n.L's pRoJeCt! עידכון ע"מ 11 צביעת הדלת הרבה תמונות! - עמוד 6 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

n.L's pRoJeCt! עידכון ע"מ 11 צביעת הדלת הרבה תמונות!

n.L

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב הנה מגיע עדכון משמח ומאכזב! :silly:

היום התקדמתי דיי טוב בפרויקט, מה שעשיתי:

צבעתי את הדלת עם הלהבות הכתומות לשחור ומרחתי עליה לקה מבריקה ועבה שיצרה אפקט מראה לא נומלי!

התחלתי לחתוך חלון בסידי והכנתי שתי לדים שיהיו בפנים(הנה התיכנון):

cd9gb.jpg

הדבר המאכזב בעידכון הוא שאבא שלי טס והוא חוזר רק לפני החג(עוד שבוע)...ונחשו למה אני מספר לכם את זה? :nixweiss:

כי הוא לקח את המצלמה הדיגיטלית ואת הפלאפון שלי עם המצלמה :bash:

אז מה שנותר לעשות הוא להמשיך לעבוד ולנסות להשיג בשביל לצלם ולהעלות כמה תמונות!

מה שאני מתכנן לעשות זה לגמור את החלון בסידי, לחתוך חלון בגג(תלוי איך העניינים יתפתחו) ואם אני ישיג את כל מה שאני צריך אז להכין את המעגלים של הפאן באס שהתחלתי והשארתי בצד ואלמנט תאורה, עשיתי הזמנה מפנדה של שתי מאווררי לדים אחד יהיה בדלת שכבר חתוכה ומחכה למאוורר חלומותיה ;) ואחד יהיה ב-"blowhole" שמי שזוכר תיכננתי לעשות מקדימה, אני מקווה שהם יגיעו לפני החג.

אז חברים, צפו לעידכונים! אולי עם ואולי בלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל באמת אבל תכנון נחמד רק מה שלא נראה לי למה לעשות חלון בכל מקום אפשרי במחשב

עם זה בדלת של המארז עוד אני מבין כי זה יפה אבל למה בcd כאילו מה זה עוזר לך בקושי רואים את זה אחי לדעתי זה סתם לעשות שם חלון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אני מתכנן גם חלון בגג ואז בטוח יראו את זה וחייבים לעשות משהו...

יודע מה יכול להיות שאני ישמע בעצתך!

נחכה ונראה מה אחרים אומרים בנושא... ???לעשות חלון בגג ובסידי או שלא צריך להגזים ועדיף להשאיר ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך לעשות בהתחלה חלון בגג, (כי אם אתה רוצה חלון, ואתה חושב על חלון בסידי אז תהייה חייב גם חלון בגג...) ואם תרצה אחר כך תוכל לעשות גם חלון בסידי...

ודור, זה שאלה מטופשת לשאול "למה צריך כל כך הרבה ...". למה אתה לא שואל למה אנשים עושים שלמים מפרספקס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

n.L לדעתי יהיה יפה לעשות בגג חלון עם איזה מאורר נחמד אבל גם חלון בסידי לדעתי זה קצת מוגזם

ו IG מה הקשר מארז שכולו מפרספקט זה בכלל לא אותו דבר מה אתה קשור לחיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונה אתה לא רואה אפילו מה אני כותב!!!!!!!!!!!

אמרתי לו את דעתי!!!!!!!

ובונה מה אתה מתערב בכלל למה זה המחשב שלך?

מי אתה בכלל?

עם לדעתך לעשות חלון בכל מקום זה יפה אז תגיד לו מה אתה מגיב על הדעה שלי מי שואל אותך בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאין פה על מה להתווכח כל אחד והדיעה שלו :nixweiss:וזה שמישהו אמר משהו זה לא אומר שאני ירוץ ויעשה אותו...

יאללה סולחה ;)

יש חדשות בפי...חלק טובות וחלק רעות.

נתחיל עם הטובות: הדברים שהזמנתי מפנדה הגיעו הרבה יותר מוקדם ממה ששיערתי הם כבר נמצאים בחנות והשבוע אני ייסע להביא אותם.

ולרעות: :'(

כפי שאמרתי בעידכון מרחתי לקה על הדלת..

