מה אתם חושבים על עשירים שמדברים על עוני? - עמוד 14 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם חושבים על עשירים שמדברים על עוני?

stone cold

Recommended Posts

אני בלי ברירה נורמלית חי בבית של ההורים

משכנתה=עבדות ל20 שנה

שכירות=עבדות עד הזיקנה ואז הומלס

לגור בבית של ההורים=סבל ובושה אבל אחרי הרבה זמן דירה בלי משכנתה וסוג של ביטחון-לא שיש ביטחון אמיתי בעולם

יש גם תאופציה לעזוב תארץ לארץ עניה כמו הודו לדוגמה ובמיקרה ולא היו לי מגורים היתי לוקח תכסף ובימקום לטיל בהודו גר שם

(לא שאני אוהב את הודו למעשה אף פעם לא היתי שם ואין לי כל רצון לטיל שם בעתיד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 257
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

דווקא אני מתכתבת עם בחורה שעברה לגור בלונדון עם שותפה - מסתבר שהשותפה היתה מש"קית חינוך בבסיס שלי והן מסתדרות לא רע ומודות שפה השכר פשוט לא מספיק לממן את הדברים האלו, בעוד שבחו"ל כולם מסתדרים דיי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשניה שאני מתחיל לעבוד עבודה מסודרת, אני עף מהבית... זאת לא שאלה בכלל.

לא סתם לומדים 4 שנים בקריעת תחת של הנדסה...

קר-כמו-אבן, אנשים בחיים לא יבינו אותנו, אני מתכוון מבחינת האיזור רעננה-כפר סבא-הוד השרון, איך מישהו יכול לעזוב כזה איזור... ולעבור נגיד, לת"א, בעעע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשניה שאני מתחיל לעבוד עבודה מסודרת, אני עף מהבית... זאת לא שאלה בכלל.

לא סתם לומדים 4 שנים בקריעת תחת של הנדסה...

קר-כמו-אבן, אנשים בחיים לא יבינו אותנו, אני מתכוון מבחינת האיזור רעננה-כפר סבא-הוד השרון, איך מישהו יכול לעזוב כזה איזור... ולעבור נגיד, לת"א, בעעע....

כן ואני עוד מהרעננים הישנים ולא מהבני זונות המיליונרים שעברו לפה אחרי שהאזור אפך ליוקרתי

(לא שאני מיתנגד לדרום אמריקיות והצפונבוניות :-*)

אחד מהדברים המעצבנים פה זה שיש יותר ויותר בני 17 מיזדינים שיש להם גיפ מההורים ולי אפילו אין פיאט ישנה :pissed:

היתי מת לפיאט+מערכת נחמדה היתי שם דיסקים של IRON GUNS וכו

אבל ירחיק אותי מהדירה העתידית אז אני מוותר :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בנאדם יחיד יכול לחיות ממשכורת מינימום ועדיין לחסוך כמה מאות שקלים כל חודש.

עריכה:

וכן, אפשר למצוא דירה בשכירות ב370 דולר לחודש, ולקנות אותה ב 70,000$.

דרום ת"א, פתח תקווה (שכונה נקייה בלי מסוממים, גנבים וכו').

מה אתה מצפה במשכורת מינימום, לגור בהרצליה פיתוח?

ודרך אגב, אפשר גם לשכור דירה שלמה ב 300 דולר, ולקנות ב 50,000 דולר אם אתה מוכן לגור באזורים פחות אטרקטיביים.

אני פשוט בחרתי אופציות יקרות יותר, בשביל שלא תגיד שזאת לא רמת חיים סבירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים בחיים לא יבינו אותנו, אני מתכוון מבחינת האיזור רעננה-כפר סבא-הוד השרון, איך מישהו יכול לעזוב כזה איזור... ולעבור נגיד, לת"א, בעעע....

מבין אותך

אני אאלץ לעזוב את רמת אביב לאיזשהו חור :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ואני עוד מהרעננים הישנים ולא מהבני זונות המיליונרים שעברו לפה אחרי שהאזור אפך ליוקרתי

(לא שאני מיתנגד לדרום אמריקיות והצפונבוניות )

אחד מהדברים המעצבנים פה זה שיש יותר ויותר בני 17 מיזדינים שיש להם גיפ מההורים ולי אפילו אין פיאט ישנה

היתי מת לפיאט+מערכת נחמדה היתי שם דיסקים של IRON GUNS וכו

אבל ירחיק אותי מהדירה העתידית אז אני מוותר

דרום אמריקיות יש להם ערכים גבוהים,יש לך את הרוסיות מרמת אביב ג שהוריהם מאפיונרים כל השכונה שלהם עם שומרי ראש

אבל הם מזדיינות שם תופסות פוזה על כולם עושות מסיבות אורגיה,ראיתי את זה בכתבה של ידיעות תל אביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אפשר גם להאמין לכל מה שכתוב. חברה שלי וחברה שלה רבו עם 3 גברים בני 30+ שהתחילו איתן ולא עזבו אותן בשקט אז לאחת נפל הבקבוק מהיד ומישהו קרא למשטרה, מיד אסרו אותן ול-3 הערסויאפים נתנו ללכת ולמחרת כתבו שאחת הבנות שברה להם בקבוק על הראש. למה? כי זה כותרת יותר "סקסית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידיעות תל-אביב זה צהובון... פעם אחרונה שקראתי אותו, אני לא זוכר מה היה שם, אבל פשוט נקרעתי, מכניסים כל דבר שרק אפשר, כל שמועה לעיתון הזה...

כמובן שיש גם כתבות רציניות, אבל העיתון הזה פשוט תת-רמה.

אגב רעננים, אלפרון גם שם לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרום אמריקיות יש להם ערכים גבוהים,יש לך את הרוסיות מרמת אביב ג שהוריהם מאפיונרים כל השכונה שלהם עם שומרי ראש

אבל הם מזדיינות שם תופסות פוזה על כולם עושות מסיבות אורגיה,ראיתי את זה בכתבה של ידיעות תל אביב.

ראיתי את זה בערוץ 10 מדובר באזור רמת דויד לא רמת אביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב לפי המדינה בן אדם יחיד שמרוויח יותר מ1777 או משהו כזה לא עני

וזה הרבה פחות משכר המינימום

בו נגיד שבן אדם מרוויח 2000 שקל ואין לא דירה או תמיכה איך הוא יכול ליסתדר בלי לגור בצריף?

מי שמרוויח סכום כזה מקבל הבטחת הכנסה, סיוע בשכר דירה, הנחה בארנונה ובטח עוד קיצבאות ששכחתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...