מה אתם חושבים על עשירים שמדברים על עוני? - עמוד 16 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם חושבים על עשירים שמדברים על עוני?

stone cold

Recommended Posts

אני לא מדבר על העבודה - אני מדבר על הליכוד. ושם אתה יכול להיות בטוח שמתכוונים למה שמבטיחים לך, כי יו"ר הליכוד היום הוא מי שהיה עד לא מזמן שר האוצר וקיצוץ במיסים היתה המדיניות המוצהרת שלו בכל התקופה הזו.

מי שמאמין לדברים שביבי אומר צריך השתלת מוח-לא מיזמן הוא אמר שהציעו לו להיות שר האוצר באיטליה וזה יתגלה כבדיחה :kopfpatsch:

ובקשר לבחירות יתכוונתי לסקרים כי במיקרה שלירוקים לא יהיה סיכוי ביכלל ליבחר אז אני יצביע קדימה

וליברמן :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 257
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מי מדבר על מה שהוא אמר? אני מדבר על מה שהוא עשה.

הוא הוריד את מס ההכנסה, את המע"מ, את מס הקניה ואת מס החברות. רצית מישהו שיוריד מיסים - קיבלת.

קדימה? לקדימה אין מצע כלכלי בכלל. וגם אין לה מצע חברתי. מצע מדיני יש לה, אבל אפשר לסכם אותו בשתי מילים: "מפת הדרכים". וגם זה לא בטוח - מס' 2 בקדימה כבר אמר שמפת הדרכים מתה ואחרי הבחירות יחליפו אותה בתוכנית חדשה, "מפץ הדרכים" (כי פרס תמיד היה קופירייטר), כלומר כשכבר סוף-סוף יש להם מצע, כנראה שהוא שקרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יצביע לקדימה ביגלל כלכלה אני יצביע לקדימה כי אני רוצה יתנתקות 2

ושמדברים על ביבי זוכר מה קרה בהיתנתקות שהוא החליט שההיתנתקות לא טובה רק אחרי שלא היתה דרך חזרה

ביכלל אפילו "מיתאבקים" בWWE נותנים הצגה יותר אמינה מיביבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת באמת נקודה חשובה.

גם ביבי חסר עמוד שדרה וגם ביבי עשה ויעשה כל מה שהאמריקאים יגידו לו לעשות

אני שוקל בצורה רצינית מאוד להצביע ליברמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nemesis הדירה שמצאת נקרא "הסתדרת" כי ארנונה בדרך כלל 500 שח ועוד מים כמה שתבזבז נע בין 80-120, והשכירות 400$ ומעלה, כש ב 400$ זה יהיה חרא של דירה בבנין מתפרק, ולכן מה שיש לך הסתדרת ואתה לא מתאים בכלל לדיון. ואיך שאתה אוכל עם חברה שלך זה כמו שתגיד לילדך בעתיד גלידה רק ביום שישי מתוקי, אבל אמרתי נקניקיה בלחמניה רק כל שבועיים. והסתדרת עם הדירה שאתה מתכוון לקנות, כי לחיות בדירת 2 חדרים ולגדל משפחה זה כמו בקופסאת סרדינים. אם השלמת עם המצב אז הממשלה והכלכלה עשתה את שלה בשטיפת מוח - ולהכניע תעם.

עריכה: שכחתי לחזק, זוג יכול לחיות על 2 משכורות מינימום זה כן.

ואתם סטיתם מלהבין והגעתם לבחירות, כל מחשבה על מפלגה, זה בזבוז אנרגיה, שום דבר לא יעזור, לא תוכנית כזאת ולא כזאת.

כי העיניין הזה עובד על חוק פשוט של שימור אנרגיה, במקרה שלנו נשאר אותו דחף אבל המאסה גדלה.

מניות אותו דבר, כשמישו "מרויח" מישו אחר מפסיד את זה מיד ראשונה, ומפסידים בדרך כלל האיכרים, החיטה שלהם האפונה שלהם השועית שלהם, אלה שמשחקים במניות בעצם מזיינים עוד יותר את מדינות עולם השלישי. היי טק ונפט זה כבר שולי.

תסתכלו מלמעלה על העולם. אנחנו בעצם אדמה. ככל שממירים יותר אדמה לחקלאות כך יש יותר אוכל, ואפשר להתרבות יותר, אבל כשמתחילים לחטוב יערות כדי להמיר לאדמה חקלאית זה כבר לא כל כך טוב. כי יכולים בלי בעיה להגיע למצב שלא יהיה מספיק יערות ליצור חמצן.

ולעולם שלנו לא בא אנרגיה ממקור חיצוני ולא יוצאת, אנחנו במערכת סגורה, והפרנו תאיזון כבר, אחרת לא היו מתים מרעב מאות אלפים בשנה.

