מה אתם חושבים על עשירים שמדברים על עוני? - עמוד 17 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם חושבים על עשירים שמדברים על עוני?

stone cold

Recommended Posts

אתה לא יכול להכניס דברים חריגים כמו מחלות לחישוב

נכון יש סיכוי שתצטרך איזה ניתוח מסובך במיליוני דולרים, אבל רוב האנשים בריאים וקופות החולים הופכים את רב הרפואה לזולה מאד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 257
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אתם באמת חושבים שאם לא יהיו קצבאות ילדים הדוסים יפסיקו להשריץ? הם פשוט יחיו מתרומות של דוסים מברוקלין שעובדים כי שם אף אחד לא מממן אותם ועדיין לא יעשו צבא/ישלמו מיסים. כן צרייך לקשור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החישוב שלך לא מציאותי ביכלל דירה ב 70000דולאר לא ראיתי באף מקום

ואתה לא מחשיב הרבה מהתשלומים שיש לבן אדם נורמלי

אתה יודע כמה עולה טיפול שינים לדוגמה?

מיצרכי ניקיון?

ועוד 10000000000 דברים אחרים או שאולי אתה רוצה שהם לא ינגבו תתחת

ואני לא אומר שהמדינה צריכה לעזור לי או להרבה אחרים פשוט שהמיסים יהיו נורמלים ושידאגו לחולים זקנים וכו

ובקשר לילדים אני מסכים שלא כולם צריכים להוליד ילדים אבל היום המדינה מעודדת את זה לצערי

טוב, בשלב הזה אני חייב להגיד לך תפסיק לבלבל את השכל.

אני יודע בדיוק כמה עולה כל דבר כי אני חי קצת יותר שנים ממך, ומממן לעצמי קצת יותר דברים ממך.

אני יודע בדיוק כמה עולים טיפולי שיניים.

אני יודע בדיוק כמה עולה ביקור אצל רופא סתם, כמה עולות תרופות וכמה עולה לנגב את התחת.

אני גם יודע בדיוק איזה דירות יש ב 70,000 דולר כי אני ראיתי. תזכיר לי בבקשה, כמה דירות אתה הלכת לחפש לעצמך?

אתה מתנהג בדיוק כמו זומבי שטוף מוח שחוזר על מנטרות מטופשות חסרות כל אחיזה במציאות.

אתה רוצה להמשיך לדון בנושא אתה מוזמן להביא דוגמאות נגדיות, או חישובים אחרים. אם לא, סייג לחוכמה - שתיקה.

עריכה:

סתם לצורך השכלה, חיפוש זריז מאוד בהומלס של דירות להשכרה מתחת ל400 דולר הניב 610 תוצאות. וזה רק בהומלס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחותי מחפשת דירה כבר הרבה זמן ולא ראתה אף דירה ב70 אלף דולאר

אולי בצפון יש דירות כאלה או איזה דירה שצמודה לרידינג

אבל במרכז אני לא ראיתי אף דירה כזות שאפשר ליחיות בה ובמרכז יש מספיק עבודות לכולם

וחוץ מיזה אני בקרוב בן 28 אז תפסיק לזין תשכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אם אתה בן 27 ולא מודע למציאות סביבך המצב עגום.

Wake up and smell the roses.

אם אחותך מחפשת דירה ב 70,000, שתחפש באזור בת-ים, חולון, דרום ת"א פתח תקווה ונתניה.

אפשר למצוא גם באזור רמת גן, אבל מעט יחסית.

בכלאופן, אני גם מוכן לגבות את מה שאני אומר. כשאני אחזור לארץ (עוד כחודשיים), אני מוכן להקדיש יום שלם ולהראות לך ולאחותך כמה וכמה דירות סבירות לחלוטין ב 70,000 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אם אתה בן 27 ולא מודע למציאות סביבך המצב עגום.

Wake up and smell the roses.

