראל ביתיינו...) אז זו עדיין המפלגה המובילה בפורום :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בול-שיט!

זה תחביב חדש, לעוות את המציאות לצורכיך שלך?

כל המקומות בהם נשרפו שגרירויות היו במדינות מוסלמיות פרימיטיביות ועניות.

בכל מקרה, אנחנו לא מדברים על שאר העולם, אלא על הסכסוך הישראלי-פלסטיני.

ואני את ההוכחות שלי הבאתי.

לא איכפת לי מה הם עושים בכפר שלם, אבל אם חלק מהכפר מתכננים פיגוע אז צריך לחסל אותם באופן מידי, גם אם זה אומר למחוק חצי כפר (דגש על "אין").

אבל למה אני צריך לשלם להם כסף לשעשוע וכדי שלא יהייה להם משעמם? לא בשביל זה אני משלם מיסים! אני משלם שיגנו עלי, ואם אין צורך להגן עלי אז שישפרו את התשתיות. אני בטוח שפצצה של טון עולה פחות מפיתוח מרכזי בידור לפלסטינאים.

כל הכסף שזורם מישראל לפלסטינים הוא כסף שהגיע מהפלסטינים מלכתחילה.

הם לא מסוגלים לגבות מסים בעצמם (מחסומים וכו' אתה יודע) ולכן אנחנו עושים את זה, תוך גביית אחוזי עמלה לעצמנו.

ועוד פעם, עוד לא נולד המצב שצה"ל נאלץ למחוק חצי כפר כדי למנוע פיגוע בודד, אז תשמור את הדיבורים באוויר למישהו אחר.

במקרה של בנייה לא חוקית, כהפרה של חוק בישראל - זאת רק דוגמה קטנה לאוזלת ידה של המדינה כלפי מפרי חוק קיצוניים. יש גם משפחות פשע יהודיות לחלוטין, שהמשטרה לא מתקרבת אליהם, אלא במקרים קיצוניים, פשוט כדי לא להתעסק איתם.

בהקשר של הטרור - העובדה היא שבתרבות הערבית "שיטת הפינצטה" של נחשבת כפחדנות. ככה זה, וכל ערבי כן יאמר לך את זה (ולמצוא ערבי כן זאת בעיה, אבל לא ניכנס לזה - גם זה חלק מהתרבות).

כנגזרת מהעובדה הזאת, הפעלת כוח מוגזם - וכן, זה אומר פגיעה בחפים מפשע - אם היא קורה בכוונה, או לא בכוונה - יש לה השפעה חיובית על הפחד של הערבים מפני צה"ל. אין מה לעשות, ככה זה.

ואם פגיעה בחפים מפשע זה סגירת החשמל והמים ברשות לשעה, על כל ישראלי שנפצע בפיגוע - מה שיגרום לערבי בעזה, במקום לקפוץ על הגגות בשמחה אחרי ששמע על הרג של 10 ישראלים בפיגוע תופת, להיכנס לפאניקה ופחד ולרוץ לאגור מים ולאסוף עצים להסקה - מה טוב.

העובדה היא שזה עובד, אבל נראה רע, ויש בזה בעייתיות מוסרית בטווח המיידי. "עונש קולקטיבי זה לא פייר" - נכון. אבל זה עובד.

ואם העונש הקולקטיבי יכול להביא למצב של שקט יחסי, אחרי מספיק זמן - מה טוב. ואם בצורה הזאת חפים מפשע סובלים בהמוניהם, וזה ימנע מהרבה יותר חפים מפשע מלסבול בעתיד - מה טוב.