הבעיה היא שהלקה עבה מאוד ולוקח לה 24 שעות להתייבש.

במשך הלילה נכנסו ללקה גרגירי אבק וגם איזה יתוש שיצא לשחות וטבע :silly:

בקיצור עכשיו אני צריך לקנות טרמפנטין(הדבר היחידי שיכול להוריד את הלקה הזאת)ולהוריד את הלקה ולצבוע הכל מחדש :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה זין זה

הבעיה היא שהלקה עבה מאוד ולוקח לה 24 שעות להתייבש.

במשך הלילה נכנסו ללקה גרגירי אבק וגם איזה יתוש שיצא לשחות וטבע :silly:

בקיצור עכשיו אני צריך לקנות טרמפנטין(הדבר היחידי שיכול להוריד את הלקה הזאת)ולהוריד את הלקה ולצבוע הכל מחדש :s07:

חח תשאיר ותצלם את היטוש זה יכל להיות תמונת הרקע שלי חחחחח שים את זה בממד ממוסה בניילון או בלי ניילן כמה שיותר מוגן בלי רוח וחיות
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שעות של עבודה,מאמץ והסנפת טרפנטין סיימתי להוריד את הלקה המחורבנת הזאתי מהדלת.

זאת הייתה עבודה קשה ביותר: הייתי צריך קודם לקלף קצת את הלקה עם סכין חד פעמי.. אח"כ שפכתי טרפנטין ושייפתי ואז אחרי שטיפה שוב שפכתי ועברתי עם סקוטצ'.

אני חייב לציין שכרגע אני מסטול לגמרי מהריח :silly: ולגבי הלקה אפשר להגיד שזאת אחלה לקה למי שמורח אותה בשביל להגן על משהו שנמצא בשמש וכו'.

בקיצור הלקה הורידה איתה גם את כל הצבע מהדלת :bash:ומכיוון שעכשיו אני קצת יותר מנוסה ממה שהייתי כצבעתי אז אני יצבע מחדש כמו שצריך עם כמה שכבות ושיופים בין לבין וגם קניתי ספריי לקה מבריקה.

אני בטח יסיים עם הצביעה רק אחרי החג אבל תפו לעידכונים בקשר לחלון בגג וכנראה ביום ראשון אני יתחיל לעבוד על הרעיון שלי להארד דיסק.

ועוד שאלה:

מישהו יודע איפה אני יכול לקנות דיסקיות חיתוך באיזור חיפה-חדרה כי הלכתי בחנויות ליד הבית ולא הבינו על מה אני מדבר :nixweiss:... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עדכון קטן!

בזמן האחרון קצת התבאסתי כי כמעט שום דבר לא הלך לי..

זה התחיל מהלקה שלא הייתה טובה ונלחמתי שעות להוריד אותה וכל העבודה שלי על הצביעה נזרקה לפח..

זה המשיך בזה שאתמול חתכתי חלון בגג אבל ת'אמת שאני לא ממש מרוצה מהתוצאה ואני חושב על פיתרון כרגע..

זה המשיך בזה שלא שמתי לב לפרטים הקטנים לפני שעשיתי את החלון ורק אח"כ גיליתי שהמרחק בין הגג של המארז לבין הספק כח שלי קטן ביותר ואין לי איך לשים שם פרספקס.. :bash:

בקיצור הכל לא הלך לי ואני מקווה שדברים יסתדרו!אני תמיד נשאר אופטימי :xyxthumbs:

היום הייתי באייס וקניתי דיסקיות חיתוך...מחר אני יעלה של מה שעשיתי עד עכשיו פשוט אין לי כח לצלם עכשיו והלעביר והכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסדר ככה היה לי עם המארז (הפרויקט) ראשון שלי. גם אני לא חשבתי על הדברים עד הסוף ולא ממש הייתי מרוצה ממה שיצא בסוף.

קח את הזמן ופשוט על תעשה שבוע כלום עם המחשב. הרצון כבר יחזור ואיתו המוטיבציה.

מקסימום אתה תעשה כמו שאני עשיתי וזה פרויקט שני שעליו כבר לא תעשה טעוית.

בהצלחה בהמשך!!! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...