n.L's pRoJeCt! עידכון ע"מ 11 צביעת הדלת הרבה תמונות! - עמוד 8 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

n.L's pRoJeCt! עידכון ע"מ 11 צביעת הדלת הרבה תמונות!

n.L

Recommended Posts

עידכונים חמים מהתנור!

אני בשלבים מתקדמים עם הצביעה של הדלת :)

אחרי שחיכיתי כמה ימים כדי שהשכבה הראשונה של הצבע תתייבש שייפתי אתמול את השכבה הראשונה במשך שעתיים עם נייר מים 600grit

היום צבעתי את השכבה השנייה של הצבע ואני מרוצה מאוד מהתוצאות!(אני חושב ומקווה שגם אתם תתפלאו ותתלהבו) :xyxthumbs:

תחילה נראה מרחוק

0094wy.jpg

תקריב למרקם החלק

0066ne.jpg

דוגמה לאפקט המראה שהתקבל(המרקם לא כ"כ חלק בגלל האור וליכלוכים בעדשה של המצלמה בתמונה השנייה)

0039jv.jpg

0049cd.jpg

עוד 2 דוגמאות טובות בו-זמנית גם לשכבה החלקה שהתקבלה וגם לאפקט המראה

אפשר בפינה השמאלית לשים לב להשתקפות של הארון שלי

0127tp.jpg

וזאת התמונה הכי טובה שבאמת מראה איך הצביעה נראית במציאות(גם המרקם וגם ההשתקפות והכל)

0135cz.jpg

עכשיו אני צריך לחכות יומיים שלושה שהשכבה הזאת תתייבש ואז שוב לשייף עם נייר מים ולרסס שכבת לקה לסיום.

מי שמעוניין להתעמק יותר בנושא ולראות של השלבים שיגיד לי ואז כשאני יצבע את הגג אני יצלם כל שלב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תמיד אמרתי שצבע מחזיר אור\אפקט מראה\מבריק\גלוסי ניראה טוב והרבה יותר טוב מהמט צביע חלקה מאד ממליץ לך להיסתפק ב 2 שיכבות אצלי השלישית הרסה קצת אז בהצלחה בהמשך :xyxthumbs::yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את זה עם ספריי שחור מבריק שעולה 10 שקל. :)

הסוד של זה הוא השיוף בין שכבה לשכבה כשאני יצבע את הגג אני יצלם את השלבים.

אני לא עושה שכבה שלישית של צבע אני משייף עם נייר מים ואז עושה שכבה של ספריי לקה.

עריכה:

אנשים תנו קצת תגובות לא משלמים על זה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים תנו קצת תגובות לא משלמים על זה : :smile1: (רק 5 שקל לאלה שיש להם פחות מ 10000 הודעות חח

פששששששששש איזה יופי וואו תיראו איזה איכות צביע ואיזה רעיונות מקורים הבן אדם גאון ;D ;D ;D
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות! :D

מה זה נייר מים???

נייר מים זה נייר שיוף עדין מאוד מאוד שהתפקיד שלו הוא בעצם לשטח ולהחליק את המשטח.

כשמשתמשים בו מרטיבים את המשטח והנייר ואז מחליקים.

זה עוזר בצביעה בכך שהמרקם יוצא חלק ומבריק ככל שמשייפים יותר.

ובקשר לפרויקט:

לא התקדמתי כבר הרבה זמן כי זה בדיוק תקופה עם הרבה מבחנים ואני גם מתכנן משהו אז אני משיג חומרים אני מאמין שבקרוב אני ייתן עדכון גדול וכולל! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 איזה כיתה אתה

2 נייר מים זה נייר שיוף עדין מאד שאם תעביר עליו תיד לא תרגיש שריטות קלות כאלה יש לי נייר זכוכית שאני לא יודע אם הוא נייר נים -אפור מתאים למשחזת זוית

ויותר חלק מ מדף עיתון

אני גם בתקופה של בגרויות אבל עדין אני עובד על הפרויקט איזה חצי שעה שעה ליום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...