אם אחותך מחפשת דירה ב 70,000, שתחפש באזור בת-ים, חולון, דרום ת"א פתח תקווה ונתניה.

אפשר למצוא גם באזור רמת גן, אבל מעט יחסית.

בכלאופן, אני גם מוכן לגבות את מה שאני אומר. כשאני אחזור לארץ (עוד כחודשיים), אני מוכן להקדיש יום שלם ולהראות לך ולאחותך כמה וכמה דירות סבירות לחלוטין ב 70,000 דולר.

בכיף אתה מוזמן להראות לי דירות חוקיות במרכז שלא קרובות למשחתת עופות וכו ושלא ניראות כמו סטלינגרד במילחמת העולם השניה

שעולות 70 אלף דולאר

דרך אגב יש דירות לא חוקיות גם בפחות אבל שקונים דירה לא קונים דירה שמועמדת להריסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nemesis אני יביא לך תאנלוגיה בקנה מידה קטן יהיה יותר קל להבין.

יש אדמה 2קמ מרובע, חלק ממנו יער עם מערכת החי ששומרת עליו ג'יקוים שמפרים תאדמה ואת כל החרא, הציפורים שאוכלים תג'וקים, הטורפים שאוכלים תציפורים בני אדם שאוכלים תטורפים, וכל מה שכולם מחרבנים מועבד ע'י הג'וקים, מים וחומצות עוד פעם להפריית האדמה (דשן)

חלק ממנו אדמה חקלאית. יש 10 אנשים, בשביל לספק 10 אנשים נגיד אתה צריך רבע מהאדמה לחקלאות. סבבה.

אנשים מתרבים ניהיה 15 אנשים. צריכים יותר אוכל אבל האדמה המוקצעת עכשיו לא מספיקה. מה הם עושים ? מורידים חלק מהיער לאדמה חקלאית.

וואלה פטרנו תבעיה. אבל הם ממשיכים להתרבות. מה עכשיו ? מורידים את כל היער, אין יותר מערכת אקולוגית. יש עדיין אנרגיה סולארית להפעיל תמערכת

אבל איך מערכת שתופעל. מה קורה ? האדמה מתה אנשים מתים, אין עצים אין חמצן. כי כשהים מתאדה הוא מתאדה למולקולות H2O ולא מתפרק לחמצן מימן,

בגלל זה יש גשם. אבל מה יעזור הגשם אם אין מה להשקות כי כל הבעלים מתו כי האדמה לא היתה פוריה ולא היה חמצן.

וועוד איך בטח! שלא יכול להיות מספיק אוכל בעולם. כי לא המירו מספיק אדמה לחקלאית. אבל בימינו יש מספיק אדמה חלקאית, ואנשים מתים מרעב בגלל פוליטיקה. למרות זאת עדיין יש יותר מדי אנשים בעולם, וממשיכים לחרוט יערות להרחבת אדמה חקלאית כי אנשים מפגרים. ואתה ועוד מיליונים כמוך חושבים איך לפרנס תמשפחה שלהם

ולפתור תבעיות שהעולם "המודרני" יצר לעצמו. וכל זה לא היה צריך להגמר כך אם פשוט לא היו מתרבים יותר מדי וכל 1 דואג לחיות כמה שיותר טוב.

ולחיות טוב תלוי באיזון ולא בכמה כסף מרויחים. וכולם עדיין ממשיכים להתרבות ולעשות תוכניות לעתיד איך לקנות דירה.

כוס עמו נחשב לקללה חמורה ? סעמק אני יכול לבנות לבד בית לעצמי ויהיה מצויין עם החוקים של ימינו אבל פחות אנשים. אבל יש תחרטא של העולם המודרני אני לא יכול לבנות בית איפה שבא לי. החוקים זה דבר שולי, ההבנה והיחס הבסיסי של האדם לעולם זאת הבעיה.

אנשים רצו רצו קדימה ולא ידעו לאן רצים, העיקר לרוץ עם העדר.