נכון, אין כאן הקבלה בערך של חף מפשע ישראלי, אל מול חף מפשע פלסטיני כי, מה לעשות, צה"ל שייך למדינת ומטרתו המרכזית היא לשמור על אזרחי מדינת היהודים. אם היינו רוצים להיות מוסריים עד אין קץ, היינו מתאחדים עכשיו עם הראשות הפלסטינית לכדי "מדינת כל אזרחיה" אחת גדולה ודמוקרטית למחצה, ומקריבים את איכות החיים שלנו ורמת הפשיעה הנמוכה יחסית ששוררת במדינה (בהשוואה למה שיהיה) - כדי שלכלל החפים מפשע הפלסטינים יהיה מעט טוב יותר, כשהם חיים על קיצבות האבטלה של המדינה... מה, לא? ::)

לצערי, יש מיעוט קיצוני במדינה שהיה רוצה לעשות את זה (ואני מדבר על יהודים "יפי נפש", מן הסתם יש אי אלו ערבים שהיו רוצים את זה גם).

הבהרה:

אני לא רומז לאף אחד שאני חושב שזאת הדיעה שלו - שוב, כתבתי את התרחיש הקיצוני הזה כי אני יודע שזאת לא הדיעה של אף אחד כאן. או לפחות מקווה... כתבתי את זה כדי לרתום את הזעזוע מהמצב ההיפוטתי הזה, כדי להדגיש ולהבהיר את הנקודה שלי.

עונש קולקטיבי יכול לעבוד מצוין בדמות ניתוק חשמל ומים, מכיוון שהפלסטינים יסבלו ברמה כזאת שהם יאשימו את השלטונות שלהם (החמאס) על הפגיעה העקיפה ברמת החיים.

אבל במקרה של עונש קולקטיבי בדמות הפצצות עיוורות, תהיה בטוח שהפלסטינים יהיו מזועזעים כל-כך עד שהם רק יחפשו לנקום במי שלחץ על ההדק, במקום לשבת ולחשוב מי הוביל למצב הזה מלכתחילה.

והנה, גם בצד השני יושבים מטורפים שחושבים שהפיגועים הם עונש קולקטיבי נגד , אבל האמת היא שעונש קולקטיבי אלים הוא לא פרקטי משום בחינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכסף שזורם מישראל לפלסטינים הוא כסף שהגיע מהפלסטינים מלכתחילה.

הם לא מסוגלים לגבות מסים בעצמם (מחסומים וכו' אתה יודע) ולכן אנחנו עושים את זה, תוך גביית אחוזי עמלה לעצמנו.

ועוד פעם, עוד לא נולד המצב שצה"ל נאלץ למחוק חצי כפר כדי למנוע פיגוע בודד, אז תשמור את הדיבורים באוויר למישהו אחר.

עונש קולקטיבי יכול לעבוד מצוין בדמות ניתוק חשמל ומים, מכיוון שהפלסטינים יסבלו ברמה כזאת שהם יאשימו את השלטונות שלהם (החמאס) על הפגיעה העקיפה ברמת החיים.

אבל במקרה של עונש קולקטיבי בדמות הפצצות עיוורות, תהיה בטוח שהפלסטינים יהיו מזועזעים כל-כך עד שהם רק יחפשו לנקום במי שלחץ על ההדק, במקום לשבת ולחשוב מי הוביל למצב הזה מלכתחילה.

והנה, גם בצד השני יושבים מטורפים שחושבים שהפיגועים הם עונש קולקטיבי נגד , אבל האמת היא שעונש קולקטיבי אלים הוא לא פרקטי משום בחינה.

גם אי-העברת כספים לרשות/ניתוק קשר איתם הוא עונש קולקטיבי טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תחביב שלך לשקר?

אלה ששרפו את השגרירויות לא רעבים ללחם!

ולמה אנחנו לא מדברים על שאר העולם? למה לא? כי זה לא מתאים לתפישה שלך שמוסלמים הם לא ממש חובבי אדם ושלום

איך אתה מסביר סטודנטים איראנים שמתנדברים למשימות התאבדות?

השינאה שלהם לא נובעת מזה שחסר להם משהו. היא נובעת מהאיסלאם הראדיקלי וככל שתמהיר להפנים את זה, כך יהיה טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...