n.L's pRoJeCt! עידכון ע"מ 11 צביעת הדלת הרבה תמונות! - עמוד 7 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

n.L's pRoJeCt! עידכון ע"מ 11 צביעת הדלת הרבה תמונות!

n.L

Recommended Posts

טוב המצלמה סוף סוף חזרה אליי ואתמול הבטחתי שאני יעלה אז..:

היום הלכתי לפנדה והבאתי שתי מאווררי לדים אדומים של CM

0027qx.jpg

הדיסקיות חיתוך שקניתי אתמול

0048ln.jpg

הדלת לאחר שהורדתי את הלקה וצבעתי שכבה ראשונה בצבע לבן (מחר תעבור שיוף עם נייר מים ואז צביעה בשחור)

0087cs.jpg

החיתוך בגג (אני לא כל כך מרוצה ממנו)

0119ot.jpg

והיום חבר שלי קנה מארז חדש אז הביא לי את שלו ועכשיו יהיה על מה לעשות ניסויים או שאולי אני יצטרך איזה חלק..

0098xu.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה על התגובות!

אם כבר אני פה אז עידכו מצב קטן..

אתמול צבעתי את הדלת בשכבה ראשונה של שחור ומחר אני ישייף ויצבע שכבה שנייה.

אני מתכנן למחר כמה דברים נראה איך יתקדם.

מקווה שהיה לכולם חג שמח ולאלה שבגילי(14) ועדיין מחפשים אפיקומן מקווה שמצאתם ;)

אני ודודים שלי מצאנו כולם ביחד אז חילקו את הפרס בינינו :/ אולי אני יקנה איזה ערכת סליבינג נחמדה או כמה גרילים יפים.

חוה"מ שמח וכשר לכולם! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות!

אם כבר אני פה אז עידכו מצב קטן..

אתמול צבעתי את הדלת בשכבה ראשונה של שחור ומחר אני ישייף ויצבע שכבה שנייה.

אני מתכנן למחר כמה דברים נראה איך יתקדם.

מקווה שהיה לכולם חג שמח ולאלה שבגילי(14) ועדיין מחפשים אפיקומן מקווה שמצאתם ;)

אני ודודים שלי מצאנו כולם ביחד אז חילקו את הפרס בינינו :/ אולי אני יקנה איזה ערכת סליבינג נחמדה או כמה גרילים יפים.

חוה"מ שמח וכשר לכולם! :xyxthumbs:

גיל 14 וכבר עושה מודינג! מכובד, יפה יפה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם אני חייב לפתוח ולהגיד שהייתי היום בתערוכת מכוניות והיה הכי טוב מכל התערוכות הקודמות!

מי שלא הלך כדאי לכם ללכת מחר!!

ועכשיו לענייננו:

כפי שאמרתי הייתי היום בתערוכה חזרתי הביתה בערך בשש ושיעמם לי אז אמרתי יאללה נעשה משהו נחמד:

הכנתי כונן נסתר:

בשלב הראשון לקחתי פאנל 5.25" מיותר שהיה לי והורדתי את החלקים הבולטים שיש בצדדים:

0014gt.jpg

0028xb1.jpg

השלב השני:

0036xr.jpg

מה שרואים בתמונה בעצם אלו חתיכות דבק דו צדדי שהדבקתי לפאנל ובעזרתן נחבר את הפאנל לכונן.

חתיכה מספר 1 תידבק לחלק שבעצם נפתח כאשר אנחנו רוצים להכניס דיסק וכך הפאנל ייצא ביחד עם החלק.

חתיכה מספר 2 תהיה מול כפתור הפתיחה של הכונן ותפקידה הוא לבלוט בשביל שכאשר שנרצה לפתוח את הכונן נלחץ בערך איפה שהחתיכה ואז הכונן ייפתח.

את חתיכה מספר 2 הדבקתי מצד אחד לפאנל ומצד שני שמתי חתיכת נייר בכדי למנוע מהדבק ומהפאנל להידבק לכפתור כי אם הוא ידבק כאשר נפתח את הכונן תיווצר בעיה.

בשלב השלישי צריך לחבר את הכונן בחזרה למארז אבל נחבר אותו כך שיהיה קצת יותר אחורה ממה שהיה בשביל שהפאנל שהצמדנו אליו לא יבלוט מכל השאר:

הכונן ממוקם במקום

0052fl.jpg

לוחצים איפה שמיקמנו את חתיכה מספר 2

0069nh.jpg

והנה הכונן שלי!! :D חיפשתי אותו בכל מקום ולא מצאתי! ;)

0045ff1.jpg

וזהו סיימנו!

מקווה שעזרתי למישהו! :xyxthumbs:

אם מישהו מעוניין בעוד פרטים או נתקל בבעיה הוא מוזמן לפנות אליי פה או בפרטי ואני אשמח לעזור! :)

אחרי שסיימתי עם הכונן פתאום חשבתי על המאווררים הג'נריים שלי שעושים רעש כמו טרקטור אז החלטתי להוציא אותם ובמקום זה שמתי את אחד מהמאוורים של CM שקניתי וברגע שחיברתי אותו הייתי בשוק! :o

הוא עושה אור לא נורמלי ובנוסף רוח מצויינת בלי רעש!

מי שמתכנן לקנות מאווררים אני ממליץ על המאווררים האלה הם יפים טובים וזולים!(ד"א הם עובדים לפי חיישן טמפ').

הנה תמונה של האור שהוא עושה(האור הזה זה רק מהמאוורר היחיד בלי שום דבר אחר)

0077tz.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא ממש לא...

הדבק דו צדדי חזק לא פחות מאיזולירבנד והוא מחזיק מצוין! :xyxthumbs:

וד"א גם אם זה לא היה ממש יציב זה לא היה זז הרבה כי הפאנל נמצא בין הפאנלים האחרים והוא גם מוכנס קצת בלחץ לפרונט בכדי שלא יזוז..

נ.ב

בתמונה הפאנלים נראים קצת עקום כי הפאנל שמתחת לכונן מחובר עקום..אני יעלה עוד מעט תמונה טובה יותר

עריכה:

הייתי חייב בשביל שתראו שזה נראה רגיל:

0096oh.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם עשיתי פעם כונן ניסתר עם דבק דו צדדי, ואצלי הפאנם לא הייה לחוץ בין האחרים, אז כל פעם שפתחתי\ סגרתי אותו הו הייה "רוקד" (זז ומתעוות...)

ולא דיברתי על איזוליר באנד, אלא על דבק מגע רגיל... את הרמפה לחיבור אל המגש ואל הכפתור הייה אפשר לעשות ממשהו אחר (אפילו מקלות של ארטיק ;))

(אני עשיתי בצורה קצת שונה ונשאר לי חתיכות מהפלסטיק של הפאנל שהשתמשתי בהן בשביל זה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...