קיצר אנשים מפגרים אחד אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

scriewy,

אתה מתפרץ לדלת פתוחה.

אני מסכים איתך שצריך להגביל את קצב הילודה בעולם, רק אמרתי שבינתיים מה שגורם לאנשים למות מרעב זה לא בגלל שאין מספיק אוכל, אלא שהוא פשוט לא מגיע לכולם. אני גם מאמין שהמערכת האקולוגית רחוקה ממצב של קריסה, למרות שהמשך המצב כמו שהוא ידרדר את המצב.

בכלאופן, אי אפשר לדעת מה יהיה עוד 1000 שנה, או איזה פתרונות ימצאו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על הטבע האנושי. שכרגע אינו ניתן לשינוי.

הרי אתה מביע את העמדות שלך פה, רק בגלל הצורך האנושי שלך להביע קול. כמובן שאתה גם מחכה לתגובות נגדיות

כדי לסתור אותם ולהרגיש צודק וחזק, שזה עוד צורך אנושי.

הבעיות לא נוראיות כמו שאתה חושב. התחממות הגלובלית אינה גרועה כמו שאתה חושב, ויש מצב שאנחנו בדרך לעידן קרח.

זיהום האוויר אמנם הורג אנשים כבר היום (1000 אנשים בשנה בתל אביב), אבל יש הרבה מקומות פתוחים ללכת אליהם,

ומה זה משנה אם השדה המגנטי של כדור הארץ מתפך בקרוב ומחזיר אותנו לעידן האבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזמן כבר הפסקתי להתנהג בטבעינו האנושית פחחחח... תירא כמה תגובות יש לי מאז שנרשמתי, ואין צורך בלהיות צודק ושישמעו את קולי.

סתם אזרוק עצם, בהודו מצאו עיר כמה מטרים מתחת לקרקע, גילה מוארך בכמה אלפי שנים, לפני המצרים, ושלד ספוג קרינה פי 50 מהמותר לאדם (6 Gy נירא לי קטלני לאדם) והבניינים מותכים ממרכז מסויים כלפי חוץ פחות ופחות(ממש כמו אפיצנטר). הבנתם כבר שמה שהושמד שם היה ע'י גרעיני ?

אנשים אטומים לא מעניין אותם העבר ואם לא יודעים תעבר אז לא לומדים מהטעויות של עבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקה לזה אין לי, כי קראתי את זה על לוח שנה, אני יכול להביא לך על שבט DROPA אם לא שמעת עליהם.

http://www.crystalinks.com/dropa.html על הנושא הזה יש די הרבה מקורות.

אבל על הנושא בהודו אני לא חיפשתי ביסודיות עדיין, נסיתי לסקל בין india underground radioactive skeleton ויצא מלא דברים אז וויתרתי.

וואלללה אחי יום המזל שלך. עכשיו בזמן שרשמתי תהודעה אמרתי לא יפה כך לזרוק עצם בלי גיבוי, ועוד אחרי שציינתי שזה מלוח שנה מה שנחשב בעיני אנשים למקור הכי לא אמין כמו עיתונים צבוענים\צבעוניים אבל אחרי מה שראיתי וקראתי ושמעתי בכללי התייחסתי לזה ברצינות (צריך לדעת לנתח), אמרתי חייב להיות משהו על זה, והמשכתי לחפש על השלד הזה מהודו, ואחרי שסיקלתי בין המילים hindu skeleton radioactive dose city Contamination cities absorbed ומצאתי :) !!

http://www.geocities.com/nmdecke/MysteriousWorld.html

ועוד פעם זה קצה הקרחון מה שאני מזכיר פה מהמידע שיש בידנו כיום, המידע אבל בידי ספורים שמנסים ללמוד מזה לאומת הכלל, כי רוב אנשים אטומים ושמים קצוץ על עתידנו כמין אנושי.

גן מעניין אם אתה לא מכיר את זה תריץ בחיפוש Peru Nazka lines

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...