מספיק שזוג יעשה שני ילדים שיחליפו אותם לקיום המין. אבל זה לא המצב. ומה הקטע בכלל בלעשות מלא ילדים כשזה מטביע תספינה ?!

אם אני לא היתי נולד אז לא היתי יודע אפילו שלא נולדתי ואם אני לא היתי יודע אז מה זה מפריע לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

scriewy,

אתה קולט מה אתה אומר?

אני מדבר על משכורת מינימום. תן לי להדגיש לך, משכורת מינימום. מה אתה רוצה עם משכורת מינימום, וילה ברעננה?

עכשיו, שלא תבין לא נכון. אני לא מרויח משכורת מינימום, אפילו לא קרוב. בכל זאת גרתי בדירה זולה יחסית כי יש לי דברים טובים יותר לעשות עם הכסף.

הדירה היתה בסדר גמור, בגודל 65 מ"ר. לא ארמון, אבל מספיק לאדם אחד, שניים ואפילו ילד. אפילו היתה שם מרפסת.

אם מחפשים היטב אפשר למצוא אחלה דירות לשכור בפחות מ 400 דולר.

כמו שהראיתי, 2 משכורות מינימום בארץ מספיקות לזוג לחיות ברמה סבירה לחלוטין, אפילו עם ילד, למרות שבמצב כזה כבר קשה יותר לחסוך.

לדעתי כאשר משכורת מינימום מאפשרת לאדם לחיות בכבוד, המדינה עשתה את שלה בקביעת גובה שכר המינימום.

האנלוגיה שלך עם יערות ואדמות לא כל כך ברורה לי, אבל לא משנה.

אני מסכים שצריך להקטין את רמת הילודה, אבל אני לא מסכים שהמשאבים לא מספיקים.

יש מספיק משאבים להאכיל כל אדם על פני כדור הארץ, המשאבים פשוט לא מגיעים לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לזוג +ילדים יהיה מאוד מאוד קשה לידאוג לעתיד בלי עזרה חיצונית

וגם הילדים יסבלו

וזה במיקרה הטוב ש2 ההורים עובדים בעבודה במישרה מלאה ושאף אחד לא חולה במחלה שמצריכה טיפולים יקרים

או שאולי אתה חושב שהמדינה לא אמורה לידאוג לבריאות

תגיד מה יקרה שההורים יהיו בגיל 50 ועדין בלי דירה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי בדיוק צרייך להגביל את הילודה שלו? אם תשאל אותי, לחרדים צרייך לקשור את החצוצרות אחרי הילד השני ודווקא כן לעודד ילודה אצל אנשים פרודוקטיביים כי אז יהיה יותר כוח עבודה/צבא בפוטנציה ואת היילודה הזאת אפשר יהיה לעודד ע"י לקיחת כסף מחרדים (כי אם הם ישריצו פחות, נצתרך לשלם להם פחות) בנתינה לחילונים. אבל זאת רק תיאוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אבן קרה",

למה שזוג עם 2 משכורות מינימום יביא "ילדים" לעולם? מספיק 1, בהתאם ליכולת ההשתכרות.

ולמה שלא תהיה להם דירה? הראיתי לך שחור על גבי תכלת (או מה שלא יהיה צבע דף הפורום שלך) שאין בעיה לזוג עם 2 משכורות מינימום לקנות דירה.

יחכו 4-5 שנים לפני שיביאו ילד, לא יקרה שום דבר.

לגבי מחלות שונות ומשונות, בשביל זה משלמים מס , וישנם ביטוחים משלימים למיניהם.

למה שלא תהיה להם דירה אחרי גיל 50? הראיתי לך שאין שום סיבה שלא תהיה להם דירה. ונניח ויחליטו לא לקנות דירה, יחסכו מספיק כסף בשביל לדאוג לשנות הפנסיה שלהם.

כל זה רק בא להראות שהרוב הכמעט מוחלט של זוגות בעלי 2 משכורות מינימום יכול לחיות מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החישוב שלך לא מציאותי ביכלל דירה ב 70000דולאר לא ראיתי באף מקום

ואתה לא מחשיב הרבה מהתשלומים שיש לבן אדם נורמלי

אתה יודע כמה עולה טיפול שינים לדוגמה?

מיצרכי ניקיון?

ועוד 10000000000 דברים אחרים או שאולי אתה רוצה שהם לא ינגבו תתחת

ואני לא אומר שהמדינה צריכה לעזור לי או להרבה אחרים פשוט שהמיסים יהיו נורמלים ושידאגו לחולים זקנים וכו

ובקשר לילדים אני מסכים שלא כולם צריכים להוליד ילדים אבל היום המדינה מעודדת את זה לצערי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...